Skocz do zawartości

Nowa relacja w życiu.


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytałam kart o to, jakie ma plany wobec mnie Pan X, z którym od dłuższego czasu prowadzę przyjemną konwersację online. 

4 kielichy + Królowa denarów (odwr.) + Głupiec (odwr.)

Oj chyba z tej mąki chleba nie będzie, bo wygląda na to, że Pan jest znudzony, być może swoim obecnym związkiem (często Królowa Denarów oznacza u mnie żonę, o ile ją ma) i szuka odskoczni. Pan jest manipulant i powierzchowny kłamca, w Głupcu odwróconym to raczej wspólnej nowej drogi nie będzie. W ogóle te karty mocno odczułam jako ostrzeżenie przed zajętym mężczyzną, taka myśl mi napłynęła przy tej Królowej Denarów. Wobec tego dopytałam:

Kim jestem w życiu Pana X

4 kielichy + 6 buław + 6 mieczy (odwr.) + Arcykapłanka (odwr.)

I znów 4 kieliszki, które przy 6 buław mówią mi, że Pan jest znudzony, więc będzie się starał zdobyć moje względy, ale nie będzie chciał finalnie wejść w relację, w 6 mieczy często widzę zmianę planów, taki swoisty tył w zwrot. Arcykapłanka mówi sama za siebie, mam być skokiem w bok.

Ech.
 

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Sorki, ale będę interpretować, bez kart odwróconych :P

Plany Pana X: myślę, że na razie nie ma żadnych (4 kielichów, Głupiec), możliwe, że pisze z nudów (4 kielichów), tak spontanicznie, ma taką rozrywkę (Głupiec). Raczej nie spostrzega Cię (4 kielichy + Królowa Monet) :/

 

Kim jesteś w jego życiu: no niestety fajną rozrywka internetową (6 buław + 6 mieczy) przez co on zapomina o nudzie (4 kielichów), wasze rozmowy podbijają jego samoocene (6 buław). Kapłanka na moje zaznacza to, że jesteś kobietą mądra, dla niego tajemnicza - i ta tajemnica go pociąga... :)W sensie negatywnym, może być jak mówisz - ukrywa kontakt z Tobą :/

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Sunrise009 napisał:

 Jakie ma plany wobec mnie Pan X

Zgadzam się z Twoją interpretacją. Pan wydaje się być znudzony swoim obecnym życiem i partnerką. Głupiec w pozycji odwróconej to niestety oszust. 

 

2 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Kim jestem w życiu Pana X

4 kielichy + 6 buław + 6 mieczy (odwr.) + Arcykapłanka (odwr.)

Ponownie się zgadzam z Tobą. Widzi Cię w roli "kochanki" lub partnerki do rozmów on-line, o której nikt ma się nie dowiedzieć. Myślę, że pan jest wypalony życiem, szuka odskoczni, rozrywki, podbudowania swojego ego (6 buław), a 6 mieczy odwrócone pokazuje, że on kieruje się czystym egoizmem i nie liczy się z uczuciami ludzi. 

Edytowane przez Priestess
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Willow napisał:

Sorki, ale będę interpretować, bez kart odwróconych :P

Plany Pana X: myślę, że na razie nie ma żadnych (4 kielichów, Głupiec), możliwe, że pisze z nudów (4 kielichów), tak spontanicznie, ma taką rozrywkę (Głupiec). Raczej nie spostrzega Cię (4 kielichy + Królowa Monet) :/

 

Kim jesteś w jego życiu: no niestety fajną rozrywka internetową (6 buław + 6 mieczy) przez co on zapomina o nudzie (4 kielichów), wasze rozmowy podbijają jego samoocene (6 buław). Kapłanka na moje zaznacza to, że jesteś kobietą mądra, dla niego tajemnicza - i ta tajemnica go pociąga... :)W sensie negatywnym, może być jak mówisz - ukrywa kontakt z Tobą :/

Dziękuję Willow, Pan jest bardzo szarmancki i sypie komplementami jak z rękawa, ma tzw. gadane. Hmm, z tą Arcykapłanką też jest możliwe, bo parokrotnie podkreślał, że mam ciekawą osobowość, ale ogólnie nie jestem podatna na manipulacje (wyćwiczyłam intuicję) i zachowuję pewien rodzaj dystansu. Może więc faktycznie uważać mnie za tajemniczą. Większość interpretacji mocno się pokrywa z rzeczywistością, dziekuję. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Priestess napisał:

Zgadzam się z Twoją interpretacją. Pan wydaje się być znudzony swoim obecnym życiem i partnerką. Głupiec w pozycji odwróconej to niestety oszust. 

 

Ponownie się zgadzam z Tobą. Widzi Cię w roli "kochanki" lub partnerki do rozmów on-line, o której nikt ma się nie dowiedzieć. Myślę, że pan jest wypalony życiem, szuka odskoczni, rozrywki, podbudowania swojego ego (6 buław), a 6 mieczy odwrócone pokazuje, że on kieruje się czystym egoizmem i nie liczy się z uczuciami ludzi. 

Dziękuję Priestess, masz sporo racji. Rzeczywiście mówił mi, że szuka różnych bodźców, bo jest znudzony życiem, a tak jak wspominałam wcześniej trzymam go na dystans, co, wg jego relacji, jest czymś niecodziennym, bo zazwyczaj kobiety go adorują, a ja nie przejawiam takich zachowań, jestem starej daty. Dziękuję raz jeszcze. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja. 

Po szczerej rozmowie z Panem, dowiedziałam się, że Pan owszem, jest w związku, ale szuka wrażeń i odskoczni. 

 

Dziękuję wszystkim. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...