Skocz do zawartości

Reszta maja Willow :)


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nice

1. Aura miesiąca: Diabeł + paź buław + paź kielichów: Myślę, że to już się zdarzyło, dostałam pewny mail i gryzlam sobie ręce, żeby nie odpisać, i znowu nie wplątać siebie w dość ciężką dla mnie komunikację. Jednak jak pomyślałam o wszystkich możliwych emocjach i tym, do czego to ostatnio doprowadziło - cofnęłam się;

2. Główne zdarzenia: Księżyc + Pustelnik + paź monet: cały czas szkole się online i daje mi to dużo spełnienia - chyba na tym pozostanie. Też przyznam się, że mam czasem dołki;

3. Co dobrego? - Cesarz + Król Kielichów + 6 kielichów - obstawiam powrót dobrych czasów w relacji z mężem :)

4. Na co uważać? - 3 mieczy + 2 mieczy + Król Buław - oby ten pan nie zdecydował się na mnie zemścić za cofnięcie, z drugiej strony nigdy mi w Bulawowym nie wychodził.

5. Lekcja z mają: 9 buław + Siła + Królowa Buław - nauczę się szanować siebie, własną energię i stawić granicy

 

Z góry dziękuję wszystkim, kto spojrzy! :thanks::1s_z:

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

1. Widać dużo emocji w Tobie. Nie są to dobre emocje niestety. Diabeł to toksyka, uzależnienie od drugiej osoby. To jest także karta dużego stresu, dalej Giermek Buław, czyli wiadomość. Giermek Kielichów to typek w tej karcie wyjść, jako niedojrzały :P

 

2. Kształcenie się, nauka w dziedzinach ezoterycznych ;) Każdy czasem ma dołki ;P także don't worry, be happy ! :D

 

3. Fajny czas z Małżem, może będziecie coś wspominać? Albo fajna atmosfera po prostu, będziecie sobie okazywać więcej uczucia, czułości :)

 

4. Nie widzę w tych kartach chęci zemsty, raczej Twój ból i wahanie wobec Króla Buław. No i takie niezdecydowanie może, czy dobrze zrobiłaś. 2 Mieczy jest również kartą takiej blokady emocjonalnej...

 

5. Nabierzesz dystansu, a jednocześnie siły. I tak jak piszesz szacunku. Może karty pokazują wprost, że nie będziesz rozdawać energii "na prawo i lewo".

 

Wszystkiego dobrego i udanego maja ! :thanks:

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.05.2020 o 12:28, Willow napisał:

1. Aura miesiąca: Diabeł + paź buław + paź kielichów: Myślę, że to już się zdarzyło, dostałam pewny mail i gryzlam sobie ręce, żeby nie odpisać, i znowu nie wplątać siebie w dość ciężką dla mnie komunikację. Jednak jak pomyślałam o wszystkich możliwych emocjach i tym, do czego to ostatnio doprowadziło - cofnęłam się;

2. Główne zdarzenia: Księżyc + Pustelnik + paź monet: cały czas szkole się online i daje mi to dużo spełnienia - chyba na tym pozostanie. Też przyznam się, że mam czasem dołki;

3. Co dobrego? - Cesarz + Król Kielichów + 6 kielichów - obstawiam powrót dobrych czasów w relacji z mężem :)

4. Na co uważać? - 3 mieczy + 2 mieczy + Król Buław - oby ten pan nie zdecydował się na mnie zemścić za cofnięcie, z drugiej strony nigdy mi w Bulawowym nie wychodził.

5. Lekcja z mają: 9 buław + Siła + Królowa Buław - nauczę się szanować siebie, własną energię i stawić granicy

 

Z góry dziękuję wszystkim, kto spojrzy! :thanks::1s_z:

1. ktos o nienajlepszych zmiarach będzie starał się burzyc Twój spokój niestety...

2. czy cos nie wzbudza  Tobie leku obaw niepewnosci Co sie wizze z nauka?

3.dobre relacje z mezem i byc moze ojciem lub kims zaprzyaznionym? ktos wykona do Ciebie zyczliwy gest

4.aby sie nie bloko0wac na pewnego mezczyzne przed obawa zranienia..

5.bardzo dobra- nie bój się ,nie cofaj się,nie chowaj się, masz w sobie sile i potencjał ktrlowej bulaw, ktora naprawde jest w stanei radzic sobie z wieloma trudnosciami...jestes madra i silna kobieta,,, i bardziej sobie ufaj, swojemu silnemu wbrew wszystkiemu charakterowi, i zdonosci do "ujmowania" innych ludzi, jestes ciekawa osoba , także peielgnij to :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.05.2020 o 12:28, Willow napisał:

1. Aura miesiąca: Diabeł + paź buław + paź kielichów

Diabeł to jakieś złe intencje i tutaj widać dwóch Panów jeden bardzo impulsywny z duża energia a drugi to młodzieniec bez doświadczenia. Albo któryś z Panów będzie miał złe intencje w stosunku do Ciebie albo paź buław to też nowe wiadomości więc może dostaniesz jakąś wiadomość na temat Pana, który pokazany jest w paziu kielichów (młody, trochę niedojrzały) i diabeł pokazuje tutaj Twoje emocje związane z tą wiadomością.

W dniu 7.05.2020 o 12:28, Willow napisał:

2. Główne zdarzenia: Księżyc + Pustelnik + paź monet

Widać tutaj samotność i naukę czegoś nowego, szkolenie. Zdecydowanie zdalne bo pustelnik :) a ksieżyc to faktycznie coś tajemniczego więc ezoteryka jak nic :)

W dniu 7.05.2020 o 12:28, Willow napisał:

3. Co dobrego? - Cesarz + Król Kielichów + 6 kielichów 

Powrót do fajnych dawnych czasów, poprawa relacji z mężem i powrót do dawnych lat. Fajny czas gdzie będzie radość, okazywanie uczuć itp

W dniu 7.05.2020 o 12:28, Willow napisał:

4. Na co uważać? - 3 mieczy + 2 mieczy + Król Buław

Tutaj pokazuje się, żeby uważać na jakiego Pana, który mocno rozczaruje, raczej zemsty tutaj nie widzę, bo 2 miecze to raczej niedecydowanie niż jakieś działanie.

W dniu 7.05.2020 o 12:28, Willow napisał:

5. Lekcja z mają: 9 buław + Siła + Królowa Buław - 

 

Nabierzesz dystansu do wszystkiego co doda Ci  jednocześnie siły i energii.

Odnośnik do komentarza

1. Aura: jakaś nieprzyjemna wiążąca sytuacja, nieklarowna, mam wrażenie, że rozpoczęcie jakiejś nowego przedsięwzięcia spali na panewce przez niefrasobliwość i niedojrzałość. 

2.Główne zdarzenia: odkrywanie tego, co zakryte, zgłębianie wiedzy w samotności i doskonalenie jakiejś umiejętności. 

3. Co dobrego: umocnienie fundamentów, dzięki dojrzałej emocjonalnie uzdrawiajacej energii Króla Kielichów i dzięki bezinteresowności i czystym intencjom. 

4. Na co uważać: na zgniły kompromis. Ktoś może wykorzystać Twój spadek nastroju i swoją charyzmę, żeby przekonać Cię do podjęcia jakiejś trudnej decyzji. Może być próba narzucenia tej decyzji. 

5. Lekcja: powiedziałabym, że nauka z tych kart płynie taka, żeby trwać przy swoim i nigdy się nie poddawać, pomimo zniechęcenia i zmęczenia. Pewnością siebie i zdecydowaniem można ujarzmić dzikie bestie. 

Edytowane przez Sunrise009
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 7.05.2020 o 12:28, Willow napisał:

1. Aura miesiąca: Diabeł + paź buław + paź kielichów:

Tak, dostałam mail od pewnego Pana, chociaż z tego, co zauważyłam, zmienił pleć, także może lepiej jest pisać o Pani :D Odpowiedziałam, że nasz kontakt nie jest możliwym, chyba na tym koniec - Nadzieja, obiecałaś mi złoty kubek, ja czekam :P No ale wiadomo, emocjonalnie po tym się czułam słabo. Zresztą, Diabel mógł też zaznaczyć interesowność odzewu tego Pana.

W dniu 7.05.2020 o 12:28, Willow napisał:

2. Główne zdarzenia: Księżyc + Pustelnik + paź monet:

Kształciłam się w kierunku uzdrowienia, medytowałam, a tak - rzeczywiście, zamknęłam się w sobie;

W dniu 7.05.2020 o 12:28, Willow napisał:

3. Co dobrego? - Cesarz + Król Kielichów + 6 kielichów

Tak, było spokojnie i bezpiecznie z mężem, przyjemnie, miło, też tak trochę uroczyście :))

W dniu 7.05.2020 o 12:28, Willow napisał:

4. Na co uważać? - 3 mieczy + 2 mieczy + Król Buław

Nadal nie wiem o co chodzi. Może zaznaczyła się sytuacja opisana powyżej...

W dniu 7.05.2020 o 12:28, Willow napisał:

5. Lekcja z mają: 9 buław + Siła + Królowa Buław

Chyba tak, nauczyłam się bronić granicy + od razu wszystkim swoje serce nie otwierać :( 

 

Dziękuję za pomoc w interpretacji!:bukiet3i:

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 7.05.2020 o 12:28, Willow napisał:

1. Aura miesiąca: Diabeł + paź buław + paź kielichów: sporo nerwów widac u Ciebie, niepokoju,będzie Cię nosic, możesz też być nadwrażliwa, podejrzliwa, możliwe jakieś propozycje , oferty od kogoś, wiadomosc niespodziewane

2. Główne zdarzenia: Księżyc + Pustelnik + paź monet: poczucie samotnosci,spora emocjonalność, lęk przed porzuceniem, ale i nauka online jak piszesz, zdobywanie wiedzy

3. Co dobrego? - Cesarz + Król Kielichów + 6 kielichów - też uważam, ze dobre, pozytywne relacje z mężem, on się Tobą opiekuje, wspiera Cię

4. Na co uważać? - 3 mieczy + 2 mieczy + Król Buław - na mężczyznę i jakiś nieciekawy kontakt od niego, on moze zadzwonić, napisac, to ktos lubiący narzucać swoje zdanie

5. Lekcja z mają: 9 buław + Siła + Królowa Buław - bądź ostrożna,ale i pewna siebie, uda Ci się pohamowac emocje, zapanowac nad samą soba

 

Z góry dziękuję wszystkim, kto spojrzy! :thanks::1s_z:

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...