Skocz do zawartości

Nie jasny przekaz co wobec mnie zamierza


Glare

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

mam problem ze zrozumieniem przekazu kart. Zrobiłam rozkład pod tytułem co mój bliźniaczy płomień o mnie myśli, czuje i co zamierza. To co mną kierowało to sen, który przyśnił mi się akurat wtedy, kiedy zaczęłam się "leczyć" z tej osoby i po długim okresie czasu poczułam, że nareszcie odpuszczam.

Przekaz kart co do mnie czuje i co o mnie myśli jest dla mnie jasny i spodziewałam się tego co zobaczyłam, mianowicie myśli, że się z niego wyleczylam i nie żywi do mnie żadnych namiętnych uczuć. Problem pojawił się przy pytaniu co zamierza, pokazał się się as monet. Dobrałam jeszcze po jednej karcie dla jasności. Wszystko się potwierdziło, a przy asie pojawiło się słońce. Moją radą jest cesarzowa i głupiec, natomiast na spodzie talii odwróciła się śmierć. 

Namieszało mi to w głowie, bo skoro nic do mnie nie czuje, to czemu pojawia się nowy początek i szczęście w zamiarach. Rada także mówi o jakimś nowym początku, mogła by to również symbolizować odwrócona śmierć - coś się jeszcze nie skończyło, choć powinno. 

Powinnam całkiem zamknąć temat i zacząć wszystko od nowa, wtedy mam szanse na ruch z jego strony? Nie wiem...

Cóż, mam mętlik w głowie i w sercu, dlatego chciałabym żeby ktoś jeszcze omówił ten przekaz, może wtedy coś mi się rozjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Glare, przede wszystkim podaj pytania, które zadałaś kartom, podaj wszystkie karty, które wylosowałaś i zamieść najpierw swoją interpretację - to jest warunkiem uzyskania odpowiedzi od innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie co o mnie myśli wylosowałam: odwrócony giermek mieczy i odwrócona czwórka mieczy. Następnym pytaniem było co do mnie czuje: odwrócona dziesiątka monet oraz sprawiedliwość. Co zamierza zrobić wobec mnie: as monet i słońce. Jaka jest rada dla mnie: cesarzowa i głupiec. Na spodzie talii odwróciła się śmierć. 

Cóż, przede wszystkim  czuję, że to co zamierza jest w pewien sposób połączone z moim snem w którym byliśmy jakby parą, oboje chcieliśmy być razem i kontynuować to co nas łączyło z tym, że ja wiedziałam, że ma inną kobietę, dlatego trzymałam go na dystans. 

Co do rozkładu to myślę, że uważa mnie za osobę nieśmiałą, trochę lękliwą i myśli, że nic do niego nie czuję, nie myślę w ogóle o nim. On sam pokazuję, że nie czuje do mnie nic, wręcz że jestem mu obojętna, być może zapomniał już o mnie. Coś się nie skończyło choć powinno o czym mówi odwrócona śmierć, myślę, że to moja energia. Choć nie mam zamiaru wznawiać z nim kontaktu, to w duszy bardzo tęsknię. Być może powinnam to zakończyć definitywnie i zacząć wszystko od nowa. Choć może nie, może odwrócona śmierć mówi, że to jeszcze nie powinno teraz umrzeć, że to połączenie jest słabe, ale jeszcze nie powinno teraz umrzeć. Powinnam coś rozpocząć, nie wiem czemu ale czuje, że być może kiedy pójdę swoją drogą, jeszcze się spotkamy. Już kiedyś miałam takie przeczucie, że to nie koniec, że jeszcze jest tu coś do zrobienia. I właśnie wtedy będzie możliwy nowy początek z asa monet oraz szczęście o którym mówi słońce.

Chociaż mam wątpliwości, po prostu nie jestem pewna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
2 minuty temu, Glare napisał:

Co o mnie myśli: odwrócony giermek mieczy i odwrócona czwórka mieczy.

Ma Cię za osobę kłótliwą, lubiącą słowne docinki, upartą, bierną. Taką, która na ten moment z jakiegoś powodu jest odseparowana, oddalona, wycofana, wyczekuje na coś lub leczy się po poprzednich doświadczeniach sercowych. 

 

7 minut temu, Glare napisał:

Co do mnie czuje: odwrócona dziesiątka monet oraz sprawiedliwość

Nic nie czuje. Ma z Tobą jakieś wspólne sprawy, być może jakieś formalne. Na ten moment jego uczucia też są takie: formalne i interesowne. 

 

8 minut temu, Glare napisał:

Co zamierza zrobić wobec mnie: as monet i słońce.

Być może będzie miał do Ciebie jakąś sprawę, wtedy się odezwie, ale to raczej w związku z jego potrzebą i w swoim interesie. 

 

9 minut temu, Glare napisał:

Jaka jest rada dla mnie: cesarzowa i głupiec.

Czy masz dzieci? Jeśli tak, to skupić się na swoim macierzyństwie. Cesarzowa to matka, ciepła i troskliwa, pewna swojej kobiecości, silna i czuła zarazem. Głupiec to dziecko, które wymaga Twojej uwagi. 

Jeśli nie masz dzieci, to starać się wybierać mężczyzn dojrzałych, takich, którzy będą w stanie zapewnić Ci stabilizację, a nie infantylnych i przesadnie beztroskich. Skupić się na swoich potrzebach, jako kobiety.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Priestess napisał:

Ma Cię za osobę kłótliwą, lubiącą słowne docinki, upartą, bierną. Taką, która na ten moment z jakiegoś powodu jest odseparowana, oddalona, wycofana, wyczekuje na coś lub leczy się po poprzednich doświadczeniach sercowych. 

 

Nic nie czuje. Ma z Tobą jakieś wspólne sprawy, być może jakieś formalne. Na ten moment jego uczucia też są takie: formalne i interesowne. 

 

Być może będzie miał do Ciebie jakąś sprawę, wtedy się odezwie, ale to raczej w związku z jego potrzebą i w swoim interesie. 

 

Czy masz dzieci? Jeśli tak, to skupić się na swoim macierzyństwie. Cesarzowa to matka, ciepła i troskliwa, pewna swojej kobiecości, silna i czuła zarazem. Głupiec to dziecko, które wymaga Twojej uwagi. 

Jeśli nie masz dzieci, to starać się wybierać mężczyzn dojrzałych, takich, którzy będą w stanie zapewnić Ci stabilizację, a nie infantylnych i przesadnie beztroskich. Skupić się na swoich potrzebach, jako kobiety.

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Masz rację jego zamiary były wobec mnie były jasne, chciał swojej przyjemności. Jeżeli się kiedyś spotkamy,  bo nie sądzę, że do mnie napisze, także tego będzie chciał. Powinnam się skupić na swoich potrzebach i wybierać dojrzałych mężczyzn. Jeszcze raz bardzo dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...