Skocz do zawartości

czy powinna iść do top model


runoutofbreath

Rekomendowane odpowiedzi

Hello,

 

zadałam kartą pytanie na prośbę mojej koleżanki czy powinna zgłosić się do Top Model. Pyta, gdyż ma obiekcję z powodu wzrostu. Nie jest najwyższa, ale ma zacięcie do modelingu, bardziej fotomodelingu, na pewno wysoko nie zajdzie, ale chodzi o to czy powinna spróbować, czy przyniesie to coś pozytywnego czy lepiej jednak odpuścić totalnie.

 

Oto karty:

 

Czy powinna iść do programu?

 

Sprawiedliwosc, cesarzowa, pustelnik

 

Czy będzie zadowolona jeśli pojdzie?

 

Giermek Kielichow, III bulawy, IV miecze

 

Na co ewentualnie uważać?

 

Król kielichów, VI mieczy, IX buław 

 

 

Jeśli znajdzie się ktoś kto wyrazi swoje zdanie a najlepiej wytłumaczy też dlaczego, co wynika z jakiej karty to byłoby super. 

Uprzedzając pytania, tak koleżanka wie, że napisałam ten wątek! ;) 

 

Pozdrawiam Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, runoutofbreath napisał:

Hello,

 

zadałam kartą pytanie na prośbę mojej koleżanki czy powinna zgłosić się do Top Model. Pyta, gdyż ma obiekcję z powodu wzrostu. Nie jest najwyższa, ale ma zacięcie do modelingu, bardziej fotomodelingu, na pewno wysoko nie zajdzie, ale chodzi o to czy powinna spróbować, czy przyniesie to coś pozytywnego czy lepiej jednak odpuścić totalnie.

 

Oto karty:

 

Czy powinna iść do programu?

 

Sprawiedliwosc, cesarzowa, pustelnik

Według mnie - Pani jest piekna kobietą o o innych chach nie wspominam,ale wydaje mi sie,ze ona przede wszystkim - nie pojdzie tam- zastanowi sie  głebiej i nie bedzie chetna ku temu badz skupi sie na jakiejs nauce a dlaczego tak?

2 godziny temu, runoutofbreath napisał:

 

Czy będzie zadowolona jeśli pojdzie?

 

Giermek Kielichow, III bulawy, IV miecze

 poniewaz w tych kartach widac  propozycje, i pewna zyczeniowosc zlotej rybki w giermkowym kielichu,ale ona sie temu wszystkiemu tylko biernie przyglada - widz okazje, mozliwosci( III ) buławy, jednak zamknie sie na propozycje. zablokuje sięn nie podejmie działań.. ( IV miecze)

Na co ewentualnie uważać?

 

Król kielichów, VI mieczy, IX buław 

podejrzewam,ze moze jakis jej facet wplynie na ta decyzje rozstanie z nim cos w ten desen... za bardzo bedzie poraniona i skupi sie na swoim wnetrzu co mogljuz wczesniej pokazac pustelnik/

 

Wszystkiego dobrego i mimo wszystko powodzenia dla koleznki.

2 godziny temu, runoutofbreath napisał:

 

 

2 godziny temu, runoutofbreath napisał:

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
55 minut temu, runoutofbreath napisał:

 

mojej nie ma :)

no właśnie, chyba dlatego Ismer o to zapytała, bo wg regulaminu powinna być :D

  • Dobre! 2
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Priestess napisał:

no właśnie, chyba dlatego Ismer o to zapytała, bo wg regulaminu powinna być :D

nie ma, ale będzie..spokojnie….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy powinna iść do programu?

 

Sprawiedliwosc, cesarzowa, pustelnik

 

Sprawiedliwosc może oznaczac, ze dana osoba ma duże poczucie własnej wartości, ale z drugiej strony czuje się niedoceniona. Wie, ze ma co pokazac swiatu i chce się spelniac, szukac potwierdzenia swoich umiejetnosci itd. Cesarzowa wg mnie sugeruje tutaj zmyslowosc i wyczucie stylu, zamilowanie do piekna, kobiecość, umiejetnosc podkreślenia siebie, swojej kobiecości. Pustelnik na końcu jest niepokojący..może być tak, ze jeśli pojdzie to będzie czula się osamotniona, niezrozumiana, może spodziewać się lepszego przyjęcia a spadnie na nia kubel zimnej wody. 

 

 

 

Czy będzie zadowolona jeśli pojdzie?

 

Giermek Kielichow, III bulawy, IV miecze

 

Giermek kielichow...coz, nie znam tak dobrze tej karty, ale kielichy kojarzą mi się z emocjami, być może trzeba będzie wykazac się ciepliwoscia, umiejetnosc opanowania emocji na pewno się przyda. III bulawy wydaje mi się napawać optymizmem, często mowi o rozpoczynaniu przygody, wykonaniu tego pierwszego kroku, wkraczanie na nowa sciezke, pozytywne wibracje..otwarcie. Symbolizuje tez odwage, pewność siebie, ale na końcu czyhają IV miecze...Miecze najprościej kojarzą mi się z intelektem, ucinaniem, koncem, chlodem. IV mieczy chyba jest trochę niepokajaca karta, przynajmniej w mojej talii średnio to wygląda (lezacy człowiek a nad nim 3 miecze, 4 znajduje się pod nim). W nawiązaniu do pytania może symbolizować to odpoczynek, medytacje, może będzie musiala "odreagować", rozladowac jakiś stres po castingu? Być może ta sytuacja będzie ja kosztowala sporo odwagi, ale i stresu..emocjonalnego napięcia? Cos za cos, jeśli pojdzie mogą się otworzyć nowe drzwi, ale czeka ja tez praca nad sobą, nauka wyciszenia, odpoczynku? Po pewnym etapie "zatrzymania" sytuacja może ulec zmianie i niespodziewanie okaze się, ze zacznie dostawac jakies propozycje, może ktoś ja zauważy- te dobre rzeczy przyjdą z opóźnieniem? 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co ewentualnie uważać?

 

Król kielichów, VI mieczy, IX buław 

 

Krol kielichow na pierwszym miejscu wiec powinna uwazac na nadmierna emocjonalność, wrazliwosc. Powinna podchodzić do całej sytuacji z większym luzem, dystansem. IV mieczy- wiem, ze określa się ta karte jako "karte brame:", sugeruje, zebysmy nie rozmyślali zbyt dużo tylko szli do przodu, stagnacja nie jest dobra. Może wskazywać na przejmowanie się otoczeniem, blokada, ważne, aby zmienić podejście i isc dalej. Przy IX bulaw zwrocilabym uwagę na konsekwecje, jeśli już wchodzimy w jakiś projekt to walczymy do końca, może pojawić się spora konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
4 godziny temu, runoutofbreath napisał:

Czy powinna iść do programu?

 

Sprawiedliwosc, cesarzowa, pustelnik

 

Czy będzie zadowolona jeśli pojdzie?

 

Giermek Kielichow, III bulawy, IV miecze

Już pisałam raz swoją interpretację, ale Ismer chyba skasowała w związku z nieregulaminowym postem :( 

 

Moim zdaniem koleżanka nie ma szans dostać się do programu. Sprawiedliwość - konkurs jest ustawiony. Giermek kielichów pokazuje jej naiwne podejście do tematu, a 3 buław wskazuje na nieosiągalny cel jedynie w zasięgu marzeń. Oba te rozkłady kończą się kartą izolacji, odcięcia (Pustelnik i 4 mieczy), co najwyżej może z tego wyniknąć jakieś mądre doświadczenie na przyszłość. 

 

Nie od dziś wiadomo, że takie konkursy są ustawione. Nie wygląda to tak jak w tv, zazwyczaj tłumne castingi nagrywane przez kamery i uczestnicy stojący przed jury to już wąska, wyselekcjonowana grupa. Aby się tam dostać trzeba przejść 2-3 etapy eliminacji przed producentami programu, przebrnąć przez wiele nieetycznych ankiet, a i tak większość finalnie zakwalifikowanych osób to "znajomi królika". 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Priestess napisał:

Już pisałam raz swoją interpretację, ale Ismer chyba skasowała w związku z nieregulaminowym postem :( 

 

Moim zdaniem koleżanka nie ma szans dostać się do programu. Sprawiedliwość - konkurs jest ustawiony. Giermek kielichów pokazuje jej naiwne podejście do tematu, a 3 buław wskazuje na nieosiągalny cel jedynie w zasięgu marzeń. Oba te rozkłady kończą się kartą izolacji, odcięcia (Pustelnik i 4 mieczy), co najwyżej może z tego wyniknąć jakieś mądre doświadczenie na przyszłość. 

 

Nie od dziś wiadomo, że takie konkursy są ustawione. Nie wygląda to tak jak w tv, zazwyczaj tłumne castingi nagrywane przez kamery i uczestnicy stojący przed jury to już wąska, wyselekcjonowana grupa. Aby się tam dostać trzeba przejść 2-3 etapy eliminacji przed producentami programu, przebrnąć przez wiele nieetycznych ankiet, a i tak większość finalnie zakwalifikowanych osób to "znajomi królika". 

Tak, to prawda, ja tez o tym slyszalam. Jest mnóstwo filmow na yt na ten temat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2020 o 18:05, runoutofbreath napisał:

Czy powinna iść do programu?

 

Sprawiedliwosc, cesarzowa, pustelnik

 

Sprawiedliwosc może oznaczac, ze dana osoba ma duże poczucie własnej wartości, ale z drugiej strony czuje się niedoceniona. Wie, ze ma co pokazac swiatu i chce się spelniac, szukac potwierdzenia swoich umiejetnosci itd. Cesarzowa wg mnie sugeruje tutaj zmyslowosc i wyczucie stylu, zamilowanie do piekna, kobiecość, umiejetnosc podkreślenia siebie, swojej kobiecości. Pustelnik na końcu jest niepokojący..może być tak, ze jeśli pojdzie to będzie czula się osamotniona, niezrozumiana, może spodziewać się lepszego przyjęcia a spadnie na nia kubel zimnej wody. 

 

 

 

Czy będzie zadowolona jeśli pojdzie?

 

Giermek Kielichow, III bulawy, IV miecze

 

Uważam, że powinna. Cesarzowa to nasycona kobiecość, piękno, a zatem jest to powód dla którego warto się zgłosić.

Sprawiedliwość to karta bilansu,  ustalenia "za" i "przeciw", to realne podejście do sprawy. 

Myślę, że powinna to jeszcze rozważyć, aczkolwiek Cesarzowa to też pewność siebie, a więc jest to informacja o konieczności działania.

Jej wadą może być nieśmiałość, tendencja do zamykania się we własnej osobie. Pustelnik to nadmierne analizowanie. 

 

2) czy będzie zadowolona?

 

Uważam, że zadowolona będzie, choć w tym roku nie uda jej się zdobyć tytułu Top Model, czyli głównej nagrody. Mówi o tym 3 Buław, a więc karta przyszłości, nie teraźniejszości - potencjalny sukces ale za jakiś czas. 4 Mieczy to uśpienie.

Może być tak, że w tym roku nie będzie w ogóle tego programu z powodu epidemii i dlatego odwlecze się to w czasie.

W drugim scenariuszu - w tej edycji nie przejdzie eliminacji lub przejdzie dalej ale odpadnie przed finałem.

Suma sumarum będzie się cieszyć z udziału, choć Paź Pucharów jest też grymaśny i naiwny - zbyt wielkie oczekiwania...

 

 

 

W dniu 7.05.2020 o 18:19, runoutofbreath napisał:

Na co ewentualnie uważać?

 

Król kielichów, VI mieczy, IX buław 

Kontynuuję tutaj. Piszę z telefonu  - na tamtym polu przekroczyłem możliwą dla smartfonów objętość..

 

Powinna uważać... na samą siebie.

Król Pucharów jest delikatnym człowiekiem, który łatwo się poddaje, a więc problemem może być to, że ona  chce się wycofać. 6 Mieczy to umacnia, bo to właśnie karta zmiany planów.

9 Buław to z kolei strach,  poczucie bezsilności, brak wiary w siebie.

Reasumując największym zagrożeniem może być jej postawa, a więc niepotrzebne lęki, pasywność czy skłonności do poddawania się.

Nie tędy droga. Musi uwierzyć w siebie i w swój sukces, a wtedy wszystko się ułoży.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...