Skocz do zawartości

Czy osiągne sukces w firmie na f.?


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to praca zdalna,ale wymagając jednao trochę zaangażowania.

 

Czy osiągnę sukces?

głupiec, świat, 2 buławy, KSIĘŻNICZKA MIECZY

 

mysle,ze widac tu poczatek drogi a sam swiat mowi,ze  uda mi sie tam cos fajnego uzyskac jednak :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Sheina napisał:

Czy osiągnę sukces?

głupiec, świat, 2 buławy, KSIĘŻNICZKA MIECZY

Na pewno ta praca da Ci nowe doświadczenie o czym mówi Głupiec. Świat to faktycznie karta sukcesu, spełnienia, aczkolwiek to koniec pewnego etapu  - ostatnia karta w Wielkim Arkanie. Niewykluczone, że to może być zajęcie tylko przejściowe.

Myślę, że finalnie nie będziesz w 100% przekonana, czy ta praca jest dla Cb szczytem marzeń, a zatem widać wahania i w rezultacie poszukiwania nowej pracy. Paź Mieczy szuka możliwości, informacji, on nie próżnuje.

Docelowo będziesz zmieniała tą pracę.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że przedsięwzięcie ma szansę wypalić, bo księżniczka mieczy mówi, że masz wiedzę, inteligencję i wiesz, za co się bierzesz. Głupiec i Świat, to początek nowej drogi, a Świat symbolizuje czasem internet. 2 bulaw nie kojarzy mi się z wahaniami, raczej ze współpracą z kimś, kto ci pomoże. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Ja to widzę trochę inaczej: Jesteś pełna zapału w Głupcu, nie masz jeszcze doświadczenia, ale masz chęci i jesteś otwarta, Świat wskazuje mi w tym kontekście na pracę zdalną, która jednak nie do końca będzie Ci odpowiadać w 2 buławach, będziesz miała dylemat czy w niej pozostać, bo w pracy może być dużo rywalizacji i konfliktów słownych. Może z racji braku doświadczenia, bo paź mieczy często mówi o konieczności doszkolenia się, zdobycia więcej informacji w danym temacie. Nie w taki denarowy sposób, skrupulatny doszkalający, ale sprytny, po to, by móc je wykorzystywać w praktyce.

Edytowane przez Sunrise009
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Gość Nice
W dniu 9.05.2020 o 15:02, Sheina napisał:

Jest to praca zdalna,ale wymagając jednao trochę zaangażowania.

 

Czy osiągnę sukces?

głupiec, świat, 2 buławy, KSIĘŻNICZKA MIECZY

 

mysle,ze widac tu poczatek drogi a sam swiat mowi,ze  uda mi sie tam cos fajnego uzyskac jednak :)

Zależy co rozumiesz pod sukcesem: praca może dać Ci sporo spełnienia (Świat), trochę wiedzy (paź mieczy), widać, że pracować będziesz zdalna (Świat, 2 buławy, księżniczka mieczy), natomiast wyższych stanowisk nie widac: głupiec, paź to początkujący, ktoś mały - gra małą rolę...

Jakoś tak to widzę

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.05.2020 o 15:02, Sheina napisał:

Jest to praca zdalna,ale wymagając jednao trochę zaangażowania.

 

Czy osiągnę sukces?

głupiec, świat, 2 buławy, KSIĘŻNICZKA MIECZY

 

mysle,ze widac tu poczatek drogi a sam swiat mowi,ze  uda mi sie tam cos fajnego uzyskac jednak :)

Świat byłby dobry w tym układzie, jeżeli masz kontakty zagraniczne w pracy, ale jeżeli nie, to raczej nie do końca będziesz zadowolona

głupiec to początek, pierwsza karta, a świat to ostatnia, więc moim zdaniem szybko się ten entuzjazm skończy, w 2 buław sama nie będziesz wiedziała co masz robić, w księżniczce możliwe, że podejmiesz decyzję o jakimś dokształcaniu się

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 9.05.2020 o 15:02, Raisa_ napisał:

Jest to praca zdalna,ale wymagając jednao trochę zaangażowania.

 

Czy osiągnę sukces?

głupiec, świat, 2 buławy, KSIĘŻNICZKA MIECZY

 

mysle,ze widac tu poczatek drogi a sam swiat mowi,ze  uda mi sie tam cos fajnego uzyskac jednak :)

Może sukcesu takiego strikte nie osiągniesz, ale poczujesz się tam. Po prostu dobrze. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...