Skocz do zawartości

Czy powinnam skontaktować się w sprawie pracy


Glare

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zapytałam kart, co się stanie jeśli skontaktuje się w sprawie pracy z pewnym hotelem, w którym uprzednio pracowałam. Chciałam wiedzieć czy w ogóle jest jakakolwiek szansa na twierdzącą odpowiedź. Bardzo proszę o pomoc w interpretacji.

Skorzystałam z rozkładu 7 pereł Izydy.

1.Tło problemu: mag

2.Sytuacja obecna: 5 kielichów 

3.Najbliższe wydarzenia: świat 

4.Rozwój sytuacji: odwrócony król mieczy

5.Wpływy z zewnątrz: pustelnik

6. Przeszkody: odwrócony rycerz monet

7. Ostateczny wynik: kapłanka, 7 mieczy

Wylosowałam jeszcze dwie karty rady: 6 monet, 8 buław. 

Na spodzie tali: wiara

Moja interpretacja:  W przeszłości odebrałam bardzo istotne lekcje po których już dokładnke wiedziałam co zrobiłam źle i jak dalej mam postąpić lecz sytuacja się skomplikowała, pojawiły się oszustwa i zła wola pewnych osób. Ostatecznie skończyłam z poczuciem porażki i samotności. Co do przyszłości, świat oznacza sukces,osiągnięcie, spełnienie. Jednak potem pokazuje się odwrócony król mieczy, który zwiastuje porażkę, więc ostatecznie wynik może być negatywny. Pustelnik to refleksja i zaduma, odwrócony rycerz monet:  niechęć, unikanie aktywności. Ostateczny wynik to kapłanka, czyli pozytywna karta, natomiast w połączeniu z 7 mieczy trochę mi mąci w głowie, ostatecznie ta karta to jakieś oszustwo. Radę rozumiem tak, że powinnam spróbować. 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie ma tutaj dobrych kart w tej sprawie. Bardzo dużo manipulacji.  Kapłanka+7 mieczy to oszustwo, manipulacja, kapłanka coś ukrywa. 

Moim zdaniem świat pokazuje, że zamkniesz ten rozdział.

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 10.05.2020 o 14:10, Glare napisał:

1.Tło problemu: mag

2.Sytuacja obecna: 5 kielichów 

3.Najbliższe wydarzenia: świat 

4.Rozwój sytuacji: odwrócony król mieczy

5.Wpływy z zewnątrz: pustelnik

6. Przeszkody: odwrócony rycerz monet

7. Ostateczny wynik: kapłanka, 7 mieczy

Wylosowałam jeszcze dwie karty rady: 6 monet, 8 buław. 

Na spodzie tali: wiara

Mag pokazuje Twoje zaangażowanie i pomysły, przeróżne sposoby poszukiwania pracy czy też poprawy swojej sytuacji materialnej. Obecnie jesteś w dołku i chyba jest CI ciężko, ale też trochę rozpaczasz nad pobitymi kielichami nie widząc innych rozwiązań, tkwisz w przeszłości, jakby właśnie tylko tam było możliwe rozwiązanie. Powrót do starego nie zawsze jest rozwojowy i dobry, z jakiegoś powodu przecież już tam nie pracujesz (tzn, z jakiegoś powodu z tym miejscem się rozstałaś, może warto przemyśleć, czy opłaca się wchodzić do tej samej rzeki?). W świecie widzę okoliczności pandemii, czyli pewnie też ograniczenia dla potencjalnego pracodawcy, wiadomo że branża hotelarska teraz ma się gorzej z uwagi na miniony lockdown. Odwrócony król mieczy pokazuje niestety, że nic z tego nie wyjdzie, podobnie jak Pustelnik, to karta izolacji i konieczności przemyślenia tego ruchu. Przeszkodą są właśnie względy finansowe- albo hotel nie ma za co Cię zatrudnić, albo mógłby zaproponować bardzo słabe warunki finansowe. Ostatecznie uważam, że się z nimi nie skontaktujesz, bo Kapłanka pozostaje w cieniu i się nie ujawnia, podobnie jak 7 mieczy, które wskazują tutaj na ukrywanie się i swoich zamiarów. 

 

Karty rady mówią, że otrzymasz wsparcie i pomoc, jeśli będziesz aktywnie jej poszukiwać lub o nią prosić, np. jeśli szukasz pracy, to internet jest tutaj dobrym rozwiązaniem, bo 8 buław to również komunikacja wirtualna. Może warto podpytać znajomych, którzy mają informacje o wolnych stanowiskach w innym miejscu lub wertować ogłoszenia w sieci. 

 

Karta Wiary mówi, aby nie tracić nadziei i się nie podawać :) ale też kierować się względami etycznymi, rozsądkiem, przemyśleć sprawę. 

Powodzenia :)

  • Medal 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2020 o 14:10, Glare napisał:

Witam

Zapytałam kart, co się stanie jeśli skontaktuje się w sprawie pracy z pewnym hotelem, w którym uprzednio pracowałam. Chciałam wiedzieć czy w ogóle jest jakakolwiek szansa na twierdzącą odpowiedź. Bardzo proszę o pomoc w interpretacji.

Skorzystałam z rozkładu 7 pereł Izydy.

1.Tło problemu: mag

Wskazuje że nie chcesz siedzieć z założonymi rękami, a wskazuje potrzebę działania

2.Sytuacja obecna: 5 kielichów 

Wskazuje Twoje rozczarowanie obecną sytuacją , jak i minionymi wydarzeniami...

3.Najbliższe wydarzenia: świat

Otwarcie się z nową werwą i oczekiwanie na sukces...

4.Rozwój sytuacji: odwrócony król mieczy

Być może otrzymanie umowy o pracę nie takiej jak byś się spodziewała, lub brak tejże...

5.Wpływy z zewnątrz: pustelnik

Zewnętrzna sytuacja zmusi Cię do wewnętrznych przemyśleń na temat dalszej kariery zawodowej...

6. Przeszkody: odwrócony rycerz monet

Trudność w wykonywaniu zadań , oczekiwanie innych wyników

7. Ostateczny wynik: kapłanka, 7 mieczy

Poczucie zrezygnowania i unikanie konfrontacji z przełożonymi

Wylosowałam jeszcze dwie karty rady: 6 monet, 8 buław. 

niskie zarobki mogą spowodować zdenerwowanie i rozglądanie się za nową pracą..

 

Karta Wiary:

Mówi o tym że nadal będziesz pokładać wiarę w polepszenie swojej sytuacji materialnej.. Czego Tobie Życzę: :)

  • Medal 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice

Tło: nawiązanie kontaktu, sama rozmowa bezpośrednio;

 

Sytuacja obecna: żałujesz czegoś mocno, może odejścia stąd;

 

Najbliższe wydarzenia: kontakt będzie, raczej, jak mi się kojarzy, przez internet;

 

Rozwój sytuacji: Mieczowy jest zimny, czepialski, odcina się... Raczej zakładam, że odmówią Ci;

 

Wpływy z zewnątrz: lub Twoje kwalifikacje są jak na nich za dobre, lub zwyczajnie sytuacja pieniężna (Pistelnik mi się kojarzy z ascetą), pobudza Cię do kontaktu z nimi;

 

Przeszkody: kogoś już mają na Twoje miejsce, Rycerz Monet to pracownik też;

 

Ostateczny wynik: w tajemnicy zatrudnia jakąś osobę od siebie.

 

Rada: skontaktować się (8 buław) z kolegą/koleżanką, poprosić o pomoc (6 monet);

 

Wynik: ta osoba pomoże Ci, może ma duży wpływ na rzeczy :) Tez może chodzić o bardziej pieniężne i pewne stanowisko, niż w hotelu 

 

Trzymam kciuki i życzę powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wychylę i bez kart Ci powiem,żebyś aplikowała... bo czasem karty działają jak samospełniająca się przepowiednia... Masz na wyniku kapłanke i 7 mieczy...kładziesz na to tarota ( kapłanka) i patrząc na karty rezygnujesz ( 7 mieczy) a obecna sytuacja 5 kielichów mówi '' a i tak mi się nie uda''.

Wysyłaj, nic nie stracisz, jak wyczujesz,że coś kombnują wtedy możesz zrezygnować

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2020 o 14:10, Glare napisał:

Witam

Zapytałam kart, co się stanie jeśli skontaktuje się w sprawie pracy z pewnym hotelem, w którym uprzednio pracowałam. Chciałam wiedzieć czy w ogóle jest jakakolwiek szansa na twierdzącą odpowiedź. Bardzo proszę o pomoc w interpretacji.

Skorzystałam z rozkładu 7 pereł Izydy.

1.Tło problemu: mag

2.Sytuacja obecna: 5 kielichów 

3.Najbliższe wydarzenia: świat 

4.Rozwój sytuacji: odwrócony król mieczy

5.Wpływy z zewnątrz: pustelnik

6. Przeszkody: odwrócony rycerz monet

7. Ostateczny wynik: kapłanka, 7 mieczy

Wylosowałam jeszcze dwie karty rady: 6 monet, 8 buław. 

Na spodzie tali: wiara

Moim zdaniem problemem jest Twój brak działania - o czym mówi już Mag na pierwszej pozycji jako karta problemowa. Tak jakbyś w siebie nie wierzyła, myślała: "a po co i tak się nie uda". Myślę, że przeszkodą jesteś Ty sama i Twoje myśli. Mag posiada wszystkie atuty, sukces jest na wyciągnięcie ręki - świat stoi otworem, trzeba tylko działać. Karty wynikowe (ostateczny wynik) moim zdaniem pokazują, że i tak nie złożysz dokumentów, że się wycofasz, ukryjesz się. A zobacz jakie masz piękne potencjały w kartach: Świat w najbliższych wydarzeniach - co jak sama piszesz zapowiada sukces, karty rady: 6 Monet - czyli ile dasz, tyle dostaniesz i 8 Buław podpowiadająca: działaj szybko. Znów na spodzie talii Wiara (Kapłan), a to karta autorytetów, a więc masz odpowiednią wiedzę. Nie pytaj kart, czy powinnaś coś zrobić, one za Ciebie nie zdecydują - po prostu działaj. Niech nie spełni się moja interpretacja kart wynikowych, które traktowałabym jako odpowiedź na to jak będzie, jeśli nic nie zmienisz w sposobie podejścia do tematu i działania.

Powodzenia :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...