Skocz do zawartości

Swatanie :D


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpela chce  zeby jej znajomy do mnie napisal, ja tam jestem naluzie, nigdy sie nawet nie widzielismy

Czy napisze?

 

8 mieczy, kaplan umiarkowanie, 10 bulaw

 

mi sie wydaje,ze onnapisze i to raczej widze w umiarkowaniu = a napisze jakos nei od razu nie za szybko bo 8 to blokuje

 

jak to sie potoczy jesli napisze?

 

sila, 8 denarow, as bulaw, 9 denarów, as monet

 

chyba fajnie bo ja si ebede czula przy nim bardzo kobieco i chyba bede grala w tej relacji piersze skrzypce ,on wykazuj incjatywe widac,ze moze byc nam calkiem przyjemnie, a przynajmniej jest na to szansa 10 bulaw to dla mnie cos co go obecnie zjamujne po prostu i jest tego sporo..

Edytowane przez Sheina
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sheina napisał:

Czy napisze?

 

8 mieczy, kaplan umiarkowanie, 10 bulaw

 

mi sie wydaje,ze onnapisze i to raczej widze w umiarkowaniu = a napisze jakos nei od razu nie za szybko bo 8 to blokuje

 

jak to sie potoczy jesli napisze?

 

sila, 8 denarow, as bulaw, 9 denarów, as monet

1. Nie napisze. Papież to niedostępność, to też człowiek z zasadami, a te go hamują w 8 Mieczy. Dalej masz Umiarkowanie, a to jest po prostu bezruch.

 

2.  To jest wróżenie na wróżbę.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że on czuje jakąś presję i niezręcznosc w całej tej sytuacji. Wydaje mi się, że on sam z siebie nie napisze. Albo ta koleżanka zainicjuje kontakt albo ty przejmiesz kontrolę. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Nie napisze, 8 mieczy i Kapłan to jednak karty niedostępności. Umiarkowanie to znowu constans czyli bez zmian, nie widać tutaj ruchu, wszystko po staremu. 10 buław - nie chce mu się po prostu...

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Możesz trochę dokładniej sformułowac pytanie? ;)

Ja cały ten ciąg kart tak widzę: w 8 mieczy nie miał pojęcia jak Cię znaleźć, nie widział, także biernie (Kapłan) oczekiwał (Umiarkowanie), aż w ostateczności (10 buław), jemu nie napisałaś :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.05.2020 o 17:50, Sheina napisał:

Kumpela chce  zeby jej znajomy do mnie napisal, ja tam jestem naluzie, nigdy sie nawet nie widzielismy

Czy napisze?

 

8 mieczy, kaplan umiarkowanie, 10 bulaw

 

mi sie wydaje,ze onnapisze i to raczej widze w umiarkowaniu = a napisze jakos nei od razu nie za szybko bo 8 to blokuje

 

jak to sie potoczy jesli napisze?

 

sila, 8 denarow, as bulaw, 9 denarów, as monet

 

chyba fajnie bo ja si ebede czula przy nim bardzo kobieco i chyba bede grala w tej relacji piersze skrzypce ,on wykazuj incjatywe widac,ze moze byc nam calkiem przyjemnie, a przynajmniej jest na to szansa 10 bulaw to dla mnie cos co go obecnie zjamujne po prostu i jest tego sporo..

moim zdaniem nie napisze, ale na kolejne pytanie, to on się czuje zmuszany, nic z tego nie będzie

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Sheina napisał:

Słuchajcie a jeśli już wiemy to jak widzicie resztę życia kart? 

Połóż karty na to pytanie, bo wcześniej była wróżba do wróżby. Teraz jak masz klarowność to zapytaj już kierunkowo. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...