Skocz do zawartości

Zakończenie projektu do końca czerwca


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie pracuję nad projektem gdzie walczymy o podpisanie protokołu odbioru i wystawienie faktury w tym kwartale.

 

Dlatego zapytałam kart czy do końca czerwca uda się podpisał protokół odbioru i wystawić fakturę

Rycerz buław + król mieczy + paź buław

Widać, że dużo się będzie tutaj działo i chyba ten król mieczy będzie utrudniał, żeby się nie udało podpisać tego protokołu. Będą jakieś przeszkody. Tylko paź buław to jakieś nowe wyzwania/ perspektywy, ale też optymizm. Sama już nie wiem czy ten król mieczy skutecznie stanie na drodze i nie uda się podpisać protokołu czy jednak się ostatecznie uda z wielkim trudem? Jak myślicie? 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Mala_83 napisał:

Obecnie pracuję nad projektem gdzie walczymy o podpisanie protokołu odbioru i wystawienie faktury w tym kwartale.

 

Dlatego zapytałam kart czy do końca czerwca uda się podpisał protokół odbioru i wystawić fakturę

Rycerz buław + król mieczy + paź buław

 

Uda się, ale trzeba jeszcze wlasnie poczekac na decyzję kogoś z góry( król mieczy)  dolozylabym jeszcze do tegopazia bo on jest nosnikiem informacji ( nie wiemy do konca jakiej bo ta czwarta karta mi tu umyka :) ) ale powinno wszystko się udac :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Mala_83 napisał:

Rycerz buław + król mieczy + paź buław

Będziecie działali bardzo szybko, aby zdążyć przed wyznaczonym terminem - Rycerz Buław to ultraszybkie tempo pracy, to karta ruchu, a więc to może trafiać z ręki do ręki, od biurka do biurka. Potwierdza to król mieczy, czyli karta kostycznych procedur, terminów, które muszą zostać zrealizowane. To też  Wasz profesjonalizm, umiejętność pracy pod presją czasu, a także dokładność. Król Mieczy jest niesłychanie skrupulatny, aż nadto praworządny i może tu chodzić nie tylko o Was, ale także o szefa.

Finalnie  ten projekt będzie musiał zostać poprawiony, dopracowany. Paź Buław działa po łebkach , niedokładnie, bez planu i przemyślenia, taka trochę fuszerka. Dlatego ten Król Mieczy,  zapewne szef to odrzuci w pierwotnym terminie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Grafik jest mega napięty stąd to działanie na szybko co może spowodować błędy a co za tym idzie wydłużone terminy. Niestety sukces zależy od wielu osób więc zobaczymy czy się uda. Dzięki serdeczne @Ziomal597za interpretacje 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Moim zdaniem do końca czerwca powinno się udać - i Rycerz Buław, i paź buław wskazują na szybki, aktywny przebieg okoliczności. Co prawda Król Mieczy może być zbyt oficjalny, przeciągać sprawę, ale w otoczeniu dwóch bulawowych kart raczej mu się to nie uda.

W kartach moze też być podpowiedź: zaciekwacie go czymś: projektem, możliwością, żeby się ruszył ze sprawą :D

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 11.05.2020 o 20:22, Mala_83 napisał:

Dlatego zapytałam kart czy do końca czerwca uda się podpisał protokół odbioru i wystawić fakturę

Rycerz buław + król mieczy + paź buław

Tak, uda się. W rycerzu widzę Wasze prężne działania. Król to decyzyjna osoba lub instytucja, która będzie pracę nieco spowalniać koniecznością dokonania analiz lub dopełnieniem pewnych procedur, aby było dokładnie i tak jak należy, zgodnie z przepisami czy też wytycznymi. Paź na końcu jednak wskazuje na szybki zwrot finansowy zainwestowanej pracy, pozytywne i pomyślne zakończenie działania. Paź buław to impuls, szybkie działanie, więc jako karta na finał rozumiem bo w kategoriach "zdążyliśmy rzutem na taśmę w ostatnim momencie". 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

To jest projekt w banku który wiąże się z ogromem zasad których nie można przeskoczyć. Został oddany do testów i już są małe schody ale walczymy żeby udało się zakończyć ten projekt w tym kwartale. Jest to dla mnie ważne czy się uda bo ten projekt to sprawdzian dla mnie :) nam nadzieję, że się uda skończyć :) dzięki @Willow i @Priestess za interpretacje :) jak coś więcej będzie wiadomo dam znać :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Patrząc na obecną sytuację z tym projektem to chyba nie uda się go skończyć do końca czerwca. Chyba że rzutem na taśmę ale terminy mocno się przesunęły. Zobaczymy pod koniec miesiąca jak to będzie wyglądać :) ale ja już straciłam wiarę :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

WERYFIKACJA

Niestety nie udało się zakończyć projekt w czerwcu. Na przeszkodzie stanął Pan, który utrudniał realizację i ciągle wyszukiwał błędy. Faktycznie sporo się tutaj w tym projekcie dopiero uczyłam i czasem działania były chaotyczne. Projekt ten raz wydawało się, że uda się skończyć a za chwilę było odwrotnie więc działo się do końca. Walczyliśmy, ale nie udało się.

 

Dzięki wszystkim za interpretację :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...