Skocz do zawartości

będzie kontakt w tym tygodniu?


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Był zgrzyt i chyba chęć pójścia w odmienne strony. Jakoś tęsknie. Będzie kontakt w tym tygodniu jeszcze?

 

9 kielichów - 8 kielichów - mag

8 kielichów idealnie na tymczasowe oddalenie, mag jednak mówi, że jakaś wiadomość może być, może nawet się pogodzimy.

Edytowane przez olejos
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Napisano (edytowane)
12 minut temu, olejos napisał:

Był zgrzyt i chyba chęć pójścia w odmienne strony. Jakoś tęsknie. Będzie kontakt w tym tygodniu jeszcze?

 

9 kielichów - 8 kielichów - mag

8 kielichów idealnie na tymczasowe oddalenie, mag jednak mówi, że jakaś wiadomość może być, może nawet się pogodzimy.

Póki co każdy patrzy na swoje potrzeby i nie chce wyjrzeć poza własny horyzont, kierując się osobistą wygodą i może nawet troch egoizmem (9 kielichów). Po ochłodzeniu, poczuciu osamotnienia i ciszy pomiędzy Wami (8 kielichów) z inicjatywą kontaktu wyjdzie pan Mag, być może z różnymi ciekawymi rozwiązaniami lub propozycjami, trochę bajerując i czarując. 8 kielichów też mówi o odejściu od swojego punktu widzenia, więc ktoś (lub oboje) będzie musiał poluzować i ustąpić.  

Edytowane przez Priestess
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Priestess napisał:

8 kielichów też mówi o odejściu od swojego punktu widzenia, więc ktoś (lub oboje) będzie musiał poluzować. 

Oho, czyli pewnie ja, bo pan zbyt wyluzowany w tej relacji. Dzięki Priestess. :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Odezwie się, o czym mówi Mag :)

Teraz jest w sytuacji komfortowej, i wszystko jego zadowala, nie chce wyciągnąć ręki i tak dobrze - 9 kielichów, potem poczucie, ze stało źle, i teraz oddalacie się od siebie, jego dopadnie i wymęczy (8 kielichów), przez co w końcu odezwie się - Mag :)

 

Powodzenia i pohodzenia się :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, olejos napisał:

Był zgrzyt i chyba chęć pójścia w odmienne strony. Jakoś tęsknie. Będzie kontakt w tym tygodniu jeszcze?

 

9 kielichów - 8 kielichów - mag

 

Obecnie widać że mu dobrze nie widzi potrzeby kontaktu, ale w pewnym momencie zrobi mu się smutno, dostrzeże że zaczęliście się oddalać i zacznie mu Ciebie brakować i wtedy w Mag się odezwie do Ciebie :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, olejos napisał:

Był zgrzyt i chyba chęć pójścia w odmienne strony. Jakoś tęsknie. Będzie kontakt w tym tygodniu jeszcze?

 

9 kielichów - 8 kielichów - mag

Kontaktu nie będzie. 8 Pucharów to karta poddania się, oddalenia od siebie i stąd ta 9 Pucharów,  czyli karta braku działania, bo osoba w tej karcie ma gdzieś otoczenie, ona się dobrze czuje sama ze sobą. I to tak będzie trwało,  bo Mag jest egoistą i jest ponad tym wszystkim.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
6 minut temu, olejos napisał:

Kontakt był i była długa rozmowa. Zakończyliśmy znajomość.

Moim zdaniem to etap 8 pucharów, ja bym jeszcze poczekała na nowy obrót spraw i działanie maga. Chyba, że to już pozamiatane i nie ma o czym rozmawiać. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Priestess napisał:

Moim zdaniem to etap 8 pucharów, ja bym jeszcze poczekała na nowy obrót spraw i działanie maga. Chyba, że to już pozamiatane i nie ma o czym rozmawiać. 

Dam znać, ale on jest totalnie obojętny na to co się dzieje i nie wiem czy cokolwiek się zmieni. 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, olejos napisał:

Był zgrzyt i chyba chęć pójścia w odmienne strony. Jakoś tęsknie. Będzie kontakt w tym tygodniu jeszcze?

 

9 kielichów - 8 kielichów - mag

8 kielichów idealnie na tymczasowe oddalenie, mag jednak mówi, że jakaś wiadomość może być, może nawet się pogodzimy.

na pewno będzie jakiś kontakt, ale możliwe też zakończenie relacji po tych kartach

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Widać w 9 kielichow, że konflikt ważnych, osobistych rzeczy dotyczył. Być może wspólnych planów życiowych, co do których od dawna mieliście odmienne podejście. Konflikt narastał dojrzewał i w 8 kielichow wybuchł doprowadzając do zerwania. Mag może oznaczać, że Pan chce żyć po swojemu i nie ustąpi. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Pan się odezwał. Wydaje mi się, że nie chce po prostu wyjść na tego złego. Jak powiedziałam, że ta znajomość nie ma sensu to powiedział tylko 'jak uważasz'. Faktycznie, obojętny, bierny mag.  

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, olejos napisał:

Pan się odezwał. Wydaje mi się, że nie chce po prostu wyjść na tego złego. Jak powiedziałam, że ta znajomość nie ma sensu to powiedział tylko 'jak uważasz'. Faktycznie, obojętny, bierny mag.  

ze tak powiem magowie to *je...niestety, pelne uroku uje. Gdy cos chca osiagnac ok,ale zeby sie wysilic..ni9e ma opcji jak cos jest nie tak. PRzezylam wiem ;)

  • Dobre! 2
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
7 godzin temu, olejos napisał:

Nie odpuścił, pogodziliśmy się. :) 

Tak myślałam, że ostatnia rozmowa była raczej wyrażona w 8 kielichów i że kontakt z jego strony jeszcze nastąpi i będzie w inicjatywie. Mag nie kojarzy mi się z kimś biernym, a właśnie z osobą wykazującą działanie i to na różnych płaszczyznach. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dlaczego kobieta mówi, że ten kontakt nie ma sensu, a potem czeka, że facet coś zrobi... haha. Zakręcone haha. Ale dobrze, że ci się poukładało. Jednak Mag działa, ale nie będziesz mieć z nim lekko... 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.05.2020 o 23:36, Priestess napisał:

Moim zdaniem to etap 8 pucharów, ja bym jeszcze poczekała na nowy obrót spraw i działanie maga. Chyba, że to już pozamiatane i nie ma o czym rozmawiać. 

Zgadzam się. Naprawdę 8 kielichow to są powroty często i mag po tej karcie wraca.. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...