Skocz do zawartości

Na spotkanie z nim


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Czy spotkamy się w terminie x? 

 

Giermek kielichow tak! 

 

Jakie będzie to spotkanie z Piotrkiem? Pierwsze. Nigdy się nie widzieliśmy na zywo

 

Dwa kielichy, 8 kielichow,  cesarzowa... krolowa denarów dolozona

 

Spotkanie bardzo życzliwe sympatyczne.. Chyba się sobie spodobamy... Ale nie wiem co to za krolowa bo my we  dwojke... 8 mowi moim zdaniem o tym, że on ma do mnie spoooryy kawał do przejechania. I chyba będzie tak się zachowywał, że ja się będę dobrze i będę się przy nim czuła adorowana.. Dopieszczona.. 

 

Jak mnie odbierze na spotkaniu Piotrek? 

Krolowa bulaw, 8 denarów, a dołożone 10 kielichow 

O boże wyskoczyła mi Bulawowa.. "jest ładniejsza niż na zdjęciach" Chyba pomsli, że że ognista  że mnie kobita, a energiczna . To pewnio te rude włosy haha. Na pewno spodobam mu się jako kobieta, ale nie na zasadzie kochanki przy innych karttch mi to wygląda że mimo wszystko nie ma złych zamiarow tylko tak ciepło mnie nie tym wszystkim będzie widział i traktował.. Jakby chciał wypracowywać te relacje że mną aby było fajnie.. co widzę w 8 denarów.. 

 

 

A jak ja jego? 

Król kielichow, 8 bulaw, gwiazda dół. Księżniczka mieczy 

 

Że to cieply fajny facet i kandydat na fajne go towarzyszą życia..? Jakieś takie ładne karty może nieco będę się odcinać od uczuć jak to ja biorę wszytsko na logikę.. 

 

Jak się ta relacja potoczy później po spotkaniu? 

 

9 denarow w 10 bulaw, Pustelnik 6 bulaw. 

 

 

Wydaje mi się, że będzie miło ta relacja może być całkiem dojrzała i poważna w pustelniku nie zabraknie też wiosennych porywów :)... Czuję, że trudno będzie ze spotkaniami bo po prostu jego i mnie przytłaczać będą teraz obowiązki... 10 bulaw..To nie będzie nasze ostatnie spotkanie. 

 

Wiecie co jak kładłam na relacje na 2 lata to mi ciągle wychodził ten giermek mlze to o Piotrka chodziło np ta 8 denarów to wypracowywanie relacji

Tworzenie jej od podstaw nakładem wysiłkiem.. Wspólnym więc moe będziemy nad nią pracować...? 

Edytowane przez Sheina
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Sheina napisał:

Czy spotkamy się w terminie x? 

 

Giermek kielichow tak! 

 

Jakie będzie to spotkanie z Piotrkiem? Pierwsze. Nigdy się nie widzieliśmy na zywo

 

Dwa kielichy, 8 kielichow,  cesarzowa... krolowa denarów dolozona

1. Tak, spotkacie się w terminie.

 

2. Będzie miło ale odnoszę wrażenie po tych kartach, że on Ci się nie do końca spodoba. 8 Pucharów to karta rezygnacji, poddania się i to właśnie o Ciebie chodzi. Dalej są dwie mocne żeńskie karty, a to nic innego jak Twoje wygórowane wymagania względem Panów. 

 

3. 

Jak mnie odbierze na spotkaniu Piotrek? 

Krolowa bulaw, 8 denarów, a dołożone 10 kielichow

 

Myślę, że mu się spodobasz fizycznie.

Odbierze Cię jako osobę pracowitą, sumienną i dość powściągliwą, z którą będzie się dobrze czuł. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sheina napisał:

A jak ja jego? 

Król kielichow, 8 bulaw, gwiazda dół. Księżniczka mieczy 

 

Że to cieply fajny facet i kandydat na fajne go towarzyszą życia..? Jakieś takie ładne karty może nieco będę się odcinać od uczuć jak to ja biorę wszytsko na logikę.. 

 

Jak się ta relacja potoczy później po spotkaniu? 

 

9 denarow w 10 bulaw, Pustelnik 6 bulaw. 

Wracam po przerwie  ;)

 

1. Ty z kolei odbierzesz go jako bardzo ciepłego, szarmanckiego mężczyznę. Król Pucharów to romantyk ale jest bardzo nieśmiały, wycofany i brakuje mu pewności siebie. Chyba go sobie inaczej wyobrażasz. Tu znów pokazuje się gwiazda,  a więc bardzo wysokie aspiracje, idealizowanie rzeczywistości, z którą się jeszcze nie zetknęłaś. 

Mimo wszystko nie będziesz do końca z niego zadowolona i - że tak powiem - będziesz szukała innych kandydatów  , o czym mówi Paź Mieczy.

 

2

W związku z tym, że kandydat w pełni Ci nie podpasuje będziesz szukała komfortu u siebie samej,  czyli będziesz się alienować. 9 Den to karta singielstwa, zamknięcia się wyłącznie ze swoimi dobrami materialnymi.

10 Buław to potwierdza,  bo to wielkie zmęczenie, relacja jak z kamienia i to dla obu stron mogą być  takie właśnie odczucia. Finalnie każdy pójdzie w swoją stronę  - Pustelnik.

6 Buław to karta chwilowych związków, właściwie bardziej romansów i ta karta logicznie podsumowuje ten epizod.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...