Skocz do zawartości

Dwójki w dniówce.


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Moja dzisiejsza dniówka wypadła dwójkowo:

2 buławy + 2 denary (odwr.) + Mag (odwr.)

Wygląda na to, że powinnam podjąć jakąś decyzję, zrobić krok w jakimś kierunku, ale mam ograniczone możliwości wyboru (?), w Magu w tej pozycji jest jakiś strach przed działaniem, może to brak środków i pomysłów, jak sprawę rozwiązać. Może to też oznaczać, żeby przerwać jakieś manipulacyjne działania, bo ktoś prowadzi wobec mnie gierki, żeby wymusić jakieś reakcje. 

 

Edit: Jak zaakceptowałam post to przyszło mi na myśl, żeby nie robić nic. Bo 2 buławy to dla mnie często takie stanie i czekanie, coś by człowiek zrobił, widzi rozwiązanie, ale póki co przygląda się.


Czo te karty.

 

Edytowane przez Sunrise009
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Musisz zachowywać chłodną i dystansową obserwacje (2 buław) wobec ogromu spraw, żeby balansować między nimi (2 monet), opanować chaos (2 monet + Mag). Mag mówi, że podchodząc do spraw umysłowo, wszystko uporządkujesz i dasz z tym sobie rady :)

Co do dwojek, to zwykle zaznaczają lub sojusz, lub dystans i balans, lub zgodnie z niektórymi taliami - wybór.

 

Na moje w tym przypadku akurat chodzi o obserwacji i balans, żeby nie spaść w chaos :)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
2 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Moja dzisiejsza dniówka wypadła dwójkowo:

2 buławy + 2 denary (odwr.) + Mag (odwr.)

Moim zdaniem chodzi o powściągliwość w podejmowaniu decyzji i rozwagę w sprawach wymagających namysłu. Odwrócony mag to tutaj powstrzymanie się przed impulsywnym działaniem lub przed inicjatywą, 2 buław mówi również o wyborze tak jak i odwrócona 2 monet o obracaniu "za" i "przeciw", analizie. Może chodzi o osobę, z którą będziesz dziś współpracować lub wspólnie nad czymś dyskutować w poszukiwaniu rozwiązań.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Priestess napisał:

Moim zdaniem chodzi o powściągliwość w podejmowaniu decyzji i rozwagę w sprawach wymagających namysłu. Odwrócony mag to tutaj powstrzymanie się przed impulsywnym działaniem lub przed inicjatywą, 2 buław mówi również o wyborze tak jak i odwrócona 2 monet o obracaniu "za" i "przeciw", analizie. Może chodzi o osobę, z którą będziesz dziś współpracować lub wspólnie nad czymś dyskutować w poszukiwaniu rozwiązań.

Może nie tyle o współpracę chodzi, tylko o jedną osobę z mojego bliskiego otoczenia, jesteśmy w o tyle skomplikowanej sytuacji, że powściągliwość jest wskazana. Stąd moja interpretacja o próbach manipulacji. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Willow napisał:

Musisz zachowywać chłodną i dystansową obserwacje (2 buław) wobec ogromu spraw, żeby balansować między nimi (2 monet), opanować chaos (2 monet + Mag). Mag mówi, że podchodząc do spraw umysłowo, wszystko uporządkujesz i dasz z tym sobie rady :)

Co do dwojek, to zwykle zaznaczają lub sojusz, lub dystans i balans, lub zgodnie z niektórymi taliami - wybór.

 

Na moje w tym przypadku akurat chodzi o obserwacji i balans, żeby nie spaść w chaos :)

Tak, muszę sobie jedną sytuację życiową poukładać. 

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja szalonego dnia. Dużo chaosu, dużo załatwiania, komedia pomyłek, w końcu wzięłam się w garść i poogarniałam tematy. Ale było ciężko. Dziekuję.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...