Jump to content

ona byk on koziorozec


hekate20

Recommended Posts

To wyjątkowo dobrana para. Jeśli naprawdę się kochają, przeżyją ze sobą wiele lat w szczęściu i spokoju. Oboje mają takie same podejście do życia. Są ostrożni i zapobiegliwi. Są odpowiedzialni, nie trwonią dóbr zdobytych własnymi rękami. Pan Koziorożec będzie imponował Pani Byk swoją powagą, prawdomównością i żelaznymi zasadami. Będzie się przy nim czuła bezpiecznie. Pani Byk urzeknie Koziorożca swoją kobiecością i umiejętnością odgadywania jego pragnień. Związek ten będzie trwał długie lata, bo ani Byk, ani Koziorożec nie zaskoczy partnera nieoczekiwaną zdradą czy zmianą poglądów na życie. Jeśli Pani Byk nie chce zrazić do siebie Koziorożca, powinna nauczyć się gospodarności i

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
A co w przypadku, gdy pasujemy do siebie jeżeli chodzi o horoskopy, a kompletnie nie pasujemy pod względem numerologicznym ... w co wierzyć ?? :)

 

jesli chodzi o horoskopy to znaczy, że piszesz o takich co piszą w gazetach czy może miałaś nałożone wasze szczegółowe horoskopy?

a o numerologię to robił Ci ktoś szczegółową analizę partnerską czy z gazety?

Bo... bo.... gazeciarsto swoją drogą a astrologia i numerologia swoją a oprócz tego jest jeszcze życie... które to wszystko weryfikuje.

Link to comment
Share on other sites

Horoskop to z gazetki i tego rozum, a numerologia profesjonalna, przynajmniej tak ta pani miała na plakietce :) Najgorsze, że przez taką sobie numerologie miałam chwilę zawahania przez najważniejszym dniem w naszym życiu ... i jak do tej pory jest wspaniałym mężem ...

Dlatego zastanawiam się jak to faktycznie jest

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...