Skocz do zawartości

nowa znajomosc- jak sie potoczy


runoutofbreath

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

dzisiaj pojawiam się z pytaniami odnośnie nowej znajomości, chodzi o nowo poznanego Pana. Zadałam kartom dwa pytania:

 

Jak będzie wygladala moja znajomość z nowo poznanym mezczyzna?

 

Koło fortuny+Król denarów+ VIII buław

 

Czy będziemy się spotykać?

 

As Kielichów+IX buław+ As mieczy 

 

 

 

Oczywiście zaraz postaram się zamiescic swoja, choć nie jestem w tym tak dobra jak niektórzy tutaj...dlatego zawsze zwracam się z prosba o pomoc. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie wygladala moja znajomość z nowo poznanym mezczyzna?

 

Koło fortuny+Król denarów+ VIII buław

 

 

Kolo fortuny- raz na wozie raz pod wozem, wzloty i upadki? Wahania, brak stalosci? Krol denarów, może wskazuje na niego jako osobe o dobrym sercu, ale także racjonalnym mysleniu? Pokazuje jego skupienie na finansach, sferze zawodowej? VIII bulaw to chyba nowe doświadczenia, seks?

 

Czy będziemy się spotykać?

 

As Kielichów+IX buław+ As mieczy 

 

 

As kielichow..może mowi o zauroczeniu, przyjacielskości, dobrych emocjach? IX bulaw zamkniecie pewnego rodzaju, brak pewności, może trochę niepokoj odnośnie tej relacji? As mieczy na końcu sugeruje, ze chyba nic z tego nie wyjdzie konkretnego..kojarzy mi się z odcięciem, chlodem, uciętym kontaktem. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice
10 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Hej,

 

dzisiaj pojawiam się z pytaniami odnośnie nowej znajomości, chodzi o nowo poznanego Pana. Zadałam kartom dwa pytania:

 

Jak będzie wygladala moja znajomość z nowo poznanym mezczyzna?

 

Koło fortuny+Król denarów+ VIII buław

Znajomość raczej niestabilna, przygodowa bym powiedziała - raz tak, raz inaczej, po innym kartą nie powiedziałabym, że to coś z rodzaju "losu/przeznaczenia" (Koło), dużo dynamiki napewno (Koło + 8 buław), ale nie ma możliwości liczenia na coś pewnego. Król Monet raczej zaznacza Pana, może być z pod znaku ziemnego (Panna, Byk, Koziorożec), 8 buław - no sporo rozmów, komunikacji werbalnej;

 

10 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Czy będziemy się spotykać?

 

As Kielichów+IX buław+ As mieczy

 

Raczej, mimo tego, że jesteś pełna emocji, co do tej znajomości (As Kielichów), będziesz nastawiona z ostrożnością/mogą być przeszkody co do spotkania (9 buław), także znajomość zostanie strikto internetową (As Mieczy), do Asu na koniec dociągnięła bym jeszcze kartę ;)

Suma z kart - Wisielec - jakoś też przemawia przeciwko spotkania, to taki bezruch, lub skupienie wewnętrzne. 

 

Mimo tego, trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Willow napisał:

Znajomość raczej niestabilna, przygodowa bym powiedziała - raz tak, raz inaczej, po innym kartą nie powiedziałabym, że to coś z rodzaju "losu/przeznaczenia" (Koło), dużo dynamiki napewno (Koło + 8 buław), ale nie ma możliwości liczenia na coś pewnego. Król Monet raczej zaznacza Pana, może być z pod znaku ziemnego (Panna, Byk, Koziorożec), 8 buław - no sporo rozmów, komunikacji werbalnej;

 

Raczej, mimo tego, że jesteś pełna emocji, co do tej znajomości (As Kielichów), będziesz nastawiona z ostrożnością/mogą być przeszkody co do spotkania (9 buław), także znajomość zostanie strikto internetową (As Mieczy), do Asu na koniec dociągnięła bym jeszcze kartę ;)

Suma z kart - Wisielec - jakoś też przemawia przeciwko spotkania, to taki bezruch, lub skupienie wewnętrzne. 

 

Mimo tego, trzymam kciuki :)

 

Przyznam, ze slabo to wygląda...... Mogę wyciagnac jeszcze jedna karte :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, runoutofbreath napisał:

 

Jak będzie wygladala moja znajomość z nowo poznanym mezczyzna?

 

Koło fortuny+Król denarów+ VIII buław

Ja tu widzę zbliżanie i oddalanie się od siebie spowodowane czymś na co nie macie wpływu (koło fortuny). Pan pokazuje się tutaj jakoś ktoś dla kogo ważna jest praca. W 8 buław sporo energii, co wskazuje, że sporo będzie się działo, ale jakoś nie widzę tutaj związku a bardziej luźna relacja. 

12 godzin temu, runoutofbreath napisał:

 

Czy będziemy się spotykać?

 

As Kielichów+IX buław+ As mieczy 

 

W asie kielichów widać sporo emocji związanych z tą znajomością, ale wydaje mi się, że 9 buław zablokuje spotkanie bo jest to karta izolacji, osamotnienia a nawet niechęć do czegoś nowego co potwierdza też as mieczy. Znajomość raczej nie przeniesienie się do świata realnego a pozostaną jedynie rozmowy internetowe. Może w asie mieczy też jakąś kłótnia, która spowoduje, że się nie będziecie spotykać.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
12 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Jak będzie wygladala moja znajomość z nowo poznanym mezczyzna?

Koło fortuny+Król denarów+ VIII buław

Jego obraz będzie zmieniał się bardzo dynamicznie, będzie też między Wami na początku sporo rozmów, które wnosić będą więcej informacji, Koło to taki obrót o 180 stopni, więc zakładam, że to, jak go postrzegasz teraz, bardzo się zmieni, potem znowu się zmieni i może po raz kolejny też. Tak jakbyś miała jedno wyobrażenie tego pana, ale z biegiem czasu będziesz się dowiadywała więcej i więcej i postrzeganie tej osoby będzie zmieniało się dla Ciebie bardzo dynamiczne. Król może być trochę nudnawy, ale dający poczucie bezpieczeństwa. Na pewno dużo komunikacji między wami widać w 8 buław. 

 

12 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Czy będziemy się spotykać?

As Kielichów+IX buław+ As mieczy

Uważam, że nie. Na początku jest zauroczenie i jakaś fascynacja, ale potem przychodzi zniechęcenie i ostrożność oraz odcięcie asem. Wydaje mi się, że się wycofasz z tej relacji, zachowując pewną rezerwę. Będziesz miała bardzo dużo obaw przed byciem zranioną, odrzuconą, myślę tez że odczuwać będziesz brak zaufania do pana. Jeśli tak będzie, to wydaje mi się, że nie z powodu pana nielojalności, bo to jednak król denarów, on jest uczciwy. Prędzej związane to będzie z Twoimi doświadczeniami, 9 buław to taka ostrożna osoba, która chce się chronić przed zranieniem i zachowuje nadmierną ostrożność, a to na początku relacji może być odebrane jako dystans i zniechęcenie, brak zainteresowania. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam na spokojnie wszystkie interpretacje, no cóż jestem rozczarowana nie ukrywam tego. Nie szukam osoby do popisania dla zabicia czasu. 

Godzinę temu, Priestess napisał:

Król może być trochę nudnawy, ale dający poczucie bezpieczeństwa. Na pewno dużo komunikacji między wami widać w 8 buław. 

 

Tak, zgadza się. Ten Pan jest raczej spokojny, wywazony. Często do mnie pisze, ale ja jestem z natury niecierpliwa, nie lubie zbyt długo pisać i przeciagac wszystkiego. 

Godzinę temu, Priestess napisał:

Prędzej związane to będzie z Twoimi doświadczeniami, 9 buław to taka ostrożna osoba, która chce się chronić przed zranieniem i zachowuje nadmierną ostrożność, a to na początku relacji może być odebrane jako dystans i zniechęcenie, brak zainteresowania. 

Ja jestem nim zainteresowana, ale widze jakiś brak dzialan z jego strony. Nie wiem czy nie jestem zbyt ekscentryczna dla niego. 

 

Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Pan pokazuje się tutaj jakoś ktoś dla kogo ważna jest praca.

Oj chyba tak, taki tez ma zawod. Prestizowy, ale jednak wymagajcy poswiecenia. 

 

Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Znajomość raczej nie przeniesienie się do świata realnego a pozostaną jedynie rozmowy internetowe. Może w asie mieczy też jakąś kłótnia, która spowoduje, że się nie będziecie spotykać.

W takim razie to zdecydowanie nie dla mnie. Takie internetowe znajomości mnie nie kreca...

 

3 godziny temu, Willow napisał:
14 godzin temu, runoutofbreath napisał:

 

Raczej, mimo tego, że jesteś pełna emocji, co do tej znajomości (As Kielichów), będziesz nastawiona z ostrożnością/mogą być przeszkody co do spotkania (9 buław), także znajomość zostanie strikto internetową (As Mieczy), do Asu na koniec dociągnięła bym jeszcze kartę

 

Dociagnelam dziś..wyszlo IX bulaw… :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Jak będzie wygladala moja znajomość z nowo poznanym mezczyzna?

 

Koło fortuny+Król denarów+ VIII buław

 

 

 

Czy będziemy się spotykać?

 

As Kielichów+IX buław+ As mieczy 

To on będzie miał nad tym kontrole, bo Król Denarów wiecznie kalkuluje, ma wszystko zaplanowane ,przez co jest takim trochę nudziarzem.

Poza tym on jest zapracowany, co może skutkować brakiem czasu.

A Koło Fortuny mówi o tym, że ta relacja będzie chwiejna, "jak wiatr zawiaje". Raz bedzie kontakt,  raz nie będzie, taka huśtawka. Może to właśnie wynikać z jego wielu obowiązków.

Docelowo widać kontakt internetowy 8 Buław. Sama w sobie relacja będzie bardzo luźna i jednak przelotna..

 

 

2) Myślę, że spotkań nie będzie.

Nawet nie będzie takiej inicjatywy  - 9 Buław to przecież uniki.

As Pucharów to zauroczenie,  chęci ale to tylko tyle.. brak tu konkretów.

Dlatego As Mieczy przecina to o co pytasz, a więc spotkania nie będzie, ale poprzedni rozkład zwieńczony 8 Buław nie przekreśla znajomości, aczkolwiek ta ograniczy się do zdalnych kontaktów, typu Fb, instagram,  sms itp.

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło fortuny może wskazywać na osobę z przeznaczenia ale może też pokazywać, że coś jest niezależne od nas, na co nie mamy wpływu. I to bardzo pasuje do Króla Denarów, bo ta karta pokazuje zazwyczaj osoby, które lubią decydować, mieć kontrolę nad sytuacją. Więc ta relacja może przebiegać zgodnie z jego wolą. To raczej typ spokojny, żywioł ziemi, więc fajerwerków i kwiecistych wyznań miłosnych raczej nie należy się po nim spodziewać. Ten typ uważa, że skoro z Tobą rozmawia, bądź spotyka się i wykazuje zainteresowanie, tzn. że mu się podobasz, to jest oczywiste i nie trzeba o tym mówić. A więc stabilny facet, który może zostać w Twoim życiu na dłużej (bo to król). Kontaktowy mimo to i może zacząć wkrótce Cię zapraszać tu i ówdzie, bo materialnie też raczej dobrze usytuowany.

 

Na chwilę obecną spotkania nie widać, co nie oznacza, że nie widać kontaktu między Wami. Motylki w brzuchu są (As Pucharów). A 9 Buław w połączeniu z Asem Mieczy może oznaczać po prostu strach przed spotkaniem ze względu na wirusa. As Mieczy to takie bardzo racjonalne (aż do bólu) podejście. Więc jak w TV mówią, że trzeba zachować dystans, to Król Monet ten dystans będzie trzymał ;) 

Ten układ może też ostrzegać przed jakimś konfliktem - Ty już byś chciała spotykać się, pójść krok dalej, on jeszcze nie, jeszcze się przed tym "broni" i tu może pojawić się zgrzyt.

 

Kart wielkiej miłości ani wybuchu fajerwerków tu nie ma (no dobra, jest ta 8 buław), więc jeśli liczysz na miłość niczym romans filmowy, to raczej nie ten.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ziomal597 napisał:

To on będzie miał nad tym kontrole, bo Król Denarów wiecznie kalkuluje, ma wszystko zaplanowane ,przez co jest takim trochę nudziarzem.

Poza tym on jest zapracowany, co może skutkować brakiem czasu.

A Koło Fortuny mówi o tym, że ta relacja będzie chwiejna, "jak wiatr zawiaje". Raz bedzie kontakt,  raz nie będzie, taka huśtawka. Może to właśnie wynikać z jego wielu obowiązków.

Docelowo widać kontakt internetowy 8 Buław. Sama w sobie relacja będzie bardzo luźna i jednak przelotna..

 

 

2) Myślę, że spotkań nie będzie.

Nawet nie będzie takiej inicjatywy  - 9 Buław to przecież uniki.

As Pucharów to zauroczenie,  chęci ale to tylko tyle.. brak tu konkretów.

Dlatego As Mieczy przecina to o co pytasz, a więc spotkania nie będzie, ale poprzedni rozkład zwieńczony 8 Buław nie przekreśla znajomości, aczkolwiek ta ograniczy się do zdalnych kontaktów, typu Fb, instagram,  sms itp.

Rozumiem, to niestety nie jest to czego szukam. Jestem tego zdania, ze takie pisanie w nieskończoność to strata czasu i nie wiem jaki ma to cel na dluzsza mete. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mesi napisał:

Koło fortuny może wskazywać na osobę z przeznaczenia ale może też pokazywać, że coś jest niezależne od nas, na co nie mamy wpływu. I to bardzo pasuje do Króla Denarów, bo ta karta pokazuje zazwyczaj osoby, które lubią decydować, mieć kontrolę nad sytuacją. Więc ta relacja może przebiegać zgodnie z jego wolą. To raczej typ spokojny, żywioł ziemi, więc fajerwerków i kwiecistych wyznań miłosnych raczej nie należy się po nim spodziewać. Ten typ uważa, że skoro z Tobą rozmawia, bądź spotyka się i wykazuje zainteresowanie, tzn. że mu się podobasz, to jest oczywiste i nie trzeba o tym mówić. A więc stabilny facet, który może zostać w Twoim życiu na dłużej (bo to król). Kontaktowy mimo to i może zacząć wkrótce Cię zapraszać tu i ówdzie, bo materialnie też raczej dobrze usytuowany.

 

No ciekawe właśnie, czy zaproponuje spotkanie...z tego co pisaly inne osoby to raczej nie. 

7 godzin temu, Mesi napisał:

Na chwilę obecną spotkania nie widać, co nie oznacza, że nie widać kontaktu między Wami. Motylki w brzuchu są (As Pucharów). A 9 Buław w połączeniu z Asem Mieczy może oznaczać po prostu strach przed spotkaniem ze względu na wirusa. As Mieczy to takie bardzo racjonalne (aż do bólu) podejście. Więc jak w TV mówią, że trzeba zachować dystans, to Król Monet ten dystans będzie trzymał ;) 

Ten układ może też ostrzegać przed jakimś konfliktem - Ty już byś chciała spotykać się, pójść krok dalej, on jeszcze nie, jeszcze się przed tym "broni" i tu może pojawić się zgrzyt.

No tak, Twoja wersja rysuje się nieco inaczej niż pozostałych. Na pewno dam Wam znac czy w ogole cos z tego wyniknie, bo jak na razie to chyba jest zastoj. 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje wszystkich za poswiecony czas i wymiane zdan. Jestem ogromnie wdzieczna i wysylam Wam dobra energie, mam nadzieje, ze jutro spotka Was cos dobrego Kochani ;*

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...