Skocz do zawartości

jak potoczy się relacja przyszły tydzień


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Będę stawiać co tydzień rozkład żeby poćwiczyć sobie interpretację i poznać bardziej karty w uczuciach. 

Nowa znajomość, burzliwe początki, fascynacja opadła ostatnio, rzadszy kontakt.

 

Jak potoczy się relacja w przyszłym tygodniu?

Papież - 8 buław - 7 buław

Papież idealnie pokazuje, że w znajomości opadły emocje, uspokoiło się. Może dojdzie do spontanicznego spotkania? Wzrośnie namiętność? Z pewnością widać działanie i aktywność, chęć kontaktu (8 buław). I bardzo możliwe, że do tego spotkania nie dojdzie, albo któreś z nas te emocje ostudzi, albo po rychłym spotkaniu i namiętności po prostu znowu kontakt się urwie... (7buław).

 

Karta rada dla mnie:

6 kielichów

Mniej się przejmować i dać się ponieść? Nie roztrząsać przeszłości.

Edytowane przez olejos
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
48 minut temu, olejos napisał:

Jak potoczy się relacja w przyszłym tygodniu?

Papież - 8 buław - 7 buław

Czy ten pan nie jest żonaty? Będzie sporo rozmów i kontaktu via internet (8 buław), będą też spięcia, kłótnie, napięta atmosfera (7 buław). 

51 minut temu, olejos napisał:

Karta rada dla mnie:

6 kielichów

Wybaczać. Zostawić za sobą troski. To taka karta powrotu do przeszłości, więc w kontekście wypalającej się relacji może sugerować, aby postarać się wrócić do dawnego optymizmu i wcześniejszego sposobu spędzania czasu/komunikacji. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, olejos napisał:

Jak potoczy się relacja w przyszłym tygodniu?

Papież - 8 buław - 7 buław

 

 

Karta rada dla mnie:

6 kielichów

Będzie niespodziewany kontakt o czym mówi 8 Buław, to karta korespondencji w social mediach.

Papież to z kolei niedostępność, która będzie rzutowała na przyszłości tej relacji, przynajmniej w tym najbliższym tygodniu,  skoro pytasz o ten przedział czasu. Natomiast ktoś z Was będzie bronił do siebie dostępu, wręcz hamował rozwój znajomości  - 7 Buław. 

Reasumując- będziecie w tym tygodniu pisali ale chłodno i trochę jednak na siłę.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Priestess napisał:

Czy ten pan nie jest żonaty?

Nie jest, ale pan za bardzo nie chce się angażować bardziej i mówi o tym otwarcie, o czym chyba też może mówić papież.

Edytowane przez olejos
Odnośnik do komentarza
Gość Nice
2 godziny temu, olejos napisał:

Jak potoczy się relacja w przyszłym tygodniu?

Papież - 8 buław - 7 buław

Mi się wydaje, że może być jakiś problem, nieporozumienie, kłótnia (8 buław + 7 buław) w kwestiach dotyczących światopoglądu/morału (Kaplan). Jeden z was będzie uparcie bronił swoich racji (7 buław... I całość kart)

 

2 godziny temu, olejos napisał:

Karta rada dla mnie:

6 kielichów

Wybaczyć, dać na luz, i powrócić do dobrego układu :)

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, olejos napisał:

Jak potoczy się relacja w przyszłym tygodniu?

Papież - 8 buław - 7 buław

W papieżu widać wyciszenie tej znajomości, jakieś przemyślenia, ale ona ożyje o czym mówi 8 buław, które zawsze pokazuje, że dużo się dzieje. Po tym ożywieniu znajomości jakby pokazały się jakieś przeszkody, aby ta znajomość dalej się rozwijała. Jakby ktoś się obawiał i bronił "swojego terytorium". 7 buław to też nerwy i walka, trudności w realizacji jakiś wyznaczonych celów. Po tym wyciszonym papieżu zacznie się dużo dziać (buławy ).

 

Karta rada dla mnie:

6 kielichów

Odciąć się od przeszłości

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Była kłótnia z samego rana, zobaczymy co dalej będzie.

W dniu 17.05.2020 o 17:23, Willow napisał:

Mi się wydaje, że może być jakiś problem, nieporozumienie, kłótnia (8 buław + 7 buław) w kwestiach dotyczących światopoglądu/morału (Kaplan). Jeden z was będzie uparcie bronił swoich racji (7 buław... I całość kart)

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, olejos napisał:

Była kłótnia z samego rana, zobaczymy co dalej będzie.

 

Ale to była kłótnia twarzą w twarz czy zdalnie ? 

8 Buław to komunikacja, za pomocą wiadomości pisemnych, to też karta ogromnego dynamizmu, a więc coś się tutaj szybko zaczyna i jeszcze szybciej kończy.

Może to więc być nagły kontakt albo właśnie awantura, wybuch emocji, a ten jest na ogół bardzo chwilowy ale niezwykle odczuwalny. 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Ziomal597 napisał:

 

Ale to była kłótnia twarzą w twarz czy zdalnie ? 

8 Buław to komunikacja, za pomocą wiadomości pisemnych, to też karta ogromnego dynamizmu, a więc coś się tutaj szybko zaczyna i jeszcze szybciej kończy.

Może to więc być nagły kontakt albo właśnie awantura, wybuch emocji, a ten jest na ogół bardzo chwilowy ale niezwykle odczuwalny. 

 

Kontakt zdalny, idealnie 8 buław to pokazała.

Odnośnik do komentarza

Od poniedziałkowej kłótni cisza. Zero jakiejkolwiek wymiany wiadomości. Czyli tak jak mówiliście 8 i 7 buław zrobiły swoje...

 

Postawiłam tarota czy jeszcze w tym miesiącu się pogodzimy:

6 mieczy - 2 kielichów - as kielichów

Wychodzi na to, że tak (as kielichów)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, olejos napisał:

mieczy - 2 kielichów - as kielichów

Wychodzi na to, że tak (as kielichów)

Tak. 2 Pucharów na środku mówi o tym, że pogodzenie się jest gdzieś na horyzoncie, a 6 Mieczy to odpływ, w tym wypadku złe emocje zostaną w tyle i finalnie się pojednacie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...