Skocz do zawartości

Randka w ciemno


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji niepowodzeń w strefie uczuciowej, przyjaciółka wzięła sprawy w swoje ręce i umówiła mnie na randkę w ciemno. Z oczywistych względów się stresuję, więc karty w ruch.

 

1. Jak będę się czuła na spotkaniu?
9 kielichów + 10 kielichów + Diabeł
Wygląda na to, że będę czuła się bardzo dobrze w swojej skórze, wewnętrznie zadowolona, spotkanie da mi dużo przyjemności (9 kielichów), myślę, że Pan zrobi na mnie duże wrażenie, będzie fascynujący, elokwentny i zawróci mi w głowie, ale 10 kielichów + Diabeł może mówić również o tym, że będę chciała z Panem zaszaleć. Będzie dużo flirtu, takiego uwodzenia. Pan może nie mieć do końca czystych intencji również.

2. Jakie będą moje odczucia po spotkaniu?
9 kielichów + Gwiazda + 9 mieczy (dołożony Diabeł)
Dalej będę się czuła bardzo dobrze, emocjonalne zadowolenie zaznaczyło się tutaj aż za mocno. Gwiazda wskazuje na harmonię, więc myślę, że spotkanie będzie udane do tego stopnia, że nie będę mogła spać (Diabeł + 9 mieczy). Gwiazda + 9 mieczy mogą mówić również o płonnych nadziejach na coś głębszego, na co może wskazywać również Diabeł. 

Dużo Diabła w tych rozkładach, energia manipulacji i uwodzenia, ale mimo wszystko odbieram je na plus. Przyjemne spędzanie czasu.

Odnośnik do komentarza

1. Będziesz zadowolona z siebie i z wrażenia jakie zrobisz na Panu, będziesz dobrze się czuła w tej sytuacji. Aczkolwiek w połowie możesz stwierdzić, ze wszystko już widziałaś i słyszałaś. W diable może być chemia ale równie jakaś wymówka by zbiec, no chyba ze stracisz głowę. 
2. Widać tutaj duże zadowolenie z siebie oraz odzyskanie nadziei. Diabeł i 9 mieczy to stres, być może mimo, dobrego samopoczucia będziesz się denerwować ze pan już się nie odezwie. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, zakretka23 napisał:

1. Będziesz zadowolona z siebie i z wrażenia jakie zrobisz na Panu, będziesz dobrze się czuła w tej sytuacji. Aczkolwiek w połowie możesz stwierdzić, ze wszystko już widziałaś i słyszałaś. W diable może być chemia ale równie jakaś wymówka by zbiec, no chyba ze stracisz głowę. 
2. Widać tutaj duże zadowolenie z siebie oraz odzyskanie nadziei. Diabeł i 9 mieczy to stres, być może mimo, dobrego samopoczucia będziesz się denerwować ze pan już się nie odezwie. 

Właśnie mam problem z 10 kielichów często, bo to daje już szczyt radości, nic nowego. Nudę, ale przyjemną mimo wszystko.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Godzinę temu, Sunrise009 napisał:

1. Jak będę się czuła na spotkaniu?
9 kielichów + 10 kielichów + Diabeł

Początkowo fajnie, ale ten Diabeł psuje mi tutaj spotkanie. 9 kielichów mówi o tym, że będzie swobodnie, wesoło, radośnie, 10 o pewnym przesycie. Na Diabła zawsze trzeba uważać. I to widać w kolejnym rozkładzie

Godzinę temu, Sunrise009 napisał:

2. Jakie będą moje odczucia po spotkaniu?
9 kielichów + Gwiazda + 9 mieczy (dołożony Diabeł)

moim zdaniem wystraszysz się tego pana. Wzbudzi on Twój niepokój, jakieś obawy. Bo z jednej strony znowu fajnie, 9 kielichów i Gwiazda, ale zaraz obok tego lęki i Diabeł. 

 

Podsumowując oba rozkłady, będziesz czuła się zauważona, atrakcyjna, pan poświęci Ci uwagę, rozmowa będzie się kleiła, może nawet trochę wypijecie dla rozluźnienia, będzie radośnie i wesoło, ale pozostanie jakiś niesmak, coś zazgrzyta i ostatecznie pan wzbudzi Twoje niepokoje, może jego system wartości, może jego bezpośrednie zachowanie, zbyt nachalne, może jego intencje wobec Ciebie.... Nie podoba mi się ten Diabeł, ale to tylko karty, na randkę warto pójść :) i być ostrożną ;)

 

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Sunrise009 napisał:

Właśnie mam problem z 10 kielichów często, bo to daje już szczyt radości, nic nowego. Nudę, ale przyjemną mimo wszystko.

10 pucharów to harmonia, ale i wyrażenie, że osiągnięto wszystko, co na danym etapie było możliwe.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
1 minutę temu, zakretka23 napisał:

10 pucharów to harmonia, ale i wyrażenie, że osiągnięto wszystko, co na danym etapie było możliwe.

tak, przesyt aż do mdłości

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Priestess napisał:

Początkowo fajnie, ale ten Diabeł psuje mi tutaj spotkanie. 9 kielichów mówi o tym, że będzie swobodnie, wesoło, radośnie, 10 o pewnym przesycie. Na Diabła zawsze trzeba uważać. I to widać w kolejnym rozkładzie

moim zdaniem wystraszysz się tego pana. Wzbudzi on Twój niepokój, jakieś obawy. Bo z jednej strony znowu fajnie, 9 kielichów i Gwiazda, ale zaraz obok tego lęki i Diabeł. 

 

Podsumowując oba rozkłady, będziesz czuła się zauważona, atrakcyjna, pan poświęci Ci uwagę, rozmowa będzie się kleiła, może nawet trochę wypijecie dla rozluźnienia, będzie radośnie i wesoło, ale pozostanie jakiś niesmak, coś zazgrzyta i ostatecznie pan wzbudzi Twoje niepokoje, może jego system wartości, może jego bezpośrednie zachowanie, zbyt nachalne, może jego intencje wobec Ciebie.... Nie podoba mi się ten Diabeł, ale to tylko karty, na randkę warto pójść :) i być ostrożną ;)

 

 

Dziękuję Priestess, zawsze mam gaz łzawiący przy sobie na okoliczności nachalnych absztyfikantów. Na randkę oczywiście idę, bez względu na wynik :) Sama jestem ciekawa weryfikacji.

  • Lubię to! 1
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza

Zawsze warto pójść po nowe doświadczenia, możemy sprawdzić naszą sile charakteru, czy ulegamy manipulacji czarującym lecz toksycznam osoba. Nie twierdze, ze ten Pan taki jest, ale ta satysfakcja może wynikać z tego, ze przejrzysz Diabła ;)

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Sunrise009 napisał:

Dziękuję Priestess, zawsze mam gaz łzawiący przy sobie na okoliczności nachalnych absztyfikantów. Na randkę oczywiście idę, bez względu na wynik :) Sama jestem ciekawa weryfikacji.

:D spoko, to tak jak ja :D

ale nie sądzę, aby on był takim zagrożeniem, w sensie agresji, napaści. Raczej skojarzył mi się z kimś toksycznym, manipulantem. No ale Diabeł to też ktoś, kto roztacza wokół siebie urok, czar, pod którego wpływem będziesz... co nie musi oznaczać, że charakterologicznie pan jest psycholem, może być to silne zauroczenie lub wręcz obsesja. 

Edytowane przez Priestess
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Priestess napisał:

:D spoko, to tak jak ja :D

ale nie sądzę, aby on był takim zagrożeniem, w sensie agresji, napaści. Raczej skojarzył mi się z kimś toksycznym, manipulantem. No ale Diabeł to też ktoś, kto roztacza wokół siebie urok, czar, pod którego wpływem będziesz... co nie musi oznaczać, że charakterologicznie pan jest psycholem, może być to silne zauroczenie lub wręcz obsesja. 

Odczytałam tego Diabła bardziej jako silne emocje, że facet będzie miał sporo magnetyzmu w sobie, aż za dużo. 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
5 minut temu, Sunrise009 napisał:

Odczytałam tego Diabła bardziej jako silne emocje, że facet będzie miał sporo magnetyzmu w sobie, aż za dużo. 

może tak być, ale skąd w takim razie te 9 mieczy? może być tak, jak pisała @zakretka23, że to takie obsesyjne zamartwianie się po spotkaniu, typu "jak wypadłam?", "czy zadzwoni?", "czy napisze?"... ale jednak coś mi się wydaje, że koleś może być lekko ściemniony i trochę toksyczny, jakiś konflikt na tle etyczno-moralnym bym tutaj raczej widziała... Może to jakiś bandzior? :/

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
8 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Jak będę się czuła na spotkaniu?
9 kielichów + 10 kielichów + Diabeł

bedzies w dobrym nastroju, 9 pucharow jest karta zadowolenia, biwakowania, degustowania a wiec karta przyjemnosci, także alkoholowych co wzmacnia diabeł więc pewnie coś popijecie, przy takuch pozytywnych kartach tego diabła czytałbym w wersji soft, czyli możesz swintuszyc w myślach, możesz się trochę upić, możesz mieć poczucie ze tego gościa juz skądś znasz 

 

8 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Jakie będą moje odczucia po spotkaniu?
9 kielichów + Gwiazda + 9 mieczy (dołożony Diabeł)

no hoho 9 mieczy z diabłem, weź sobie na randkę prezerwatywy 

Z jednej strony ukontentowana i pelna nadzieji, lekko na rauszu, z drugiej jakieś schizy jakby zbytnim puszczeniem hamulców.. 

Gwiazda z 9 mieczy to tez informacja ze będziesz sobie coś bardzo mocno wkręcać po tym spotkaniu 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Arbogast napisał:

bedzies w dobrym nastroju, 9 pucharow jest karta zadowolenia, biwakowania, degustowania a wiec karta przyjemnosci, także alkoholowych co wzmacnia diabeł więc pewnie coś popijecie, przy takuch pozytywnych kartach tego diabła czytałbym w wersji soft, czyli możesz swintuszyc w myślach, możesz się trochę upić, możesz mieć poczucie ze tego gościa juz skądś znasz 

 

no hoho 9 mieczy z diabłem, weź sobie na randkę prezerwatywy 

Z jednej strony ukontentowana i pełna nadziei, lekko na rauszu, z drugiej jakieś schizy jakby zbytnim puszczeniem hamulców.. 

Gwiazda z 9 mieczy to tez informacja ze będziesz sobie coś bardzo mocno wkręcać po tym spotkaniu 

Haha, mniej więcej tak te karty odczytałam i faktycznie miałam poczucie, że nie spotykamy się pierwszy raz. 
 

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja:

Faktycznie czułam się mega dobrze, wyglądałam ok, rozmowa się kleiła aż za bardzo, piwko do rozmowy było. Było przyjemnie i normalnie, harmonijnie. Bardzo przystojny mężczyzna, elokwentny, kulturalny, ale... zabrakło tej chemii. Miła, przyjemna odmiana, jednak z zapatrywaniem na koleżeństwo.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
30 minut temu, Sunrise009 napisał:

Weryfikacja:

Faktycznie czułam się mega dobrze, wyglądałam ok, rozmowa się kleiła aż za bardzo, piwko do rozmowy było. Było przyjemnie i normalnie, harmonijnie. Bardzo przystojny mężczyzna, elokwentny, kulturalny, ale... zabrakło tej chemii. Miła, przyjemna odmiana, jednak z zapatrywaniem na koleżeństwo.

Czyli kluczowe były te 10 kielichów, one oddają Twój stan bardzo trafnie. A ciekawe co z tym Diabłem? Pan pewnie bardziej podjarany Tobą niż Ty nim i może nie będzie chciał dać Ci spokoju.

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Priestess napisał:

Czyli kluczowe były te 10 kielichów, one oddają Twój stan bardzo trafnie. A ciekawe co z tym Diabłem? Pan pewnie bardziej podjarany Tobą niż Ty nim i może nie będzie chciał dać Ci spokoju.

Właśnie możliwe, że Diabeł mógł moją energię pokazywać, mam parę randkowych sztuczek, że tak powiem. Ja się czułam jak królowa życia. Możliwe, że się Pan podjarał, bo prawie 4h spędziliśmy w swoim towarzystwie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Arbogast napisał:

No ale diabel raczej powinien wskazać na chemię a nie na jej brak:mysli: diabel to sa sztuczki...

Dobra, przyznam się. Mam perfumy z feromonami, haha. To mogły być te sztuczki. Nie odmawiam Panu magnetyzmu, jest naprawdę bardzo atrakcyjny. 

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Willow napisał:

Może to Ty jego bardzo pociagalas? :P

Może, może. Na to wygląda, że byłam w tym Diable bardzo pociągająca, haha. Nie dał po sobie poznać tego, ale miał dużo kultury, więc równie dobrze mógł to ukryć. Więcej takich randek! 

Odnośnik do komentarza

Diabeł przy 10 pucharów brak chemii, nic pociągającego i zaskakującego. 10 pucharów to energia małżeństwa z długim stażem, wszystko tam już było. Być może taka energia była między wami i dla mnie to wskazuje brak chemii.    Prawdopodobnie nie chciałaś zrobić mu przykrości, a wypaść bardzo dobrze - seksownie i kobieco. Diabeł może wiec być Twoja energia - nie do końca szczera ?

Edytowane przez zakretka23
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...