Skocz do zawartości

Czy on będzie chciał, abym była jego?


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Relacja świeża, poznajemy się, w sumie mamy się spotkać niedługo, ale nie wiem co to dalej się zapowiada. Zapytałam kart czy

 

P. Będzie chciał żebym była jego kobita? 

 

5denarow, 3 denary, cesarz do dołożone 5 bulaw. Sprawka, krolowa denarów) 

 

No nie wiem przy tym cesarzu bym się zastanawiała.narazie widać, że za mało o sobie wiemy i nie bardzo się znamy, ale chyba będziemy nad tą relacja pracować.. I kto. Wie.. Dużo się tu będzie dzialo jescze w tych 5 bulawach, ale ja nie widzę tego jako seksow.(intuicyjnie w ogóle tego nie czułam tak) Raczej taka burza mózgów w sensie my lubimy intelektualne rozmowy wymianę poglądów.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Osobiście bym się zapytała : ''jaki ma do mnie stosunek?''. Jestem fanką łatwych i prostych pytań, bo najlepiej się je interpretuje :D Ale ok, są różne szkoły

 

Nie będzie chciał, możliwe,że już ma kogoś... Same 5 denarów na początku mówi,że on kompletnie nic od Ciebie nie chce...buduje relacje,może trwałą? z inną babką

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Arcan napisał:

Osobiście bym się zapytała : ''jaki ma do mnie stosunek?''. Jestem fanką łatwych i prostych pytań, bo najlepiej się je interpretuje :D Ale ok, są różne szkoły

 

Nie będzie chciał, możliwe,że już ma kogoś... Same 5 denarów na początku mówi,że on kompletnie nic od Ciebie nie chce...buduje relacje,może trwałą? z inną babką

Nic mi o tym nie wiadomo. Pan mnie szukał bo koleżanka nas chciała swatac a wiem, że nikogo nie ma:) 

Odnośnik do komentarza

hmmm...skoro nikogo nie ma tzn,że jeszcze reguluje sprawy z jakąś kobitą (sprawka, królowa den-często wskazuje na stałą partnerke)

Tak czy inaczej, na tę chwile tego nie chce...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Mi się wydaje, że na etapie, kiedy jesteście znajomi tak mało czasu, do tego przez koleżankę, trochę za wcześnie na takie pytanie ;)

Niestety nie ma zupełnie kart uczuciowych :/

5 monet wskazuje na ciężki okres życia, osamotnienie, brak czegoś, może obrazy - całkiem możliwe, że przez kobietę, którą już znał (Królowa Monet) i z którą zaczął się nowy etap (3 monet) walki (5 buław) o to, co kto komu winien, kto ma rację i inne rozliczenia dotyczące Sprawiedliwości (Sprawiedliwość).

5 monet jako pierwsza karta w odpowiedzi na pytanie, też może znaczyć... Że jeszcze brakuje mu jakich kolwiek uczuć i pragnień - nie zna Cię jeszcze. Radziłabym ;) zapytać o to samo po dłuższym okresie znajomości  :)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...