Skocz do zawartości

Cereskowy czerwiec 2020 ZWERYFIKOWANY


Ceres

Rekomendowane odpowiedzi

Z 2 lata chyba sobie nie wróżyłam miesięcznicy :)Singielka lat 41, mam prawie  2 letnie dziecko czekam w NL na rozprawę o ojcostwo i alimenta. Popsuło mi się szlachetne zdrowie ostatnio, rzucam znowu papierosy mam nadzieję, że trwale.

Aura: XX SĄD, 4 Monet, 10 Monet

Sąd na wstępie więc będą zmiany ale takie na jakie jestem przygotowana.  Dalej idzie 4 monet czyli niechęć do zmian ale jako iż dla mnie AW jest silniejszą w działaniu kartą to uda mi się przezwyciężyć tą niechęć. Na końcu 10 monet więc wydaje mi się, że będę miała wsparcie.

 

Zdrowie: IV CESARZ, Król Kielichów, 6 Mieczy

Konsultacja z lekarzem a nawet kilkoma, może być operacja

 

Finanse: As Kielichów, I MAG

Kasa to druga sprawa, którą zaprząta moją głowę teraz. Chciałam z początkiem lipca zjechać do PL i pozamykać wszystkie sprawy finansowe w NL  będę kombinowała jak mogę żeby to osiągnąć, ale większego przypływu gotówki nie widzę.

 

Sprawy sądowe: Król Mieczy

Nic się nie ruszy w czerwcu

 

Niespodzianka: IV CESARZ, XV DIABEŁ, Rycerz Kielichów

Pojawi się jakiś zalotnik, ktoś kto mnie zainteresuje.

 

Ostrzeżenie: XV DIABEŁ, 4 Mieczy

Zły czas nadchodzi, myślę, że będę wyczerpania chorobą, trudnymi sytuacjami ewentualnie operacja mnie czeka.

 

Efekty na koniec miesiąca (co zmieni się w moim życiu): Rycerz Monet, X KOŁO FORTUNY, XX SĄD, VI Mieczy

Jeżeli będę systematycznie pracowała na poprawę swojej sytuacji to powiedzie mi się, nastąpi poprawa zdrowia itp Odmieni się mój los,zostawię za sobą to co złe i czyni mnie nieszczęśliwą. Jakiś cudowny zbieg okoliczności mi pomoże.

 

Ktoś coś doda :)?

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.05.2020 o 12:49, Ceres napisał:

Aura: XX SĄD, 4 Monet, 10 Monet

Sąd na wstępie więc będą zmiany ale takie na jakie jestem przygotowana.  Dalej idzie 4 monet czyli niechęć do zmian ale jako iż dla mnie AW jest silniejszą w działaniu kartą to uda mi się przezwyciężyć tą niechęć. Na końcu 10 monet więc wydaje mi się, że będę miała wsparcie.

 

Zdrowie: IV CESARZ, Król Kielichów, 6 Mieczy

Konsultacja z lekarzem a nawet kilkoma, może być operacja

 

Finanse: As Kielichów, I MAG

Kasa to druga sprawa, którą zaprząta moją głowę teraz. Chciałam z początkiem lipca zjechać do PL i pozamykać wszystkie sprawy finansowe w NL  będę kombinowała jak mogę żeby to osiągnąć, ale większego przypływu gotówki nie widzę.

 

Sprawy sądowe: Król Mieczy

Nic się nie ruszy w czerwcu

1) Aura

 

Widać stabilizację, ugruntowaną pozycję - zawodowo, materialnie.

Sąd Ostateczny to wszelkie przemiany, mogą to być zmiany wewnętrzne, inne spojrzenie na świat, może też to być zmiana pracy,  miejsca zamieszkania..

10 Denarów to karta domu, rodziny, także wsparcie.

 

2) zdrowie pomijam,  bo zarówno na to nie wróżę jak również tej sfery nie interpretuję.

 

3) As Pucharów to snucie marzeń dotyczących przypływu pieniędzy, ale Mag potrafi skombinować kasę, bo to przedsiębiorczość, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Finalnie możesz osiągnąć cel i kasa będzie, ale nie ominie Cię kombinowanie..

 

4)Sprawa sądowa będzie. Król Mieczy może być sędzią, to też karta dyscypliny, porządku prawnego.

Jeśli coś ma być,  to będzie - takie jest przesłanie tej karty.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.05.2020 o 12:49, Ceres napisał:

Niespodzianka: IV CESARZ, XV DIABEŁ, Rycerz Kielichów

Pojawi się jakiś zalotnik, ktoś kto mnie zainteresuje.

 

Ostrzeżenie: XV DIABEŁ, 4 Mieczy

Uwikłasz się albo w jakiś "niezdrowy" romans albo czeka Cię niespodziewany problem np naruszenie jakiś procedur, o czym mówi Cesarz z Diabłem.

 

Ostrzeżenie 

Znów Diabeł, a to karta manipulacji,  kombinowania, nieczystej gry, a więc rada jest taka, aby unikać sytuacji toksycznych. 4 Mieczy to izolacja,  a więc nie wychylaj się z niczym, wyłącz się, wycisz. 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.05.2020 o 12:49, Ceres napisał:

Efekty na koniec miesiąca (co zmieni się w moim życiu): Rycerz Monet, X KOŁO FORTUNY, XX SĄD, VI Mieczy

Miesiąc przyniesie nagłe zmiany, których nawet się nie spodziewasz. Mogą one dotyczyć pracy,  bo Rycerz Denarów symbolizuje właśnie stałą pracę. 

Sąd Ostateczny wymazuje to co było dotąd , idzie coś zupełnie nowego, przygotowanego przez los. Ty na to nie będziesz miała do końca wpływu.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.05.2020 o 13:11, Ziomal597 napisał:

1) Aura

 

Widać stabilizację, ugruntowaną pozycję - zawodowo, materialnie.

Sąd Ostateczny to wszelkie przemiany, mogą to być zmiany wewnętrzne, inne spojrzenie na świat, może też to być zmiana pracy,  miejsca zamieszkania..

10 Denarów to karta domu, rodziny, także wsparcie.

Pozycji zawodowej nie mam, bo od 1,5 roku jestem na zwolnieniu lekarskim, jak jedno podleczę to pojawia się coś nowego i coraz gorszego. Szukać też nie szukam dopóki z moim zdrowiem nie będzie ok, a do tego czasu zasiłek wypłacać mi będzie holenderski odpowiednik skrzyżowania polskiego Zus-u i Urzędu pracy.

 

W dniu 21.05.2020 o 13:27, Ziomal597 napisał:

Sąd Ostateczny wymazuje to co było dotąd , idzie coś zupełnie nowego, przygotowanego przez los. Ty na to nie będziesz miała do końca wpływu.

Fajnie jakby to było w końcu coś pozytywnego. Mój plan był taki: do końca czerwca podleczyć się żebym była jako tako zdolna do pracy, przejść na zasiłek dla bezrobotnych, transfer do PL kasy i szukać tam pracy oraz załatwić sprawę ojcostwa, testy DNA i alimenta. Niestety pandemia wszystko poprzekładała i poodwoływała. Raczej się nie wyrobię.

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

1. Stabilnie, bezpiecznie. Skupisz się na sprawach domu i rodzinie.  Może odczujesz przypływ energii :). Jak najbardziej może być też wsparcie rodziny.

2. Zgadzam się z Tobą, że widać konsultacje, masz 6 Mieczy, to może być jakiś zabieg, to karta brama, pokazuje mi pozytywny kierunek, jeśli chodzi o zdrowie. Szkoda, że nie dołożyłaś do 6 M.

3. Nie będzie źle. Powiedziałabym nawet, że coś w tej sferze może Cię zadowolić. W Magu widzę kombinacje jakieś. Chyba coś wymyślisz, aby ta kasa była.

4. Według mnie właśnie może coś ruszyć, Mieczowy to może jakiś adwokat i konsultacje z nim.

5. Jakiś facet zauroczony Tobą się pojawi. Widać pożądanie :P

6. Ja bym odczytała wprost, żeby podejść spokojnie do spraw seksu i tego Pana być może.

7. Pozytywna zmiana, odmiana losu, znowu widać odrodzenie, lepsze samopoczucie. Trochę karty mi się kojarzą z podróżą do rodziny? Sąd 6 Mieczy

 

Wszystkiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Lianna napisał:

Trochę karty mi się kojarzą z podróżą do rodziny? Sąd 6 Mieczy

No taki jest plan żeby na przełomie czerwca lipca zjechać do domu do PL tylko stopują mnie alimenta i sąd oraz zdrowie bo podejrzewam raka że mam. A w Polsce do lekarza dostać się będzie trudniej plus kwarantanna.

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.05.2020 o 12:49, Ceres napisał:

 

Aura: XX SĄD, 4 Monet, 10 Monet

Jakieś zmiany na początku ale powinno być później stabilnie i czas poświęcony rodzinie.

 

W dniu 20.05.2020 o 12:49, Ceres napisał:

 

Zdrowie: IV CESARZ, Król Kielichów, 6 Mieczy

6 mieczy to jakbyś miałą mieć jakiś zabieg, operację. Nie znam sie za bardzo na zdrowiu więc nie chce się więcej wypowiadać.

W dniu 20.05.2020 o 12:49, Ceres napisał:

 

Finanse: As Kielichów, I MAG

Nie powinno być źle w magu powinnaś tak kombinować, aby była kasa :)

W dniu 20.05.2020 o 12:49, Ceres napisał:

 

Sprawy sądowe: Król Mieczy

W królu mieczy bym powiedziała, ze coś powinno się ruszyć. Może konsultacje z adwokatem. Tutaj bym powiązała to z sądem w aurze, że własnie coś się ruszy do przodu

W dniu 20.05.2020 o 12:49, Ceres napisał:

 

Niespodzianka: IV CESARZ, XV DIABEŁ, Rycerz Kielichów

Tutaj jakby pojawił się Pan, który będzie czarował i jak szybko się pojawi tak szybko zniknie

W dniu 20.05.2020 o 12:49, Ceres napisał:

 

Ostrzeżenie: XV DIABEŁ, 4 Mieczy

Nie dać się pokusom (chyba temu Panu co będzie tak czarował)

W dniu 20.05.2020 o 12:49, Ceres napisał:

 

Efekty na koniec miesiąca (co zmieni się w moim życiu): Rycerz Monet, X KOŁO FORTUNY, XX SĄD, VI Mieczy

 

Jesli włożysz trochę pracy to wszystko powinno się zmienic na lepsze i odetniesz się od przeszłości i zaczniesz nowy etap.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Aura: XX SĄD, 4 Monet, 10 Monet

Sad może wskazywać sprawę sądowa i alimenty 4 monety i 10 monet. Ewentualnie powrotu jakiś spraw które jeszcze nie przerobiłaś. Zaznacza się mocno rodzina. 

 

Zdrowie: IV CESARZ, Król Kielichów, 6 Mieczy

Konsultacja z lekarzem a nawet kilkoma, może być operacja - zgadzam się propozycja nowej formy leczenia 

 

Finanse: As Kielichów, I MAG

kupisz sobie coś sprawi Ci ogromna przyjemność, Mag pokazuje, ze radzisz sobie z każdymi środkami i umiesz je również pozyskać  

 

Sprawy sądowe: Król Mieczy

Ruszy się 

 

Niespodzianka: IV CESARZ, XV DIABEŁ, Rycerz pucharów 

karty pokazały toksycznego tyrana lub chodzi o zdrowie - zaognienie stanu zapalnego związanego z krwią 

 

Ostrzeżenie: XV DIABEŁ, 4 Mieczy

Zły czas nadchodzi, myślę, że będę wyczerpania chorobą, trudnymi sytuacjami ewentualnie operacja mnie czeka - może być tak jak piszesz, będzie potrzebny wypoczynek ale uważaj tez na magnetycznych mężczyzn 

 

Efekty na koniec miesiąca (co zmieni się w moim życiu): Rycerz Monet, X KOŁO FORTUNY, XX SĄD, VI Mieczy

Sprawa sądowa na Twoja korzyść - stała kasa - alimenty, w każdym razie na koniec miesiąca widać poprawę w każdym aspekcie życia, jeśli nie ciekawie będzie ze zdrowiem pod koniec miesiąca będzie poprawa 

 

Wszystkiego dobrego :koniczynka:

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 20.05.2020 o 12:49, Ceres napisał:

Z 2 lata chyba sobie nie wróżyłam miesięcznicy :)Singielka lat 41, mam prawie  2 letnie dziecko czekam w NL na rozprawę o ojcostwo i alimenta. Popsuło mi się szlachetne zdrowie ostatnio, rzucam znowu papierosy mam nadzieję, że trwale.

Aura: XX SĄD, 4 Monet, 10 Monet

Sąd na wstępie więc będą zmiany ale takie na jakie jestem przygotowana.  Dalej idzie 4 monet czyli niechęć do zmian ale jako iż dla mnie AW jest silniejszą w działaniu kartą to uda mi się przezwyciężyć tą niechęć. Na końcu 10 monet więc wydaje mi się, że będę miała wsparcie.  - Miesiąc kręcił się wokół spraw sądowych, które ruszyły, spraw urzędowych, które udało mi się pozałatwiać prawie wszystkie ( XX SĄD) i kasy, której przez pierwszą połowę nie miałam i oszczędzałam (4 Monet) a potem pospływały z kilku źródeł i poszalałam z zakupami (10 Monet)

 

Zdrowie: IV CESARZ, Król Kielichów, 6 Mieczy

Konsultacja z lekarzem a nawet kilkoma, może być operacja - Konsultacja z lekarzem (Cesarz), który wysłał mnie na badania do neurologa (król kielichów) szpitala ale termin odległy jest więc szybciej będę w PL (6 mieczy)

 

Finanse: As Kielichów, I MAG

Kasa to druga sprawa, którą zaprząta moją głowę teraz. Chciałam z początkiem lipca zjechać do PL i pozamykać wszystkie sprawy finansowe w NL  będę kombinowała jak mogę żeby to osiągnąć, ale większego przypływu gotówki nie widzę. - kombinowałam i wykombinowałam nawet całkiem sporo i z nie jednego źródła

 

Sprawy sądowe: Król Mieczy

Nic się nie ruszy w czerwcu - ruszyło, sędzia zarządził badania DNA

 

Niespodzianka: IV CESARZ, XV DIABEŁ, Rycerz Kielichów

Pojawi się jakiś zalotnik, ktoś kto mnie zainteresuje. - to ktoś kogo już znam od dawna, terrorystyczne Skorpionisko

 

Ostrzeżenie: XV DIABEŁ, 4 Mieczy

Zły czas nadchodzi, myślę, że będę wyczerpania chorobą, trudnymi sytuacjami ewentualnie operacja mnie czeka. - popijawa i mega kac , nie miałam takiego chyba od 3 lat

 

Efekty na koniec miesiąca (co zmieni się w moim życiu): Rycerz Monet, X KOŁO FORTUNY, XX SĄD, VI Mieczy

Jeżeli będę systematycznie pracowała na poprawę swojej sytuacji to powiedzie mi się, nastąpi poprawa zdrowia itp Odmieni się mój los,zostawię za sobą to co złe i czyni mnie nieszczęśliwą. Jakiś cudowny zbieg okoliczności mi pomoże. - Ja spakowana i gotowa do drogi (Rycek Monet) czekam tylko na wiadomość od sędziego (SAD) kiedy badanie DNA a nie mam na to wpływu (koło) i ruszam do PL

 

Ktoś coś doda :)?

WERYFIKACJA

Dziękuję wszystkim za pomoc, rady i wskazówki :)

 

W dniu 21.05.2020 o 13:11, Ziomal597 napisał:

1) Aura

 

Widać stabilizację, ugruntowaną pozycję - zawodowo, materialnie.

Sąd Ostateczny to wszelkie przemiany, mogą to być zmiany wewnętrzne, inne spojrzenie na świat, może też to być zmiana pracy,  miejsca zamieszkania..

10 Denarów to karta domu, rodziny, także wsparcie.

 

2) zdrowie pomijam,  bo zarówno na to nie wróżę jak również tej sfery nie interpretuję.

 

3) As Pucharów to snucie marzeń dotyczących przypływu pieniędzy, ale Mag potrafi skombinować kasę, bo to przedsiębiorczość, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Finalnie możesz osiągnąć cel i kasa będzie, ale nie ominie Cię kombinowanie..

 

4)Sprawa sądowa będzie. Król Mieczy może być sędzią, to też karta dyscypliny, porządku prawnego.

Jeśli coś ma być,  to będzie - takie jest przesłanie tej karty.

 

W dniu 21.05.2020 o 13:23, Ziomal597 napisał:
W dniu 20.05.2020 o 12:49, Ceres napisał:

Niespodzianka: IV CESARZ, XV DIABEŁ, Rycerz Kielichów

Pojawi się jakiś zalotnik, ktoś kto mnie zainteresuje.

 

Ostrzeżenie: XV DIABEŁ, 4 Mieczy

Uwikłasz się albo w jakiś "niezdrowy" romans albo czeka Cię niespodziewany problem np naruszenie jakiś procedur, o czym mówi Cesarz z Diabłem.

 

Ostrzeżenie 

Znów Diabeł, a to karta manipulacji,  kombinowania, nieczystej gry, a więc rada jest taka, aby unikać sytuacji toksycznych. 4 Mieczy to izolacja,  a więc nie wychylaj się z niczym, wyłącz się, wycisz. 

 

W dniu 23.05.2020 o 11:32, Lianna napisał:

1. Stabilnie, bezpiecznie. Skupisz się na sprawach domu i rodzinie.  Może odczujesz przypływ energii :). Jak najbardziej może być też wsparcie rodziny.

2. Zgadzam się z Tobą, że widać konsultacje, masz 6 Mieczy, to może być jakiś zabieg, to karta brama, pokazuje mi pozytywny kierunek, jeśli chodzi o zdrowie. Szkoda, że nie dołożyłaś do 6 M.

3. Nie będzie źle. Powiedziałabym nawet, że coś w tej sferze może Cię zadowolić. W Magu widzę kombinacje jakieś. Chyba coś wymyślisz, aby ta kasa była.

4. Według mnie właśnie może coś ruszyć, Mieczowy to może jakiś adwokat i konsultacje z nim.

5. Jakiś facet zauroczony Tobą się pojawi. Widać pożądanie :P

6. Ja bym odczytała wprost, żeby podejść spokojnie do spraw seksu i tego Pana być może.

7. Pozytywna zmiana, odmiana losu, znowu widać odrodzenie, lepsze samopoczucie. Trochę karty mi się kojarzą z podróżą do rodziny? Sąd 6 Mieczy

 

 

Edytowane przez Ceres
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.05.2020 o 12:44, Mala_83 napisał:
W dniu 20.05.2020 o 12:49, Ceres napisał:

 

Aura: XX SĄD, 4 Monet, 10 Monet

Jakieś zmiany na początku ale powinno być później stabilnie i czas poświęcony rodzinie.

 

Cytat

 

Zdrowie: IV CESARZ, Król Kielichów, 6 Mieczy

6 mieczy to jakbyś miałą mieć jakiś zabieg, operację. Nie znam sie za bardzo na zdrowiu więc nie chce się więcej wypowiadać.

Cytat

 

Finanse: As Kielichów, I MAG

Nie powinno być źle w magu powinnaś tak kombinować, aby była kasa :)

Cytat

 

Sprawy sądowe: Król Mieczy

W królu mieczy bym powiedziała, ze coś powinno się ruszyć. Może konsultacje z adwokatem. Tutaj bym powiązała to z sądem w aurze, że własnie coś się ruszy do przodu

Cytat

 

Niespodzianka: IV CESARZ, XV DIABEŁ, Rycerz Kielichów

Tutaj jakby pojawił się Pan, który będzie czarował i jak szybko się pojawi tak szybko zniknie

Cytat

 

Ostrzeżenie: XV DIABEŁ, 4 Mieczy

Nie dać się pokusom (chyba temu Panu co będzie tak czarował)

Cytat

 

Efekty na koniec miesiąca (co zmieni się w moim życiu): Rycerz Monet, X KOŁO FORTUNY, XX SĄD, VI Mieczy

 

Jesli włożysz trochę pracy to wszystko powinno się zmienic na lepsze i odetniesz się od przeszłości i zaczniesz nowy etap.

 

W dniu 24.05.2020 o 13:47, zakretka23 napisał:

Aura: XX SĄD, 4 Monet, 10 Monet

Sad może wskazywać sprawę sądowa i alimenty 4 monety i 10 monet. Ewentualnie powrotu jakiś spraw które jeszcze nie przerobiłaś. Zaznacza się mocno rodzina. 

 

Zdrowie: IV CESARZ, Król Kielichów, 6 Mieczy

Konsultacja z lekarzem a nawet kilkoma, może być operacja - zgadzam się propozycja nowej formy leczenia 

 

Finanse: As Kielichów, I MAG

kupisz sobie coś sprawi Ci ogromna przyjemność, Mag pokazuje, ze radzisz sobie z każdymi środkami i umiesz je również pozyskać  

 

Sprawy sądowe: Król Mieczy

Ruszy się 

 

Niespodzianka: IV CESARZ, XV DIABEŁ, Rycerz pucharów 

karty pokazały toksycznego tyrana lub chodzi o zdrowie - zaognienie stanu zapalnego związanego z krwią 

 

Ostrzeżenie: XV DIABEŁ, 4 Mieczy

Zły czas nadchodzi, myślę, że będę wyczerpania chorobą, trudnymi sytuacjami ewentualnie operacja mnie czeka - może być tak jak piszesz, będzie potrzebny wypoczynek ale uważaj tez na magnetycznych mężczyzn 

 

Efekty na koniec miesiąca (co zmieni się w moim życiu): Rycerz Monet, X KOŁO FORTUNY, XX SĄD, VI Mieczy

Sprawa sądowa na Twoja korzyść - stała kasa - alimenty, w każdym razie na koniec miesiąca widać poprawę w każdym aspekcie życia, jeśli nie ciekawie będzie ze zdrowiem pod koniec miesiąca będzie poprawa 

 

Wszystkiego dobrego 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Cereskowy czerwiec 2020 ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...