Skocz do zawartości

Pierwsza połowa czerwca


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Aura
Kochankowie + paź denarów + król denarów
Tutaj widać, że będę się zastanawiać na dwoma Panami, będę miała jakieś dylematy z nimi związane, któremu dać szansę.

 

Praca
3 puchary + 7 buław+ 3 buławy

Na początku radość (może pierwszy etap projektu będzie zgodny z harmonogramem co sprawi radość), a później widać nerwówkę, walkę (7 buław - tutaj może o terminy, aby zakonczyć projekt nad którym obecnie pracuję), ale też nowy początek. W 3 buławy może jedna z firm podpisze papiery na projekt nad którym mam zacząć pracować. Widać, że dużo się będzie tutaj działo

 

Uczucia
cesarz + rycerz denarów + 7 denarów

Tutaj widać dwóch Panów, jeden starszy (cesarz) a drugi młodszy, ale 7 denarów to odwlekanie w czasie, ograniczenia, więc nic tutaj się za bardzo nie ruszy tym bardziej, że nie widać tu za bardzo uczuć. Ktoś się może pojawić, ale to nie będzie nic wielkiego, zmian tutaj nie widzę w tym momencie

 

Najważniejsze wydarzenie
6 mieczy + królowa pucharów + 7 pucharów

Odcięcie się od przeszłości i chyba bardziej marzenie o tym, aby ktoś się pojawił i obdarzył uczuciem, żebym poczuła się kochana.

 

Rada
król denarów + gwiazda + 8 mieczy

Żeby dać szansę jakiemuś Panu (król denarów też jest w aura), żeby się nie blokować na niego a on wydobędzie ze mnie piękno, kobiecość.


Znajomość z X
2 puchary + 3 puchary + król pucharów

No i tutaj dziwne karty nie wiem czy to nie życzeniówka, bo jakby odnowił się kontakt i jakieś wspólne wyjścia. Życie uczuciowe tutaj nie pokazuje nic wielkiego, więc trochę dziewne te karty, tym bardziej, że nie mamy obecnie kontaktu a Pan spotyka się z kobietą ode mnie z osiedla. Jakby się tutaj znajomość odnowiła

 

Może ktoś spojrzy i dorzuci swoją interpretację. Będę bardzo wdzięczna :) 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Aura
Kochankowie + paź denarów + król denarów
 

 

Praca
3 puchary + 7 buław+ 3 buławy

 

 

Uczucia
cesarz + rycerz denarów + 7 denarów

Aura

 

W Paziu Denarów nasuwa się praca nad jakimś projektem,  przedsięwzięciem. To karta nauki ale też zdobywania nowych doświadczeń.

Kochankowie to z kolei niepewność, wątpliwości i niejasności, ale docelowo miesiąc zakończy się sukcesem zawodowym o czym mówi Król Denarów.

 

Praca 

W pracy to będzie trudny czas, konieczność dopięcia wszystkiego na ostatni guzik. Z pomocą mogą przyjść inne osoby dzięki,  którym uda Ci się  "głaz popchnąć dalej" - inaczej mówiąc będzie Ci łatwiej przezwyciężyć trudności. ;)

3 Buław to planowanie przyszłości,  myślenie perspektywistyczne. 

 

 

Uczucia 

Widać tutaj beznamiętną przyjaźń, która dalej będzie trwać.

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
6 mieczy + królowa pucharów + 7 pucharów

Odcięcie się od przeszłości i chyba bardziej marzenie o tym, aby ktoś się pojawił i obdarzył uczuciem, żebym poczuła się kochana.

 

Rada
król denarów + gwiazda + 8 mieczy

Żeby dać szansę jakiemuś Panu (król denarów też jest w aura), żeby się nie blokować na niego a on wydobędzie ze mnie piękno, kobiecość.


Znajomość z X
2 puchary + 3 puchary + król pucharów

Najważniejsze wydarzenia 

 

Będziesz żyła w swoim świecie, w krainie fantazji  - 7 Pucharów.

Będziesz liczyła na jakieś zmiany w sferze uczuć, aczkolwiek te póki co nie nadejdą. 

 

Rada

Gwiazda mówi jasno - mierz wysoko, oczekuj wiele od życia. Nie zadawalaj się półśrodkami.

Król Denarów też to potwierdza, bo to synonim luksusu , czegoś wysokopółkowego.

8 Mieczy  - kartę blokad, wstydu , w przypadku rady odczytujemy odwrotnie, a więc nie bój się niczego,  bądź przebojowa i odważna.

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Znajomość z X
2 puchary + 3 puchary + król pucharów

Relacja będzie się pozytywnie układała. Będą randki, flirt, zabawa. Pan X jako, że wyszedł w Królu Pucharów może być trochę nieśmiały, więc będzie trzeba go jakoś popudzić ;)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Ziomal597 czerwiec zapewne upłynie pod znakiem pracy, bo będzie końcówka projektu o który jest walka, aby wyfakturować do końca czerwca więc bedzie wesoło. Dodatkowo czekamy na decyzję co do rozpoczęcia drugiego projektu i ma zapaść jakoś pod koniec maja więc coś nowego się znowu szykuje. 

Co do rady to pięknie to ujołeś, bo czasem decydujemy się na półśrodki, mktóre nie dają nam szczęscia i radości :)

Z Panem X ja raczej żadnej inicjatywny nie wykażę i nie bardzo wierzę, żeby Pan się odezwał i takie ładne karty wyszły. Chyba tutaj to wyszły karty bardziej tego jakbym chciała, żeby było niż będzie, no ale zobaczymy :) Trzeba być pozytywnie nastawionym :)

Jeszcze raz dziękuje za interpretację :)

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Aura: czekają wybory i zastanowienia, głównie, jak mi się wydaje, w kontekście zawodowym, ponieważ dalej w pytaniu o uczuciach zbytnich fajerwerków nie widać, pewnie będzie jakaś szansa (paź monet), żeby więcej zarabiać osiągnąć stanowiska menadżerskiego (Król Monet - znacznie większy niż paź ;) ), bedziesz zastanawiać się, czy się zgodzić, czy nie zgodzic (Kochankowie);

 

Praca: było fajnie, wesoło, luzowo (3 kielichów), teraz trzeba zacisnąć pas i mimo że temu się opierasz (7 buław) przygotować się do zmian - może to być związane z nowym projektem/układem (3 buław);

 

Uczucia: nic nowego, niestety (Rycerz Monet), masz cały czas idealny wizerunek jakiegoś mężczyzny, z którym chcesz być (Cesarz), może go już znasz i ciągle pytasz ;) Czekasz caly czas na niego/zmiany w relacjach (Rycerz Monet, 7 monet) - ale obecny stan rzeczy jeszcze potrwa - te same karty;

 

Najważniejsze wydarzenie: zgadzam się, że zacnie się nowy (6 mieczy), bardzo emocjonalny etap w Twoim życiu (kielichy). Zamiast podejścia racjonalnego - 6 mieczy, zaczniesz bujać w obłokach i żyć w swoim świecie marzeń (Królowa Kielichów + 7 kielichów) :) W cale nie jest to źle, bo w tym widzę obudzenie w Tobie potencjału kreatywnego, może coś takiego porobisz ;) Też obudzenie/dobry kontakt z własną kobiecością :)

 

Rada: znowu pojawia się Król Monet, jak i w aurze. Tu bym widziała 2 możliwości: 

1. Karty radzą nie otwierać się tak szybko (8 mieczy) na zauroczenie (Gwiazda) pewnym Panem (Król Monet)

2. Lub nie być aż tak zaczarowaną zawodowym postępem, wyjściem "na górę (Król Monet + Gwiazda) - trochę ostrożności i zamknięcia się by przydało (8 mieczy);

 

Znajomość z X:

No tutaj widać uczucia, głęboką więź emocjonalna (2 kielichy), spotkania, radość, poczucie święta (3 kielichy), on będzie nastawiony z miłością i troską, wykazywał uczucia (Król Kielichów) :) Dziwie się tylko, że w pozycji uczuć takich wskazówek nie było, cóż, to z tego co kojarzę stała relacja - może to na niego stabilnie czekasz i to on panuje w Twojej głównie... :)

 

Dużo miłości życzę ;)

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Willow zaciekawiłaś mnie tą aurą i możliwościami a pracy, bo teraz trochę szefowa mnie testuje i nie do końca wiem w jakim celu. Może w czerwcu się wyjaśni i pojawi się jakaś propozycja :) zobaczymy :) karty co do Pana dziwne trochę bo uczucia nic nie pokazały więc nie wiem co o nich myśleć Na szczęście widać już że nastrój triche się poprawi od ostatnio jakoś ciężko było ale jest lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Aura
Kochankowie + paź denarów + król denarów
 

Aura dosyć romansowa, ale serce może być rozdarte pomiędzy dwoma osobami. Jeśli na obecną chwilę nikt się wokół Ciebie nie kręci, to chodzi o pracę. Możliwa będzie współpraca z jakimś mężczyzną albo  nauka, szkolenie jakiejś młodszej osoby lub dokształcanie. 

 

Praca
3 puchary + 7 buław+ 3 buławy

Myślę, że atmosfera będzie dobra, ale trochę będziesz chciała unikała kontaktów z osobami z miejsca pracy. Nie wiem, jaką masz sytuację, ale trochę mam wrażenie, że nie do końca czujesz się tam komfortowo, możliwe, że musisz często wykazywać się asertywną postawą, ale przed tobą nowe perspektywy, nowe zadania lub chęć podjęcia się nowej roli.

 

Uczucia
cesarz + rycerz denarów + 7 denarów

 

Możliwe, że ktoś się koło Ciebie kręci, z kim masz dobre relacje, ale ta osoba chyba już jest w formalnym związku. Jeśli nie, to karty zaznaczają jedynie relacje koleżeńskie. Tutaj jeszcze trzeba będzie poczekać na rozwój spraw.

 

Najważniejsze wydarzenie
6 mieczy + królowa pucharów + 7 pucharów

 

Nie wiem, czy się uczysz, ale 6 mieczy może mówić o pozyskiwaniu nowej wiedzy. Ewentualnie, tak jak powiedziałaś pozostawienie przeszłości za sobą, aczkolwiek nie jest to dla Ciebie prosta przeprawa, bo masz sporo jeszcze w sobie emocji i nadzieji. Snujesz wizje, dajesz się ponieść fantazjom. Chyba, że pojawi się propozycja jakiegoś wyjazdu, która będzie trochę w celach rozrywkowych :).

 

Rada
król denarów + gwiazda + 8 mieczy

 

Marzysz o mężczyźnie, który zapewni Ci stabilizację, ale na razie jest to raczej sprawa odległa, gdyż jesteś bardzo poblokowana. Aby wejść w zdrową relację, to muszisz na początku oczyścic swój umysł, pozbyc się myśli, które powodują twoje wewnętrzene blokady. 


Znajomość z X
2 puchary + 3 puchary + król pucharów

 

Myślę, że karty zaznaczyły jego obecną relację. On raczej jest szczęśliwy, z kim jest teraz obecnie. Przykro mi, ale widać, że nie potrafisz się odciąć od tej relacji, która mocno Cię blokuje, co karty wymownie zaznaczją i chyba chcą, abyś przejrzała na oczy, że czas już zamknąć ten etap.  

 

Może ktoś spojrzy i dorzuci swoją interpretację. Będę bardzo wdzięczna :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @mezza za interpretację :) Na tą chwilę nie ma w moim życiu kogoś z kim by była znajomość inna niż przyjaźń. Mam kolegę,z którym sporo gadam ale to tara znajomość i nic więcej się tutaj nie zadzieje, bo nie jest on dla mnie atrakcyjny fizycznie. Lubię go i nic więcej. W pracy zrobiła się trochę dziwna atmosfera, bo jest dużo obowiązków a pewne osoby zamiast pomagać to raczej rzucają kłody pod nogi. Uczyć się już nie uczę więc 6 mieczy to chyba bardziej odcięcie się i zakończenie w serduchu znajomości z Panem X, bo rozumiem już wie, że to nie ma sensu :) Faktycznie marzę o kimś kto da mi stabilizację i poczucie bezpieczeństwa. Niestety Pana X ciężko wyrzucić z głowy, bo widuję go i to trochę utrudnia to wszystko, ale wszystko jest na dobrej drodze, żeby o nim zapomnieć i ruszyć przed siebie :)

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 20.05.2020 o 17:32, Mala_83 napisał:

WERYFIKACJA !!!

 

Aura
Kochankowie + paź denarów + król denarów
Tutaj chyba bardziej chodziło o pracę i jakieś trudne decyzje, spory jak i ogrom pracy i nerwy. Na ta chwilę szansy na poprawę stytuacji finansowej nie ma za bardzo, ale coś szefowa stawia mi nowe wymagania i mnie sprawdza czy sobie radzę więc może ma jakiś plan w stosunku do mnie. Zobaczymy.

 

Praca
3 puchary + 7 buław+ 3 buławy

Faktycznie początek miesiąca to luz, nie za dużo pracy a później nie wiedziałam w co rece włożyć bo wszystkie projekty ożyły a że kończy się kwartał szefowa chce, aby je zakonczyć. Były też nerwy i sprzeczki z szefową i faktycznie musiałam być asertywna co do niej bo niedługo to praca po 10-11 H dziennie była normą, ale nie dałam się :)

 

Uczucia
cesarz + rycerz denarów + 7 denarów

I tutaj chyba pokazał się Pan który się odezwał, który ma żonę i jeszcze jeden Pan sobie o mnie przypomniał tylko odezwał się i zniknął za chwilę :) więc nie bardzo coś się tutaj ruszyło do przodu :)

 

Najważniejsze wydarzenie
6 mieczy + królowa pucharów + 7 pucharów

Tutaj pokazały się marzenia, aby wreszcie coś ruszyło się w uczuciach i ktoś się pojawił, bo trochę doskwiera mi ta samotność, ale nic na siłę. Na tą chwilę to chyba marzenia tylko :)

 

Rada
król denarów + gwiazda + 8 mieczy

Tutaj dalszy ciąg marzeń o mężczyźnie który dałby stabilizację i czasem pomógł w obowiązkah domowych z którymi nie zawsze kobieta może sobie poradzić a ostatni miałam wysyp takich rzeczy (zepsuta pralka, cieknący zlew itp). Tutaj musiałam prosić kogoś o pomoc i wtedy właśnie brakowało tego mężczyzny który by to ogarnął za mnie.


Znajomość z X
2 puchary + 3 puchary + król pucharów

Tutaj nie wiem co karty chciały pokazać, bo z Panem nie mam kontaktu. Z kobietą, którą spotyka sie na moim osiedlu przez jakis czas nie bywał tutaj ostatnio dwa razy się pojawił więc nie wiem czy te karty pokazały ich znajomosć, bo nie wiem jak to wyglada od środka, ale ostatnio mniej przyjeżdza i nawet w długi weekend był tylko raz jak pracował. Więc nie mam pojęcia co karty chciały pokazać tutaj :) może bardziej to jakbym chciała, aby ta znajomosć wyglądala.

Dzięki serdeczne za interpretacje i pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...