Skocz do zawartości

Czerwiec


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Wg chińskiego horoskop będzie to trudny miesiąc, tak samo wg astrologii dotyczącej mojego osobistego kosmogramu 
 

aura - Król monet (giermek buław) - głównie będą zaprzątać mnie sprawy materialne i finansowe lub mężczyzna w typie Króla monet, dociągnięto karta giermka buław mówi o szansie na poprawie w sprawie finansów 

praca - 4 monet - bez zmian, utrzymanie swojego miejsca pracy i zakresu obowiązków

finanse - 9 monet - będzie dobrze

uczucia - 6 pucharów (7 buław) - w zeszłym tygodniu przy cofającej się Wenus odezwało się czterech panów z przeszłości. Podziękowałam szczególnie temu ostatniemu za miłe chwile, ale oznajmiłam, ze chce iść dalej i chce raz na zawsze zamknąć przeszłość. Czyżby nie zrozumiał hmm 

Zdrowie - Koło fortuny - różnie 

Otoczenie - 6 miecze - nowe znajomosci lub brak otoczenia 

Dom - As denarów (Królowa buław) - zorganizowałam sobie biuro, muszę dokupić jeszcze krzesło odwrotowe. 
Praca nad ciałem - Rycerz monet (Wieża Rydwan) - regularna praca, tym bardziej ze od miesiąca mam bóle w pasie - pochodzą albo od rdzenia albo są to nerwobóle, wieża rydwan pokazuje prace nad funkcjonalnością ciała i mobilnością kręgosłupa - ciała 

Niespodzianka - Śmierć (3 buławy Głupiec) zmiana wymuszająca zmiany planów, perspektywę na nową przyszłość 

Co robić  - 5 monet - nie mam swobody działania, nie koncentrować się na brakach,  byc oszczędna, przezorna

Czego nie robić - 9 buław 9 monet - nie upierać się przy swoim, być bardziej elastyczna 

rada - 7 monet (świat) - poczekać cierpliwe ale nie zamykać się na świat 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Aura: możliwe, że zaznaczył się flirt z nowym (paź buław) Panem :)

 

Praca: stabilnie, bez zmian, trzymasz się mocno tego, co masz;

 

Finanse: dobrze, za ich pomocą bedziesz się bardzo komfortowo czuła :)

 

 

Uczucia: ktoś pojawi się z przeszłości, komu będziesz bardzo się opierać;

 

Zdrowie: zmienne;

 

Otoczenie: odetniesz się od starych znajomości i poznasz nowych ludzi :)

 

Dom: zaangażujesz się (Królowa Buław) w polepszenie domu, ozdobienie, wniesienia coś nowego (As Monet) :)

 

Praca nad ciałem: tak, Rycerz Monet wskazuje na stabilną, konsekwentną prace, tylko że te karty mnie martwią: wygląda jak byś miała sobie zaszkodzić przez bardzo intensywne i w czymś impulsywne ćwiczenie;

 

Niespodzianka: transformacja, gdzie stare odejdzie na zawsze, a Ty, jako osoba nowa, inna, rozpoczniesz plany na nowe życie :)

 

Robić: zastanowić się nad tym, czego w życiu nie masz, przez co masz urazy, może trochę zamknąć się od ludzi;

 

Nie robić: nie bronić swojej strefy komfortu;

 

Rada: wyciszyć sie, czekać, zaufać wszechświatowi :)

 

Udanego miesiącu ;)

Odnośnik do komentarza

aura - Król monet (giermek buław) - Jakiś element nieładu wkradnie się w twoje stabilne uporządkowane życie.  To może być wiadomość, spotkanie albo znajomość z kimś nowym.

praca - 4 monet - będziesz się trzymać tego co masz i pilnować swojej pozycji

uczucia - 6 pucharów (7 buław) - spór, konflikt z kimś z twojej przeszłości, będziesz się odganiać przed tą osoba

Zdrowie - Koło fortuny - tak mi od razu na myśl przyszły średniowieczne tortury łamania kołem czyli bym obstawiała kręgosłup

Otoczenie - 6 miecze - tu bym to połączyła z uczuciami i ta osobą z przeszłości, która cię będzie nachodzić, że uwolnisz się od niej
Praca nad ciałem - Rycerz monet (Wieża Rydwan) - Rycek monet jest systematyczny, Rydwan u mnie naszpikowany jest uzdrawiającymi symbolami a z wieżą to dla mnie tak jakby miał nastąpić jakiś przełom

Co robić  - 5 monet - powiedziałabym żeby poszukać wsparcia w trudnej chwili lib sytuacji

Czego nie robić - 9 buław 9 monet - zamykać się w sobie, nie być zosią samosią, bo ona też od czasu do czasu może potrzebowac pomocy

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...