Skocz do zawartości

Co mi jutro powie odnośnie pracy?


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Mam się przypominac.Niby pracę mam, ale w slowach.. Chcę coś ustalić, żebym nie została bez obecnej i bez nowej... I co mi jutro powie? 

 

8 mieczy, mag, 3 denary, umiarkowanie i 6 bulaw. 

 

 

Albo to ja, że która nie wie jak to ma być i czy będzie. Mam takie momenty, że boję się po prostu, że mnie zrobi w ciula, albo odwola w ostatniej chwili gdy będę na wypowiedzeniu.. Mag mówi o samej pracy, a 3 o tym, że może faktycznie się uda coś więcej ustalic.. Co by nie było praca cały czas wychodzi jako dokonana.. Chyba nie powinnam się bać.. Chyba ja dostanę... Aa już się boję myśleć o tym.. Raz si etak cieszyłam i nic nie wyszło gdzie indziej. 

Edytowane przez Sheina
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
45 minut temu, Sheina napisał:

8 mieczy, mag, 3 denary, a nie umiarkowanie 6 bulaw.

Powie, że ma pracę, ale chwilowo jest zablokowana i nie będziesz mogła jej zacząć póki co. W Magu są działania i 3 monet też zwiastuje zajęcie zawodowe, ale jednak mamy blokadę w 8 mieczach na początku. Umiarkowanie wskazuje na cierpliwość, 6 buław na finalny sukces. Ona nie ma złych intencji, ale realnie nie ma możliwości zaproponować Ci stanowiska w tym momencie. 

 

PS. Shei, ciężko się czyta Twoje posty, gdy jest w nich tak dużo literówek i braki w interpunkcji.. czasem z chęcią bym coś zinterpretowała w odpowiedzi na Twoją wiadomość, ale nie mogę się doczytać o co chodzi i ostatecznie rezygnuję... 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.05.2020 o 15:09, Sheina napisał:

Mam się przypominac.Niby pracę mam, ale w slowach.. Chcę coś ustalić, żebym nie została bez obecnej i bez nowej... I co mi jutro powie? 

 

8 mieczy, mag, 3 denary, umiarkowanie i 6 bulaw

Mag to bajerant, kombinator, wiele Ci naobiecuje, ale co z tego jak, to nie będzie miało do końca pokrycia z rzeczywistością.. 8 Mieczy to blokady, brak chęci wyjścia z danej sytuacji, jednak to trochę na własne życzenie.

Mag jednak jest przedsiębiorczy,  sprytny , że mimo tam jakiś jego wewnętrznych blokad powie Ci to, co chcesz usłyszeć. Generalnie zapadną pewne ustalenie  - 3 Denarów ale ich realizacja przeciągnie się w czasie.

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Ziomal597 napisał:

Mag to bajerant, kombinator, wiele Ci naobiecuje, ale co z tego jak, to nie będzie miało do końca pokrycia z rzeczywistością.. 8 Mieczy to blokady, brak chęci wyjścia z danej sytuacji, jednak to trochę na własne życzenie.

Mag jednak jest przedsiębiorczy,  sprytny , że mimo tam jakiś jego wewnętrznych blokad powie Ci to, co chcesz usłyszeć. Generalnie zapadną pewne ustalenie  - 3 Denarów ale ich realizacja przeciągnie się w czasie.

Dzięki. Weryfikuje. 

Pani jak najbardziej przychylnie nawet awiona. Ustalone zostalp że mam ten etat i że nie mam czego się bać bo jeśli pani wróci na l4 to ona jej nie przedłuży tylko będzie zakańczać współpracę a ja wchodze od padziernkka, a nie od listopada tak jak to mialo być przewidziane. W związku z tym czym zmiana na plus. Pani sprawdzała. Wszystkie dokumenty bo ja nie mogę teraz żadnej umowy mieć podpisanej niestety. A w związku z tym bałam się, że może coś jeszcze wyelciec z tą chora panią i ona wróci na spokojnie. Sta jestem już trochę bardziej spokojna. Myślę że te 6 bulaw pokazuje z e praca będzie na pewno chociażby z tego względu, że już wcześniej miałam na sumę dwa kielichy w tej pracy. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...