Skocz do zawartości

New fryzura


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Mam termin dopiero na 4.06, no ale ciekawa jestem XD

 

Jak będę wyglądać, czy będę się sobie podobać? :)

 

7 Kielichów 9 Kielichów Królowa Mieczy

 

No powinno być good. 9 Kieli to jest zadowolenie :) Królowa Mieczy- widzę tu sam zabieg, czyli ostre cięcie. Teraz mam wenę na krótką fryzurę :).

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, Lianna napisał:

7 Kielichów 9 Kielichów Królowa Mieczy

Fantazyjna fryzura, dużo będzie się działo, ekstremalna metamorfoza (9 kielichów) i ostre cięcie na krótko (królowa). Nie jestem pewna, czy Ci się spodoba, bo ta królowa to może być też niezadowolenie. A co wychodzi z podsumowania? Chce się komuś zliczyć? ;P

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
Napisano (edytowane)

Z podsumy Głupiec, więc faktycznie ekstremalna zmiana :D w takom razie myślę, że Krolowa Mieczy może oznaczać, że będziesz wyglądała dojrzalej, bardziej profesjonalnie :yes:

Edytowane przez Lunaria
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
2 godziny temu, Lunaria napisał:

Z podsumy Głupiec, więc faktycznie ekstremalna zmiana :D w takom razie myślę, że Krolowa Mieczy może oznaczać, że będziesz wyglądała dojrzalej, bardziej profesjonalnie :yes:

Skoro głupieć, to królowa pewnie właśnie oznacza ostre cięcie i taką rasowość... skojarzyło mi się z fryzurą Kożuchowskiej, krótko, elegancko, jasny blond, żyleta, ale kobieca. 

Odnośnik do komentarza

Będziesz dobrze się czuła w nowej fryzurze choć wyjdzie inna niż w twoich założeniach, wyobrażeniach. Królowa mieczy mówi o sporym cięciu być może bardziej nawet niż zakładasz. 

Odnośnik do komentarza
Gość Nice
W dniu 23.05.2020 o 14:00, Lianna napisał:

Jak będę wyglądać, czy będę się sobie podobać? :)

 

7 Kielichów 9 Kielichów Królowa Mieczy

9 kielichów to zadowolenie sobą, satysfakcja, radość, także nie martwiła bym się :) 7 kielichów - bedziesz farbowała włosy? No też może zaznaczyć fryzurę marzeń :) Królowa Kielichów też zaznacza tu wyszczuplenie. Z sumy zgodnie z H.B. Wieża: Zaskoczysz wszystkich napewno ;) Będziesz wyglądać zupełnie inaczej (niszczenie starych fundamentów) ;)

 

Powodzenia :1s_z:

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Weryfikacja

 

Mam krótki fryz, tak na boba :D Jestem zadowolona,  jako że dłuższe włosy mnie już strasznie wkurzały ;) Optycznie mam ich więcej, czuję się wolna XD Podoba mi się :) Może w Mieczowej wyszła fryzjerka :P

Dzięki ! :thanks:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...