Skocz do zawartości

Czerwiec mezza


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Spójrzmy jakie wibracje będą panowały w czerwcu.

 

Aura: 4 mieczy+4 buław+8 monet

 

Nic ciekawego, cały czas odcięcie od świata zewnętrznego. Karty chyba zaakcentowały czas spędzony w domu nad pracą.

 

Praca: Wieża+2 pucharów+Kochankowie+Król Mieczy - W maju znacznie pogorszyła się moja współpraca z pewnymi osobami w pracy. Obawiam się, że może na serio dojść do jakiejś niemiłej konfrontacji w czerwcu albo coś runie po to, aby wróciła lepsza komunikacja, aczkolwiek Kochankowie mogą mówić, że mogę stanąć przed jakimś wyborem.

 

Finanse: 3 buław+Sąd Boży+Królowa Denarów - tutaj powinno być dobrze, mogą być jakieś wydatki na rodzinę.

 

Samopoczucie: 5 kielichów+9 kielichów+As Mieczy - Jakieś trudne emocje, poczucie zmęczenia, smutku. Jednak reszta kart wskazuje, że mogę się szybko od tego odciąć, aby zachować trzeźwość umysłu.

 

Relacje z otoczeniem: 7 monet+6 kielichów+3 kielichów - tutaj powinno być ok, dobra atmosfera. Możliwe, że trochę odżyją kontakty towarzyskie z przeszłości albo na spotkanie w większym gronie trzeba będzie jeszcze poczekać.

 

Pozytywna niespodzinaka: 2 mieczy+3 buław+Diabeł - Martwi mnie trochę ten Diabeł na końcu. Nie mam nałogów, a więc możliwe, że jakiś kusiciel pojawi się na drodze.

 

Rada: 4 pucharów+5 monet+Królowa Denarów - Chyba trzeba się trochę ruszyć, bo karty mówią wyraźnie, że popadam w marazm i znużenie. Czuję pustkę z powodu zmiany dotychczasowego życia.

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Widać pracę w domu, będzie stabilnie i spokojnie :)

 

W pracy może być dość ostro w relacjach, może jakaś awantura w tej Wieży. Po czym odetniesz się jakby od tego, albo podejdziesz bardziej na chłodno.

 

Będziesz planować wydatki i chyba wydasz na rodzinę i siebie ( Królowa Denarów).

 

Mogą Cię dopaść jakieś smuteczki, doły. Widać może jakieś uczucie osamotnienia, ale dasz sobie radę z tym :)

 

Od czasu do czasu będą spotkania. 6 Kielichów to miła, serdeczna atmosfera, lubiane przez Ciebie osoby. 3 Kielichy to może przy alkoholu :P albo jakaś mniejsza impreza.

 

Jakaś pokusa przed Tobą :P

 

Powinnaś zostawić za sobą to smutną energię ;)

 

Dobrego czerwca ! :)

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, mezza napisał:

 

 

Aura: 4 mieczy+4 buław+8 monet

 

Tutaj bardziej czas spędzony w domu bez większych zmian i sporo pracy.

13 godzin temu, mezza napisał:

 

Praca: Wieża+2 pucharów+Kochankowie+Król Mieczy

Tutaj jakby ta współpraca miała się polepszyć, bo 2 puchary, ale będziesz mieć jakieś wątpliwości i to czy jakiś mężczyzna jest szczery wobec Ciebie, w królu mieczy może być też jakieś nieporozumienie z jakimś Panem.

13 godzin temu, mezza napisał:

 

Finanse: 3 buław+Sąd Boży+Królowa Denarów

Tutaj raczej dobrze, mogą być jakieś wydatki na siebie i rodzinę

13 godzin temu, mezza napisał:

 

Samopoczucie: 5 kielichów+9 kielichów+As Mieczy -

Mogą dopaść Cię jakieś złe nastroje rozmyślanie, ale później powinno się poprawić i as mieczy pokazuje że odetniesz się od nich i będzie ok :)

13 godzin temu, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: 7 monet+6 kielichów+3 kielichów

Tutaj powrót do jakiś starych znajomości, wspólne wyjścia spotkania

13 godzin temu, mezza napisał:

 

Pozytywna niespodzinaka: 2 mieczy+3 buław+Diabeł

Będziesz się zastanawiała czy zdecydować się na coś co będzie kusić :)

13 godzin temu, mezza napisał:

 

Rada: 4 pucharów+5 monet+Królowa Denarów

Musisz trochę wyjść do ludzi i zostawić za sobą ten smutny nastrój i samotność i poczuć się piękną atrakcyjną kobietą

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.05.2020 o 23:25, mezza napisał:

Aura: 4 mieczy+4 buław+8 monet

Kontemplacyjna aura z odcieniem radości i zanurzenia się w pracach...

W dniu 23.05.2020 o 23:25, mezza napisał:

 

Praca: Wieża+2 pucharów+Kochankowie+Król Mieczy

Coś runie i będzie konieczność bardzo stanowczego wyboru...

W dniu 23.05.2020 o 23:25, mezza napisał:

Finanse: 3 buław+Sąd Boży+Królowa Denarów

W finansach wygląda stabilnie, bez zmian...

W dniu 23.05.2020 o 23:25, mezza napisał:

Samopoczucie: 5 kielichów+9 kielichów+As Mieczy

Możliwe przemęczenie obowiązkami , lecz po tym poczucie zadowolenia...

W dniu 23.05.2020 o 23:25, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: 7 monet+6 kielichów+3 kielichów

Powinnaś zadbać o relację towarzyskie, wyjść z i inicjatywą, a pojawi się wiele radości...

W dniu 23.05.2020 o 23:25, mezza napisał:

Pozytywna niespodzinaka: 2 mieczy+3 buław+Diabeł

Początkowo brak zdecydowania, ale później silne zdecydowanie i odwaga by poradzić sobie z Pokusami....

W dniu 23.05.2020 o 23:25, mezza napisał:

Rada: 4 pucharów+5 monet+Królowa Denarów

Tu rzeczywiście marazm i znużenie, i jak by brak czegoś w życiu... Odpowiedzią pozytywna na to może być zajęcie się sprawami rodzinnymi..

 

:thanks: życzę udanego miesiąca i radości :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Aura: będziesz musiałaś stanąć w miejscu, pomyśleć, zastanowić się nad wieloma aspektami życiowymi (4 mieczy), i 4 mieczy, i 4 buław wskazują na czas spędzony w domu, tylko że jedno w osamotnieniu i ciszy, a drugie w radości i niezłym humorze, no i wiadomo - praca z domu (wszystkie karty), może przez internet (4 mieczy);

 

Praca: może być akurat, że negatywna sytuacja, rozwiąże się sama sobą (niszczenie czegoś), niespodzianie - Wieża, w 2 kielichów czytam pogodzenie, w Kochankach dobre dogadywanie się (u mnie się sprawdzają jako karta komunikacji też) :), moze większą rolę w tym bedzie grał mężczyzna, może szef :)

 

Finanse: 3 buław + Sąd wyglądają mi na jakąś premie roczna (czekaliście - 3 buław, i w końcu rozliczenie - Sąd), na większą kasę też mi wygląda Królowa Monet - może rzeczywiście kupisz coś dla domu i siebie (sukienka/kosmetyki) :)

 

Samopoczucie: jakieś wahania emocjonalne, od rozpaczy i gorzkich łez (5 kielichów), do radości i zadowolenia sobą (9 kielichów), pod koniec wybudujesz racjonalne podejście i odetniesz się od nadmiaru emocji;

 

Relacje z otoczeniem: ogólne bardzo dobre - widać oczekiwanie (7 monet), na  spotkanie z przyjaciółmi (3 kielichów, 6 kielichów), pewnie miną we wspaniałych klimatach :)

 

Pozytywna niespodzianka: jakoś długotrwałą umowa (2 mieczy + 3 buław), może okazać się bardzo owocną finansowo ;) Może pieniądze będą nie koniecznie oficjalne, ale jednak :)

 

Rada: nie przeżywać, zamknąć się na emocje (4 kielichów), związane z jakimś brakami, samotnością (5 monet), być z siebie dumna i szukać satysfakcji w sobie - wyglądzie, zdrowiu, gotowaniu. W takich prostych rzeczach tu i teraz :)

 

Udanego czerwca :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.05.2020 o 23:25, mezza napisał:

Spójrzmy jakie wibracje będą panowały w czerwcu.

 

Aura: 4 mieczy+4 buław+8 monet

nie wiem jaką masz pracę, ale chyba jeszcze zostaniesz w domu

 

Praca: Wieża+2 pucharów+Kochankowie+Król Mieczy 

Nagle jakaś sprawa się pozytywnie dla ciebie rozwiąże, możliwe,  że szef się do tego przyczyni

 

Finanse: 3 buław+Sąd Boży+Królowa Denarów - nie ma się czym martwić, widać też wsparcie rodziny 

 

Samopoczucie: 5 kielichów+9 kielichów+As Mieczy - początek miesiąca może być przygnębiający, poźniej będzie dobrze

 

Relacje z otoczeniem: 7 monet+6 kielichów+3 kielichów - spotkania towarzyskie się zaznaczają

 

Pozytywna niespodzinaka: 2 mieczy+3 buław+Diabeł - Martwi mnie trochę ten Diabeł na końcu. Nie mam nałogów, a więc możliwe, że jakiś kusiciel pojawi się na drodze.

 

Rada: 4 pucharów+5 monet+Królowa Denarów - nue użalać się nad sobą, nad tym czego się nie ma, cieszyć siè z tego co jest

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.05.2020 o 23:25, mezza napisał:

 

Aura: 4 mieczy+4 buław+8 monet

 

Tak a spokojna, domowa atmosfera albo praca w domu może. 

 

Praca: Wieża+2 pucharów+Kochankowie+Król Mieczy - hmm trochę będzie się działo, bo wieża to taka karta gdzie się pali i wali. Trzeba tutaj uważać i odciąć się od niektórych. 

 

Finanse: 3 buław+Sąd Boży+Królowa Denarów - ładne karty takie stabilne na pewno niczego Ci nie zabrał. 

 

Samopoczucie: 5 kielichów+9 kielichów+As Mieczy - no widać trochę smutku dużo przemyśleń. 

 

Relacje z otoczeniem: 7 monet+6 kielichów+3 kielichów - może odnowisz stare znajomości 

 

Pozytywna niespodzinaka: 2 mieczy+3 buław+Diabeł

Może właśnie odetniesz się od kogoś lub czegoś co cię dreczy

 

W dniu 23.05.2020 o 23:25, mezza napisał:

Rada: 4 pucharów+5 monet+Królowa Denarów - pierwsze co mi przyszło do głowy, to żeby zrobić coś dla siebie. Kup sobie coś albo zafunduj spa. Nie poddawaj się rutynie.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...