Skocz do zawartości

Miłość Czerwiec Mezza


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawy miłosne na nadchodzący miesiąc. Singielka, która powoli buduje nową relację.

 

Miłość: 8 mieczy+Słońce+Świat+Koło Fortuny+Królowa Mieczy

 

Widać moje obawy, co do nowej relacji. Na razie Pan utknął za granicą, ale po otwarciu granic ma zamiar powrócić. Na razie, los zmusza mnie do bycia samą.

 

Relacja z Panem X: Świat+Rydwan+Rycerz Kielichów+Mag - Dużo komunikacji, bo okoliczności są takie, a nie inne. Pan jeszcze nie do końca pewny swoich uczuć, ale jakieś emocje są przy nim.

 

Relacja z Panem Y: Król Denarów+Rydwan+3 buław+10 mieczy - tutaj sprawa już się definitywnie zakończyła. Nie mamy od miesiąca kontaktu i raczej już nie będziemy do tego wracać. Pan skoncentrował się na swoim życiu.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, mezza napisał:

Miłość: 8 mieczy+Słońce+Świat+Koło Fortuny+Królowa Mieczy

 

Widać moje obawy, co do nowej relacji. Na razie Pan utknął za granicą, ale po otwarciu granic ma zamiar powrócić. Na razie, los zmusza mnie do bycia samą.

 

Relacja z Panem X: Świat+Rydwan+Rycerz Kielichów+Mag

W gruncie rzeczy będzie ok, bo Słońce to na ogół sytuacja krystalicznie idealna. Dobre emocje, uczucia , beztroska  - to właśnie Słońce,  ale nie obędzie się bez pewnych problemów. 8 Mieczy to blokady, strach, lęk. Może tu chodzić o Twoje obawy , co do przyszłości tej relacji. Skoro jest za granicą to te leki mogą być w jakimś stopniu uzasadnione. Ta sytuacja w czerwcu się nie zmieni, a więc dalej będzie za granicą. Mimo to uczucia towarzyszyć Ci będą o czym mówi Słońce.

 

2. To bardzo luźna relacja,  widać dystans pomiędzy Wami, co pokazuje Świat. Z kolei Rycerz Pucharów jest uczuciem ale takim chwilowym , z lekka platonicznym, co przy Magu może też świadczyć o takim zauroczeniu, bo Magik jest bardzo przyciągający, ma wyjątkową osobowość. Natomiast charakter relacji pozostanie ten sam, kontakt owszem ale niezobowiązujący.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, mezza napisał:

Relacja z Panem Y: Król Denarów+Rydwan+3 buław+10 mieczy -

Ta relacja się docelowo zakończy. Rydwan to jak wyżej napisałem luźne relacje, ale natłok innych zajęć, które często są ważniejsze od samej znajomości, przez co ją zaniedbujemy. Potwierdza to Król Denarów,  czyli pogoń za sprawami zawodowymi.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, mezza napisał:

 

Miłość: 8 mieczy+Słońce+Świat+Koło Fortuny+Królowa Mieczy

Widać tutaj blokady i ograniczenia to chyba związane z obecną sytuacją, że Pan jest zagranicą. Pomimo tego będzie radość a w kole fortuny może to się odmieni i Pan wróci (kolo fortuny to zmiana, która jest darem losu). 

12 godzin temu, mezza napisał:

 

Relacja z Panem X: Świat+Rydwan+Rycerz Kielichów+Mag - 

Tutaj chyba dzieli Was odległość na co wskazuje świat i rydwan, ale myślę, że będzie tutaj flirtowanie i czarowanie. Nie wiem czy na poważnie, bo rycerz kielichów jak szybko się pojawia tak szybko trafi zniknąć.

12 godzin temu, mezza napisał:

 

Relacja z Panem Y: Król Denarów+Rydwan+3 buław+10 mieczy 

Pan będzie zajęty sprawami zawodowymi w obszarze który spro będzie się działo co potwierdza definitywny koniec relacji (10 mieczy)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...