Skocz do zawartości

Wielka tablica dla Lianny


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Sercem problemu mogą być problemy w pracy Kotwica + Rozgi, na szczęście dom jest miejscem, w którym masz swój azyl Dom + Bukiet jestes w nim szczęśliwa i czujesz się bezpiecznie. Martwisz się o przyjaciela, może o jakieś bliskie zwierzątko Pies + Chmury, być może dostałaś jakąś niemiłą informacje, która Cię zmartwiła albo dowiedziałaś się o niefajnych plotkach Ptaki + Góra.

Resztę postaram się dopisać wieczorem. Na razie tak bardzo pobieżnie :wink:

20200525_103126.jpg

  • Lubię to! 3
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Jeszcze raz bardzo dziękuję :)

Te cztery karty na dole mówią o najbliżej przyszłości, czyli mamy Księżyc obok Słońce, coś mi się uda osiągnąć, może jakiś mały sukces? Patrząc dalej jest Drzewo, które odnosi się do stanu zdrowia, czyli czytam to jako poprawa ( obok Słońca). Jakaś podróż może będzie Statek obok Drzewa :). No wygląda to ciekawie ;)

Patrząc na Pierścionek, widać że mam faceta- obok karta Pana. Obok Ringa mamy Lilie, czyli udany seks XD

Obok Pani karta Dziecka, podobno to co na prawo odnosi się do przyszłości, także może coś będzie :P

Teraz chyba myślę głównie o sprawach uczuciowych, związkowych - Pierścionek i Serce nad kartą Pani ;)

Będę dalej dopisywać, ciekawe to niezmiernie.

 

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Wiesz co, ja bym postawiła na potomka. Obok Pani (a to Ty) mamy Dziecko :) + jak mówisz udany seks ze ślubnym... na dole długowieczne Drzewo, poza tym Słońce i Księżyc w parze, a Drzewo + Statek to może być życiowa przeprowadzka, wcale nie musi dotyczyć zmiany miejsca pobytu - może być  zmiana w życiu. Ty dużo robisz dla siebie, może wreszcie nadszedł czas na upragnioną zmianę, czego Ci serdecznie życzę :koniczynka:

  • Lubię to! 3
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Też mi się wydaje, że te dziecko już jest bliżej Ciebie niż myślisz Pani+Dziecko, może nawet już jesteś w ciąży tylko jeszcze o tym nie wiesz, tak jakos skojarzyl mi się zestaw Pani+Jeździec :D

Te 4 karty odczytałabym jak @Eufemia

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

W rzędzie, w którym jest Twój sygnifikator wyszła mi liczba 112, więc  wróżba obejmuje niecałe 4 miesiące. Mocno Twoją głowę zaprzata związek Pani+Pierścionek, Pani+Pan. Jesteś silną kobietą, która da radę z kazdym przeszkodami Pani+Kosa, Pani+Góra, ale może też trochę lekceważysz jakieś problemy. W pracy sukces (Gwiazda+Kotwica) dzięki włożonej ciężkiej pracy (Wieża+Kotwica). Jeśli chodzi o finanse, to nie powinnaś mieć powodu do zmartwień Pies+Ryby, szykuje się nowy projekt Ryby+Bocian, który zabezpieczy Twoją przyszłość finansową Ryby+Niedźwiedź.

W zdrowiu wszystko w porządku masz mnóstwo sił witalnych Słońce+Drzewo, może obierzesz jakas nową ścieżkę rozwoju duchowego Drzewo+Statek. 

Jesteś osobą towarzyską Ogród+Pani, możesz otrzymać jakieś wiadomości, które Cię zirytuja, nastręcza pewnych problemów (Kosa Jezdziec Góra)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Stilla
16 godzin temu, Lianna napisał:

Ragna- jesteś mega dobra ! Lukniesz mi ? :)

A w jaką stronę chcecie, żeby była przyszłość? Czy dobrze rozumiem po poprzednim wątku, że Lunaria przyszłość ma tam, gdzie patrzy karta osobowa? W tym wypadku po lewej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
5 godzin temu, Ragna napisał:

A w jaką stronę chcecie, żeby była przyszłość? Czy dobrze rozumiem po poprzednim wątku, że Lunaria przyszłość ma tam, gdzie patrzy karta osobowa? W tym wypadku po lewej?

 

Tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Tak sobie patrzę jeszcze.

Bocian obok Gwiazdy - jakieś marzenie może się spełnić.

Bocian  Ryby- zysk, możliwe korzyści finansowe.

Pies plus Ryby- nadziany przyjaciel, który może sypnąć groszem? :P

Niedźwiedź Wieża- starszy facet, który jest dla mnie autorytetem. Żmija obok Drogi - mogę mieć jakieś problemy z podjęciem decyzji.

Koniczyna obok Dom - szczęście rodzinne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
W dniu 10.06.2020 o 07:42, Ragna napisał:

A w jaką stronę chcecie, żeby była przyszłość? Czy dobrze rozumiem po poprzednim wątku, że Lunaria przyszłość ma tam, gdzie patrzy karta osobowa? W tym wypadku po lewej?

 

Teraz czytam i podobno, że przyszłość to jest po prawej od Pani ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Troszkę mnie przerasta ta WT, więc zdecydowałam się dać tylko kilka pomysłów, które mi się rzuciły w oczy, a nie analizować wszystkiego. Z góry przepraszam za głupie pomysły...

Jeśli przyszłość czytać po lewej: Pani + Ogród + Kwiaty + Dom + Koniczyna + Trumna + List

Przyjdzie jakaś informacja, że odwołano jakąś celebrację (Ogród + Kwiaty) w domu. Nagłe pogorszenie atmosfery w domu, chociaż wydawało się, że panuje w nim szczęście.

 

Jeśli czytać po prawej:
To wtedy problemy się zakończyły, w najbliższym czasie tematem będzie pewnie dziecko.

 

Karty wokół Pani:
Pierścionek + Dziecko + Jeździec + Ogród
Coś nowego w związku. Przyszły informacje: być może o weselu (Pierścionek + Ogród). Publiczne pytania o dziecko i ślub. Adopcja dziecka (Pierścionek + Dziecko i być może Jeździec jako nowa osoba pochodząca spoza domu (Ogród).

 

Pan + Lilie + Kosa + Góry
Problemy seksualne mężczyzny. Zablokowane sprawy seksualne. Problemy rodzinne mężczyzny. Problemy, które mają negatywny wpływ na nastrój mężczyzny. W ogóle nad samym Panem są Myszy, zdecydowanie chodzi czymś zestresowany.

 

Nad Panią są Serce i Pierścionek, zdecydowanie myśli o małżeństwie. Pod nią Jeździec, jako coś, co jest poza jej kontrolą - przyjdą jakieś wiadomości, ale być może po prostu wydarza się coś nowego w życiu i pojawił się ktoś nowy.

 

Głupie pytanie, ale czy Pan jest... płodny? :(

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
51 minut temu, Ragna napisał:

Troszkę mnie przerasta ta WT, więc zdecydowałam się dać tylko kilka pomysłów, które mi się rzuciły w oczy, a nie analizować wszystkiego. Z góry przepraszam za głupie pomysły...

Jeśli przyszłość czytać po lewej: Pani + Ogród + Kwiaty + Dom + Koniczyna + Trumna + List

Przyjdzie jakaś informacja, że odwołano jakąś celebrację (Ogród + Kwiaty) w domu. Nagłe pogorszenie atmosfery w domu, chociaż wydawało się, że panuje w nim szczęście.

 

Jeśli czytać po prawej:
To wtedy problemy się zakończyły, w najbliższym czasie tematem będzie pewnie dziecko.

 

Karty wokół Pani:
Pierścionek + Dziecko + Jeździec + Ogród
Coś nowego w związku. Przyszły informacje: być może o weselu (Pierścionek + Ogród). Publiczne pytania o dziecko i ślub. Adopcja dziecka (Pierścionek + Dziecko i być może Jeździec jako nowa osoba pochodząca spoza domu (Ogród).

 

Pan + Lilie + Kosa + Góry
Problemy seksualne mężczyzny. Zablokowane sprawy seksualne. Problemy rodzinne mężczyzny. Problemy, które mają negatywny wpływ na nastrój mężczyzny. W ogóle nad samym Panem są Myszy, zdecydowanie chodzi czymś zestresowany.

 

Nad Panią są Serce i Pierścionek, zdecydowanie myśli o małżeństwie. Pod nią Jeździec, jako coś, co jest poza jej kontrolą - przyjdą jakieś wiadomości, ale być może po prostu wydarza się coś nowego w życiu i pojawił się ktoś nowy.

 

Głupie pytanie, ale czy Pan jest... płodny? :(

 

Dziękuję :)

Nie wiem, czy płodny czy nie. Wiem,że nie planujemy adopcji ;) 

Co do odwołania celebracji w domu - nic takiego nie miało miejsca :)

Nie było też info o weselu. Publicznych pytań o dziecko też nie. 

Pogorszenie sytuacji w domu - nie było czegoś takiego.

Problemów seksualnych póki co niet. I oby tak zostało :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
31 minut temu, Lianna napisał:

Dziękuję :)

Nie wiem, czy płodny czy nie. Wiem,że nie planujemy adopcji ;) 

Co do odwołania celebracji w domu - nic takiego nie miało miejsca :)

Nie było też info o weselu. Publicznych pytań o dziecko też nie. 

Pogorszenie sytuacji w domu - nie było czegoś takiego.

Problemów seksualnych póki co niet. I oby tak zostało :)

ezgif.com-optimize.gif.44b48cdb7578033626e4317028e244b5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
10 godzin temu, Lianna napisał:

 

Na niecałe 4 miesiące ;)

ok, czyli do wrzesnia. Ja wole stawiac Tablice na jeden miesiac na konkretne sprawy np. dot. pracy czy milosci i wtedy wiecej sie pamieta czy sie spelnilo. Ale mozna i na rok. Zapisuj sobie co sie wydarzylo, zeby zweryfikowac potem. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 25.05.2020 o 20:44, Lunaria napisał:

W rzędzie, w którym jest Twój sygnifikator wyszła mi liczba 112, więc  wróżba obejmuje niecałe 4 miesiące. Mocno Twoją głowę zaprzata związek Pani+Pierścionek, Pani+Pan. Jesteś silną kobietą, która da radę z kazdym przeszkodami Pani+Kosa, Pani+Góra, ale może też trochę lekceważysz jakieś problemy. W pracy sukces (Gwiazda+Kotwica) dzięki włożonej ciężkiej pracy (Wieża+Kotwica). Jeśli chodzi o finanse, to nie powinnaś mieć powodu do zmartwień Pies+Ryby, szykuje się nowy projekt Ryby+Bocian, który zabezpieczy Twoją przyszłość finansową Ryby+Niedźwiedź.

W zdrowiu wszystko w porządku masz mnóstwo sił witalnych Słońce+Drzewo, może obierzesz jakas nową ścieżkę rozwoju duchowego Drzewo+Statek. 

Jesteś osobą towarzyską Ogród+Pani, możesz otrzymać jakieś wiadomości, które Cię zirytuja, nastręcza pewnych problemów (Kosa Jezdziec Góra)

 

Mogę zweryfikować, że jeśli chodzi o zdrowie, to faktycznie spora poprawa i obecnie mam dużo sił witalnych, tak jak pisałaś. Zgadzają się te problematyczne wiadomości. Dotyczą one kłopotów w rodzinie od strony męża ( miłosne sprawy). Także Myszy nad Panem może tego również dotyczyć.

Dziecko obok Pani - może że więcej czasu spędzam z chrześniakiem Małża ;).

Co do ścieżki rozwoju- joga regularnie i pranajamy oraz mantry, także trzymam się tego.

Póki co chyba tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Moderator
23 minuty temu, Lianna napisał:

Kochani, a jest ktoś chętny do położenia wielkiej tablicy? Zrewanżuję się :bukiet3i:

Chętnie położę, niedługo wyskocze z kart. Na jaki okres czasu chcesz?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lunaria napisał:

Chętnie położę, niedługo wyskocze z kart. Na jaki okres czasu chcesz?:)

 

Super! Dzięki :) Na pól roku jakbyś mogła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Proszę bardzo, oto karty Kochana :)

 Czas:

9 listopad 2020 - 10 maja 2021 :)

O interpretację pokuszę się wieczorem ;)

 

20201109_132349.jpg

Edytowane przez Lunaria
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to ma sens, co napiszę no ale ok XD

 

Ja tu widzę jakiś dystans do seksu, bo w rogach mamy Lilie, dalej Lis, Wieża, Pan. Czyli brak seksu wynikający poniekąd z pracy Pana :p

W sercu układu czyli Myszy Jeździec- mogą być to albo obawy o kogoś, albo jakieś niepokojące wieści. Problemy mogą dotyczyć kobiety- Chmury obok karty Żmija.

Sprawy sercowe,  obok karty Serce - Niedźwiedź, może to oznaczać długoletni związek, albo że partner jest apodyktyczny, co nie jest prawdą akurat :P

Patrzę na zdrowie, czyli Drzewo. Obok chmury, czyli jakieś troski o zdrowie. Oby nie jakaś deprecha, czy cuś.

Na miejscu karty zdrowie w WT jest karta Bukiet, a to jest  medycyna alternatywna i naturalna. Ciekawe :)

Martwi mnie szczerze mówiąc trochę Trumna obok Pana, gdyż Małż niestety dość ciężko przechodził covida.

Te cztery karty na samym dole ładne są ;) Pies obok Słońca- dobry przyjaciel jakiś.

 

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Faktycznie trochę zmartwień będziesz miała w rogach Lilie Lis może miganie sie od "obowiązków małżeńskich" 

Wieża+Pan mąż jakby trochę wycofany.

Sedno problemu to zmartwienia z powodu jakichś nagłych wiadomosci (Myszy+Jeździec) może czyjegoś pogarszającego się stanu zdrowia jakiejs kobiety (teściowej??) Chmury+Żmija.

Zadbać o zdrowie męża, bo przy nim choroba. On mocno zakochany, bo nad nim serce :)

Nad Tobą spory ciężar Krzyż+Pani. 

W pracy sporo zadań do wykonania, które będą sprawiać radość.

Może praca będzie wykonywana zdalnie albo możesz być pewna, że praca jest stabilna Kotwica na poz.4

Będziesz martwic się też o pieniądze (Ryby+Myszy), ale powinno wyjść wszystko ok, bo masz też Gwiazdy+Ryby

Czeka Cię miła wycieczka, na której dobrze spędzisz czas (Bukiet+Statek i Statek+Koniczyna), może też ktoś z daleka bedzie Cię wspierał.

Oparcie znajdziesz w gronie przyjaciół oni dadzą Ci powera i nastroją pozytywnie (Słońce+Pies) (Pies+Pierścionek) (Pierścionek+Pani)

Aaa i jeszcze raczej nadal pokazana izolacja domowa i jesli spotkania to tylko w waskim gronie, tylko w domu (Dom+Ogród)

Serce w swoim domu, więc uczucia będą dla Ciebie bardzo ważne.

Te 4 karty na dole moze mówią też, że ktoś z przyjaciół (albo brat Pies+Słońce) wejdą w związek nowy albo oswiadczą się (Pierścionek+Pani)

Edytowane przez Lunaria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ! :)

 

Żmija to faktycznie może być teściowa, średnie te karty wokół niej. A też miała covid. A kolega jest taki jeden, który może się hajtnąć, no by ciekawie było :D.

Patrzę sobie też metodą domów. I na pozycji Pani jest Bocian, czyli we mnie zachodzą jakieś zmiany? A Pan to jest mocno intro, także przeważnie jest wycofany :P

O podróży to marzę, bo w sumie nawet nie mieliśmy wakacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
20 minut temu, Lianna napisał:

Patrzę sobie też metodą domów. I na pozycji Pani jest Bocian, czyli we mnie zachodzą jakieś zmiany

Też bym tak to odczytała ;) jakieś pozytywne zmiany w Tobie zachodzą ;)

Jakaś niesatysfakcjonującą znajomość zakończysz albo zetniesz się z kimś mocno Ogród na pozycji Kosy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość Lianna

Weryfikacja

 

Skopiuję, co się zgadza.

W dniu 10.11.2020 o 10:22, Lunaria napisał:

Wieża+Pan mąż jakby trochę wycofany.

 Tak,aczkolwiek zaczął się bardziej otwierać, więcej gadamy ;).

 

W dniu 10.11.2020 o 10:22, Lunaria napisał:

Serce w swoim domu, więc uczucia będą dla Ciebie bardzo ważne.

 

Tak, zdecydowanie.Emocje i uczucia na pierwszym planie.

 

W dniu 10.11.2020 o 10:22, Lunaria napisał:

adbać o zdrowie męża, bo przy nim choroba

 

 

Tak. Trwało to krótko, powikłania po covidzie, ale to w listopadzie już było ok.

 

W dniu 10.11.2020 o 10:22, Lunaria napisał:

Aaa i jeszcze raczej nadal pokazana izolacja domowa i jesli spotkania to tylko w waskim gronie, tylko w domu (Dom+Ogród

 

Tak. Były też poza domem ma szczęście ;)

 

Teraz poniżej, to co się nie zgadza ;)

 

W dniu 10.11.2020 o 10:22, Lunaria napisał:

Te 4 karty na dole moze mówią też, że ktoś z przyjaciół (albo brat Pies+Słońce) wejdą w związek nowy albo oswiadczą się (Pierścionek+Pani)

 

Oficjalnie mi nic na ten temat nie wiadomo póki co ;)

 

W dniu 10.11.2020 o 10:22, Lunaria napisał:

Czeka Cię miła wycieczka, na której dobrze spędzisz czas (Bukiet+Statek i Statek+Koniczyna), może też ktoś z daleka bedzie Cię wspierał.

 

Niestety nie było żadnej wycieczki.

 

W dniu 10.11.2020 o 10:22, Lunaria napisał:

Sedno problemu to zmartwienia z powodu jakichś nagłych wiadomosci (Myszy+Jeździec) może czyjegoś pogarszającego się stanu zdrowia jakiejs kobiety (teściowej??) Chmury+Żmija.

 

Nie, ze zdrowiem Teściowej ok, co prawda była słaba po szczepionce, ale to raczej nie choroba.

 

W dniu 10.11.2020 o 10:22, Lunaria napisał:

Będziesz martwic się też o pieniądze (Ryby+Myszy)

 

Raczej nie martwiłam się o kasę.

 

W dniu 10.11.2020 o 10:22, Lunaria napisał:

Może praca będzie wykonywana zdalnie

 

Nie, bo to praca w terenie. Nie było takiej opcji nawet.

 

Dziękuję za poświęcony czas ! :thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...