Skocz do zawartości

Koniczyna + Krzyż + Klucz na przyszłość związku


Ridzia

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o połączeniu tych trzech kart: Koniczyna + Krzyż + Klucz  jeśli chodzi o przyszłość związku . Moim zdaniem takie połączenie mówi o szczęśliwym rozwiązaniu problemów i przeznaczeniu .

Ale spotkałam się z interpretacją że to oznacza krótkotrwałe szczęście a klucz zamyka relację. Co Wy na to?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Nie jestem ekspertem, ale właśnie widzę, to tak, że Koniczyna daje krótkie, ulotne szczęście, nadejdzie koniec a Klucz jest kartą domykającą. Gdyby układ był taki Krzyż Koniczyna Klucz, to wtedy widzialabym to bardziej optymistycznie 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Może będę mogła pomóc swoimi pomysłami? Według mnie relacja zapowiada się dobrze, ale widzę w niej samej coś dziwnego.

 

Koniczyna + Krzyż mogłyby wskazywać na lekkie podejście do problemów, obowiązków, życiowych trudów i obowiązków. 

Krzyż + Klucz to zaakceptowanie trudów życiowych, wzięcie na siebie ciężaru.

 

Reasumując: tak, relacja ma dobre rokowania. Ale moim zdaniem widać tutaj, że ten związek będzie wyzwaniem z jakichś przyczyn, wzięciem odpowiedzialności za coś.

Edytowane przez Briee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2020 o 23:49, Briee napisał:

Może będę mogła pomóc swoimi pomysłami? Według mnie relacja zapowiada się dobrze, ale widzę w niej samej coś dziwnego.

 

Koniczyna + Krzyż mogłyby wskazywać na lekkie podejście do problemów, obowiązków, życiowych trudów i obowiązków. 

Krzyż + Klucz to zaakceptowanie trudów życiowych, wzięcie na siebie ciężaru.

 

Reasumując: tak, relacja ma dobre rokowania. Ale moim zdaniem widać tutaj, że ten związek będzie wyzwaniem z jakichś przyczyn, wzięciem odpowiedzialności za coś.

Tak ... Wyzwania różne ,pan mieszka na Bliskim wschodzie , religie różne ...W Judaizmie nie akceptuje się związków z innowiercami .Oboje są w innych formalnych związkach . Więc rozwody by musiały być ...Obecnie z powodu wirusa nie mogą się spotkać .To był rozkład z 9 kart .A te trzy pojawiły się w 3 kolumnie na przyszłości .Chcesz zobaczyć cały rozkład ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
44 minuty temu, Ridzia napisał:

Tak ... Wyzwania różne ,pan mieszka na Bliskim wschodzie , religie różne ...W Judaizmie nie akceptuje się związków z innowiercami .Oboje są w innych formalnych związkach . Więc rozwody by musiały być ...Obecnie z powodu wirusa nie mogą się spotkać .To był rozkład z 9 kart .A te trzy pojawiły się w 3 kolumnie na przyszłości .Chcesz zobaczyć cały rozkład ?

To ma sens. Krzyż to też religia :mysli: Jasne, możesz pokazać całość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Wykułam interpretację, ale przyznam szczerze, że nie wiem czy ona będzie dobra. Wciąż się uczę i szukam spójnej metody interpretacji, zwłaszcza przy tak dużej ilości kart :redface: Przepraszam, jeśli trafię z kulą w płot.

 

1 pion: przeszłość (Księżyc - Lilie - Ogród)
Widać tutaj przede wszystkim dobrą, szczęśliwą atmosferę. Romantyczne (Księżyc) spotkania (Ogród) w miłej atmosferze (Lilie) i seksualne (Lilie), nocne schadzki. Przypomina to po prostu opis początku związku, a że jest na pozycji przeszłości, to nie dziwi mnie to.
Księżyc + Lilie może mówić o uznaniu rodziny, starszego mężczyzny, z ogrodem na stare (Lilie) wartości społeczne (Ogród) które wyznają.

Umiłowanie do spokoju i harmonii w kontaktach z innymi.

2 pion: teraźniejszość (List - Gwiazdy - Ryby)

Przyjemne, szczęśliwe wiadomości. Ryby w kontekście uczuć mogą mówić, że uczucia są głębokie, płyną, zmieniają się (na pozytywne, głębsze).
Z ciekawostek: zarówno list jak i gwiazdy mówią o odległościach, a List + Gwiazdy to komunikacja przez internet. Podstawowe znaczenie Ryb to pieniądze, więc może ich temat też jest z jakiegoś powodu ważny dla związku.

3 pion: przyszłość (Koniczyna + Krzyż + Klucz)
Było analizowane w postach wyżej, ale ostatnio przeczytałam jedną z lepszych książek o Lenormand. Autor wspomina, że karty przed Krzyżem stają się nie tak istotne i nie są już tak pozytywne, a to co po Krzyżu zyskuje na znaczeniu. Przy takiej interpretacji faktycznie by to oznaczało, że będzie mało szczęścia i ten związek nie wypali :( Gdyby Krzyż był jako pierwszy, a po nim pozytywne karty, to by znaczyło, że trudności się kończą. Według autora klucz potwierdza tę kartę, która jest przed nim, w tym wypadku Krzyż.

1 rząd: co masz w głowie (Księżyc + List + Koniczyna)
Nadzieja na romantyczne deklaracje. Krótkie (Koniczyna), pisane (List) wyznania uczuć (Księżyc). Listy o uznaniu. Rozmarzenie powodowane krótkimi, radosnymi wiadomościami.

2 rząd: co jest, co masz (Lilie + Gwiazdy + Krzyż)
Uczucie ciężaru z powodu uczuć. Tracenie nadziei. Stare uczucia wygasają (to ostatnie nie zgadzałoby się z teraźniejszością, więc uznałabym dwa pierwsze pomysły).

3 rząd: o czym marzysz, co robisz (Ogród + Ryby + Klucz)
Dosłownie to tu chodzi o wyjścia w sprawach finansowych. Pod kątem uczuć to widziałabym tutaj wolność w związku, wiele spotkań towarzyskich, życie bez ograniczeń. Dawanie wolności.

 

Rogi:

Księżyc + Koniczyna + Ogród + Klucz
Miła, pozytywna atmosfera wśród ludzi, spotkania w dużym gronie, ogólnie miło spędzany czas razem gdzieś na zewnątrz.

List + Krzyż + Ryby + Lilie

Wiadomości o starych obciążeniach finansowych. Otwarcie się i przyznanie do wątpliwości i ciężarów. Wylew informacji na temat starej religii mężczyzny. Finansowe zobowiązania związane z religią.

 

********************

 

Nie widzę tutaj za wiele rzeczy związanych z rodziną ani odejściem (Dom, Bocian, Kosa, Statek, Drogi), tutaj o ruchu mówią jedynie Ryby (bo płyną) i List (bo musi przejść jakąś drogę), ale raczej statyczny jest ten rozkład. Nie wygląda mi na zapowiedź większych zmian. Bardziej bym powiedziała, że oprócz uczuć to tutaj widać też trochę kwestie finansowe i to będzie taki niuans, który może zaważyć. Jestem ciekawa czy ten temat jest faktycznie istotny dla tej sprawy.

A, i w teorii Ryby to też mógłby być mężczyzna. Wtedy: List + Krzyż + Ryby + Lilie - negatywna wiadomość związana z dwoma mężczyznami (np. jeden pisał o drugim np. syn opowiadał o ojcu lub dwóch mężczyzn się na coś nie zgodziło). Ogród + Ryby + Klucz - większe grono ludzi jest zależne od jakiegoś mężczyzny. Mężczyzna ważny dla innych, ale też: społeczeństwo jest ważne, kluczowe dla mężczyzny. List - Gwiazdy - Ryby - pozytywna wiadomość od mężczyzny. Wiadomość od mężczyzny, który cieszy się bardzo wysoką renomą.

 

Sklejając to w całość: są uczucia, ale raczej na zasadzie miło spędzanego czasu i marzeń. Komunikacja odbywa się zapewne w formie pisanej (sms'y, messanger). W tle związku widać sprawy finansowe (być może jakieś datki na religię? Utrzymują coś?) oraz oglądanie się na innych. Na ostateczną decyzję będzie miał wpływ inny mężczyzna, pewnie ojciec którejś ze stron oraz oglądanie się na normy społeczne.

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super @Ragna :) Bardzo pięknie .Faktycznie teraz kontaktują się tylko Internetowo bo odległość spora ,brak lotów z powodu wirusa .Związek jest obarczony bardzo .Bo oboje są w innych związkach sformalizowanych . Inne religie .W Judaiźmie nie są akceptowane związki mężczyzn z nie żydówkami .Chyba że konwersja nastąpi a to proces długi . Nie wiem czy akurat ten rozkład to powiedział . Pani w każdym razie myśli o konwersji ,myślała już o tym zanim tego pana poznała dlatego poleciała w tamte strony pierwszy raz ,zanim poznała tam tego faceta .Jeśli chodzi o pieniądze ...Podróże są drogie .... Pieniądze dużo by tutaj pomogły . Ten związek trwa już ponad dwa lata ...Rozkład zrobiłam im do końca lata . Poprosiła mnie abym jeszcze jeden zrobiła który określi rozwój sytuacji do końca 2020 r . Stąd biorąc pod uwagę tamten na dłuższy okres ten krzyż i klucz może oznaczać trudne i ciężkie rozwiązania . A i jeszcze ...Ty wspomniałaś o starszych facetach dwóch . Zarówno mąż ( którego nie kocha) jak i " ten drugi " są ponad 10 lat starsi od pytającej .Tak jak wspomniałam był to rozkład do końca sierpnia .Wklejam jeszcze ten drugi ,który jest postawiony na dalszy okres . Położyłam go bo nie wiedziałam co chce przekazać ten klucz na końcu rozkładu . A wyglądało na to że się rozstaną bo on jej napisał ,że strasznie tęskni i chce ją zobaczyć ale nigdy nie rozwiedzie się z żoną bo nie jest w stanie zostawić dzieci . Jak po tej wiadomości  przestała się odzywać to usilnie ją prosił o kontakt ....Wyglądało że się przestraszył ... Tą wiadomość która ją tak ubodła pokazuje ta kosa chyba ....ten lis to po prostu sygnifikator kochanka wg mnie . Nie wiem czy on tym co jej napisał nie chciał sprawdzić jej reakcji czasem ... Panią w moich rozkładach zawsze jest pytająca jakby co ..

IMG_20200602_202223.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Moim zdaniem rozkład wyszedł Ci na temat, parę rzeczy pokrywa się z tym co opowiadasz.

 

Chmury + Lis + Koniczyna

Uuu, problemy. To połączenie Chmur i Lisa jest niepokojące. Sprytne wprowadzanie w błąd. Małe kłamstwo, które narobiło dużo problemów. Chytre wykorzystanie okazji kiedy nikt nie widzi. Zaryzykowanie podejrzanych akcji, które przynoszą drobne korzyści.

Chmury i Lis mają taki mały, wspólny szczegół: mogą oznaczać robienie rzeczy, kiedy nikt nie patrzy. Motywy niejasne dla pytającego.

 

List + Kosa + Bocian

Nagłe informacje o zmianach. Informacja o zerwaniu i rozejściu się. 

 

Pani + Słońce + Pierścionek

Sukces w związku. Spełnienie się związku Pani/z Panią. Szczęśliwy związek kobiety. Szczęśliwe małżeństwo. Bycie pewnym związku. Widoczny, promienny związek.

 

Chmury + List + Pani

Mętne i niejasne wiadomości dla/od kobiety/o kobiecie.

 

Lis + Kosa + Słońce

Nagłe kłamstwo. Oszustwa zagrażające szczęściu (interpretuję tak, bo Kosa kłuje Słońce, zagraża mu).

 

Koniczyna + Bocian + Pierścionek

Szczęście i dobry humor z powodu związku na odległość (Bocian to zagranica). Szczęśliwe zmiany w związku. Szansa na zmianę w związku. Obietnica zmiany.

 

List + Lis + Słońce + Bocian

Szczerze to mam problem tutaj z interpretacją. Znów mamy wiadomości i zmiany. Przeciwstawny jest dla mnie Lis i Słońce, gryzą mi się. Może tu chodzić o fałszywą obietnicę zmian na lepsze, ale zwyczajnie strzelam.

 

Chmury + Pani + Koniczyna + Pierścionek

Niejasności odnośnie związku kobiety/z kobietą. Szczęście w związku przysłaniają problemy. Trudny czas dla związku (można powiedzieć: ciemne chmury zawisły nad związkiem).

 

*****

 

Z osób: Chmury to znów facet. Bocian to kobieta, w wieku pytającego lub młodsza. Kosa to walet karowy, ale przynajmniej ja przestałam zwracać uwagę na walety, podążając za niektórymi autorami książek, którzy też ich nie interpretują jako osób.

 

Zastanawiałam się czy to możliwe, że pytająca pokazała się jako Bocian, a Pani to żona. W teorii nie powinno tak być (Pani powinna być sygnifikatorem pytającej), ale kto wie... Załóżmy, że tak jest.

Wtedy Pani + Słońce + Pierścionek to byłaby obecna partnerka. Ciąg List + Kosa + Bocian mogłyby mówić o zerwaniu z kobietą. Informacja o tym, że kobieta jest zagrożona. Informacje, które ranią kobietę. Chmury + Lis = fałszywy mężczyzna. Mężczyzna, który kombinuje i wprowadza w błąd. Cwaniak, który podejmuje ryzyko (Koniczyna to mega pozytywna karta, ale może mówić też o hazardzie, podejmowaniu jednorazowego ryzyka, które w teorii powinno przynieść korzyści - może w tym wypadku akurat... jemu). Chmury + List = wiadomości od mężczyzny.

 

W środku jest Kosa, która stanowi serce rozkładu. Nie wróżyłaby ona najlepiej...

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kosa się już wydarzyła chyba bo rozkład położony był w dniu w którym Lis powiedział pani że się nie rozwiedzie nigdy .Chociaż nigdy go o to nie prosiła ani nie rozmawiali na ten temat. I teraz nie wiem ...czy lis chciał być szczery ? Czy lis chciał sprawdzić reakcję pani sprytnie ? I tu by pasowała Twoja interpretacja bardzo Ragna ."Nagłe kłamstwo. Oszustwa zagrażające szczęściu."." Sprytne wprowadzanie w błąd. Małe kłamstwo, które narobiło dużo problemów." W każdym razie o mało doszło do rozstania bo pani się wk...  Lis - kochanek .To policjant jest ....Ja myślę że lis pasuje do policjanta , ze śledztwem mi się kojarzy i sprytem .I też lis sygnifikune kochanka w Lenorkach , gdzieś czytałam .....Ten ciąg List - Kosa - Bocian to już się wydarzył ,to było to właśnie " Nigdy się nie rozwiodę " tak mi się wydaje ...Ale z całości to ja bym wywnioskowała : Nigdy nie mów nigdy . Bo na przyszłości wychodzi że pani będzie szczęśliwa w związku. Co myślisz ? U mnie pani to zawsze pytająca jest .Ja mówię kartom na początku żeby mieć rozeznanie zawsze w takich sytuacjach , pani to pytająca a żona w tym wypadku to żmija( rywalka) .  A bocian to może otwarcie się na nowy związek ? Bocian to zmiany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
4 godziny temu, Ridzia napisał:

 A bocian to może otwarcie się na nowy związek ? Bocian to zmiany .

Nie pomyślałam o nowym związku, ale podoba mi się ta interpretacja. Fajny pomysł. Przeglądam teraz różne materiały i znalazłam wzmiankę, że koniczyna + bocian to może być też nowy start, tutaj akurat dotyczący spraw związkowych. 

 

Co do faceta, to on mocno kręci i mąci jak na razie. Dobra będzie ostrożność wobec tego co on teraz mówi, tam może być jakieś drugie dno, które na razie nie jest jasne (z powodu Chmur).

 

Moja ułańska fantazja podpowiada mi jeszcze jedną rzecz, ale tutaj już mogę nie być idealnie zgodna ze znaczeniami Lenormand: to słońce kojarzy mi się z tym, że Pani uzna, że to ona jest dla siebie najważniejsza. Sama sobie będzie słońcem w kwestii związków. Panią odczytuję jako pierwszą kartę, a słońce i pierścionek ją tylko opisują. Gdyby był pierścionek + słońce to by chyba znaczyło właśnie związek (jaki?) Szczęśliwy. Jakoś wcześniej kolejność nie przykuła tu mojej uwagi, a teraz wydała mi się całkiem sensowna. Co o tym sądzisz?

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to odczytałam jako kobieta szczęśliwa w związku . Ale fajna Twoja interpretacja :) Podoba mi się .Co do pana to on ma podobno jakieś swoje zagrania cwaniackie . Zazdrosny jest mocno i nie ufa jej . Odkryła że podgląda ją na Facebook z fałszywego konta .We wszystkim widzi przeszkody ,ciągle ma czarne scenariusze itp. ,nerwowy jest też bardzo i wiecznie zestresowany . Ciągle jej mówi ,że się boi ,że ona go zrani. Stresu jest ogrom w tym z jednej i drugiej strony bo właściwie są zawieszeni w tej chwili ... Nie wiadomo kiedy się spotkają .No i ukrywają się przed światem .Aaa jeszcze ...gdzieś mi się przewinęło ,że Koniczyna + Bocian to może być nadzieja na dziecko ...razem z pierścionkiem - Nadzieja na dziecko które umocni związek albo które ich zwiąże . Albo też to może być nadzieja na zmiany w związku .Albo szczęśliwe zmiany w związku ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ranga mogę zweryfikować ,że Pan i Pani są cały czas w kontakcie . Daleko od siebie , bez spotkania od końca stycznia . Ani jedno ani drugie nie jest w stanie zakończyć związku . On czeka i ona czeka . Koronawirus szaleje ... brak perspektyw na spotkanie ...Ale bilety kupione na listopad . Ciekawe czy się spotkają... ;) Swoją drogą stwierdzam , że związek jest silny a " partnerzy" bardzo związani emocjonalnie ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...