Skocz do zawartości

Niemcy, tramwaj, zgubienie się


masta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem z pełną interpretacją snu. Śniło mi się że podróżowałem tramwajami w Niemczech i się w pewnym momencie zgubiłem. W końcu udało mi się prawie odnaleźć. Czułem jakiś niepokój, zdezorientowanie czy frustracje.

Tramwaj i zgubienie się udało mi się zinterpretować, ale nie wiem co oznaczają Niemcy ?

Czy aby zinterpretować sen trzeba wszystkie elementy połączyć w jedną całość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Maestro
W dniu 26.05.2020 o 20:53, masta napisał:

Mam problem z pełną interpretacją snu. Śniło mi się że podróżowałem tramwajami w Niemczech i się w pewnym momencie zgubiłem. W końcu udało mi się prawie odnaleźć. Czułem jakiś niepokój, zdezorientowanie czy frustracje.

Tramwaj i zgubienie się udało mi się zinterpretować, ale nie wiem co oznaczają Niemcy ?

Cześć masta

 

Miałam takie skojarzenie, że Niemcy to kraj dobrobytu ale też surowych zasad, rygoru, dyscypliny. Jednocześnie jest to miejsce, w którym mówi się innym językiem. Można zatem zinterpretować je jako obce środowisko, sprzyjające rozwojowi ale też o określonych, sztywnych ramach, w którym czujesz się zagubiona i nie wiesz, jak się tam odnaleźć. To może być Twoje miejsce pracy, może jakaś instytucja, z którą ostatnio się zetknęłaś lub grupa, społeczność? Miejsce to sprawia, że czujesz się sfrustrowana, zdezorientowana i zaniepokojona, czyli tak, jak w tym śnie. Tramwaj kojarzy się z podróżą, czyli nowym celem w życiu, nowym przedsięwzięciem, ale jednocześnie jest to trasa krótka, tym bardziej, jeśli się przesiadasz. Myślę zatem, że w Twoim życiu ostatnio zaszła pewna zmiana środowiska lub taką zmianę planujesz (np. nowa praca) i towarzyszą Ci tam podobne nastroje, jak we śnie. 

 

Co myślisz o tej interpretacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...