Skocz do zawartości

Karty dnia


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Postaram się codziennie wrzucać 2 karty dnia, żeby trochę poćwiczyć swoje interpretacje, nie będę za każdym razem zakładać nowego wątku, żeby nie tworzyć bałaganu ;)

 

KARTY NA 27.05.2020 r.

Kosa+Dom

Bardzo dosłownie czytając, to kosa w domu, czyli kłótnie nieporozumienia z rodziną. Jutro mam zaplanowane prace remontowe w domu, więc może to wskazało ewentualnie powinnam uważać, bo może doznam jakiegoś urazu w domu, skalecze się lub coś w ten deseń :z_jezorem:

Jutro także będzie mój ostatni dzien siedzenia w domu, więc może też oznaczać koniec laby:wink:

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Też bym postawiła na jakieś nieporozumienie, zwłaszcza nie znając kontekstu. Ale skoro masz zaplanowane prace remontowe, to może ta ostra wymiana zdań dotyczyć sprzeczki z usługodawcą, bo Kosa lubi pozbawić czegoś, w tym wypadku mogą to być np. większe niż ustaliliście wydatki. Jeśli robisz coś własnym nakładem, to także może Cię zaskoczyć jakiś wydatek, którego nie przewidziałaś bądź tak jak mówisz - jakiś uraz.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Lunaria napisał:

KARTY NA 27.05.2020 r.

Kosa+Dom

Próbuję swoich sił w nowym dziale :redface1:

 

Myślę, że jutro będziesz miała dzień gorszego samopoczucia, może dojść do spięć albo jakiegoś wypadku... ? :_bezradny: 

 

edit: ok, doczytałam, że są jakieś prace remontowe, więc ten wypadek pasuje mi do jakiegoś nieprzewidzianego zwarcia (technicznie, w sensie awarii), Twojego urazu albo chodzenia obolałą, nadwrażliwą na nadmiar bodźców związanych np. z wierceniem...

 

 

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
22 godziny temu, Ismer napisał:

Też bym postawiła na jakieś nieporozumienie, zwłaszcza nie znając kontekstu. 

W sumie, to może nie tyle nieporozumienie co poinformowalam M, ze mam impreze z pracy za jakis czas i sie na nia wybieram, zacheycony nie byl, ale bardziej smutny niz zdenerwowany.

Urazów, wydatków nie było wiekszych zadnych.

21 godzin temu, Priestess napisał:

Myślę, że jutro będziesz miała dzień gorszego samopoczucia,

Trochę lenia miałam, niby zrobiłam wszystko tak jak sobie zaplanowalam, ale bez zapału :wink:

21 godzin temu, Priestess napisał:

ok, doczytałam, że są jakieś prace remontowe, więc ten wypadek pasuje mi do jakiegoś nieprzewidzianego zwarcia (technicznie, w sensie awarii), Twojego urazu albo chodzenia obolałą, nadwrażliwą na nadmiar bodźców związanych np. z wierceniem...

Nie chciałam wam pisać o jakie prace remontowe chodzi, żeby wam nie podpowiadać miałam do pomalowania płot i do zaszpachlowania dziury w murze, kosa mi się ze szpachlą trochę skojarzyła, nic się nie wydarzyło podczas tych prac :) obyło się bez kontuzji również  :D

No i trochę nie chce mi się iść do pracy jutro ;p nic więcej do głowy mi nie przychodzi, bo w sumie nic się dziś nie działo 

 

KARTY NA 28.05.2020

Klucz+Żmija

spiski, plotki, informacje z którymi podzieli sie jakaś kobieta. Ewentualnie dostanę jakaś poradę od kogoś  kto mi zle zyczy. Nie mam pojęcia :krecka_dostal:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
51 minut temu, Lunaria napisał:

KARTY NA 28.05.2020

Klucz+Żmija

Może to ostrzeżenie, aby zachować czujność, spryt i rozwagę w kontakcie z jakąś ważną kobietą.

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Priestess napisał:

Może to ostrzeżenie, aby zachować czujność, spryt i rozwagę w kontakcie z jakąś ważną kobietą.

to jedna kombinacja, a druga: może chodzi o, że aby się czegoś dowiedzieć trzeba pokombinować, jak wydobyć z kogoś potrzebną informację, ukryć swoją twarz (prawdziwą motywację chęci dowiedzenia się czegoś), czyli inaczej mówiąc palić głupa i udawać, że wcale Ci na tym nie zależy, tak tylko pytasz ;) 

Jakby dodać te dwie karty to wychodzi Dom i np. wtedy może chodzić o zwrócenie uwagi na kręcącą się przy Twoim facecie kobietę lub zauroczoną nim i snującą jakiś podstępny plan. Albo po prostu ujawni się ktoś, kto o Tobie lub o was źle mówi, plotkuje, rozsiewa nieprawdziwe informacje, na ogół powodowany zazdrością czy zawiścią bądź coś kręci, chcąc wystrychnąć kogoś z domowników na dudka, ugrać coś dla siebie. 

Ale przy Żmii nie od razu sprawa (jakakolwiek) się wyjaśni, raczej po dłuższym czasie, bo Żmija symbolizuje też coś długiego. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
3 godziny temu, Lunaria napisał:

KARTY NA 28.05.2020

Klucz+Żmija

spiski, plotki, informacje z którymi podzieli sie jakaś kobieta. Ewentualnie dostanę jakaś poradę od kogoś  kto mi zle zyczy. Nie mam pojęcia :krecka_dostal:

Otwarcie się (Klucz) kobiety (Żmija) na coś. Otwarcie drzwi przed kobietą. Użycie podstępu. Otwarcie jakiejś sytuacji pełnej machlojek i kłamstwa - dla swoich niecnych celów lub stworzenie komuś okazji do okłamania nas.  
Z rzeczy prozaicznych: coś dosłownie z kluczami i długimi przedmiotami. Zawieszki na łańcuszku. Naprawianie rur kluczem francuskim. Żmija to też czasami rzeczy związane ze zdrowiem, mi ostatnio List + Żmija + Dom pokazały przyjście paczki z maseczką ochronną :) Z kluczem może chodzić np. o zrealizowanie recepty w aptece. Z moich własnych, odjechanych, pozaksiążkowych pomysłów: mi się kojarzy jeszcze z zarazami oraz substancjami typu jad, trucizny, kwasy, żrące płyny i rozpuszczalniki typu zmywacz do paznokci, domestos, ocet. Ogółem coś, co w większej dawce nie wyszłoby nikomu na zdrowie po połknięciu albo kontaktem ze skórą, a w tym wypadku powinno być trzymane na dodatek w szafce pod kluczem.

Edytowane przez Briee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dzień pełen plotek i różnych historii. Pracuje w takim miejscu, gdzie mam do czynienia z całym spektrum zachowań psychopatycznych i socjopatycznych (nie ze strony personelu;p) dowiedziałam sie, że jeden z "przyjemniaczkow" napisal caly przekroj pism od oskarzen po pisma o odszkodowania, w ktorych pozywa różne osoby. Generalnie "śliskie" tematy..

 

22 godziny temu, Briee napisał:

Otwarcie się (Klucz) kobiety (Żmija) na coś

No i gdzies po części tez musze byc "żmijowata" i falszywa, zeby jakos z nimi funkcjonowac, otworzyć klucz do ich świata

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

KARTY NA 29.05.2020

Drogi+Pan

chyba jutro będę skupiona na mężczyźnie, który będzie miał do podjęcia decyzje. Jutro jadę do fryzjera i okazuje się, że są jakieś objazdy, więc będę musiała zmienić trasę. Może "monsz", będzie miał ambiwalentne odczucia co do mojego nowego pomysłu na fryzurę:D albo zostanę zasypana pytaniami, na które nie będę umiała udzielić odpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
18 minut temu, NadziejaZoja napisał:

Dwa słowa mi się nasuwają w sumie trzy Welcome tu Poland..:) 

Akurat psychopaci i socjopaci występują wszędzie bez względu na narodowość ;) a moja praca, to najlepsze z miejsc do obserwacji ich zachowań, więc nie ma co narzekać :wink: są ludzie, którzy cenią sobie pracę z dziećmi a są tacy co interesują się dyssocjalami :z_jezorem:

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 minut temu, Briee napisał:

Albo Pan (fryzjer?) okaże się być... drogi:smieszne: Przepraszam, tak jakoś mi się wykluło.

Haha dobrze, że nie wyszła Trumna, bo mogłoby być trochę sztywno:buhah:

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
17 minut temu, Lunaria napisał:

KARTY NA 29.05.2020

Drogi+Pan

To może oznaczać, że ktoś - Ty (jako pytająca) lub Twój partner - będzie miał dylemat. Może być, że związany z Twoją nową fryzurą i nie będzie wiedział, jak Ci zakomunikować swoje wrażenie ;)

O objeździe już wiesz, to raczej nie to. A czasami oznacza to spotkanie z byłym / byłą.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Lunaria napisał:

Akurat psychopaci i socjopaci występują wszędzie bez względu na narodowość ;) a moja praca, to najlepsze z miejsc do obserwacji ich zachowań, więc nie ma co narzekać :wink: są ludzie, którzy cenią sobie pracę z dziećmi a są tacy co interesują się dyssocjalami :z_jezorem:

Jesteś psychiatrą czy klawiszem w więzieniu. Chyba, ze jakas psycholozka

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, NadziejaZoja napisał:

Jesteś psychiatrą czy klawiszem w więzieniu. Chyba, ze jakas psycholozka

Haha jest takie miejsce w Polszy, gdzie jest się tym wszystkim po trochu :wink::karty::diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lunaria napisał:

Haha jest takie miejsce w Polszy, gdzie jest się tym wszystkim po trochu :wink::karty::diabel:

To mnie zaintrygowałas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
22 godziny temu, Ismer napisał:

To może oznaczać, że ktoś - Ty (jako pytająca) lub Twój partner - będzie miał dylemat. Może być, że związany z Twoją nową fryzurą i nie będzie wiedział, jak Ci zakomunikować swoje wrażenie 

Dokładnie tak jak mówisz, miał ambiwalentne odczucia :wink: Zreszta tez nie jestem do konca przekonana :)

23 godziny temu, Lunaria napisał:

KARTY NA 29.05.2020

Drogi+Pan

Dzień spędzony w trasie, sporo rzeczy do załatwienia. 

 

KARTY DNIA NA 30.05.2020 (sobota)

Pan+Niedźwiedź

Dzień spędzony w towarzystwie męża albo tata będzie się do mnie odzywał. Może czeka nas noszenie jakiś ciężkich przedmiotów 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
18 minut temu, Lunaria napisał:

Pan+Niedźwiedź

Dzień spędzony w towarzystwie męża albo tata będzie się do mnie odzywał. Może czeka nas noszenie jakiś ciężkich przedmiotów 

jeśli coś z którymś z tych panów, to bym postawiła na pana: ważniejszego (chodzi o autorytet) w Twoich oczach, lepiej zbudowanego ;) lepiej postawionego życiowo, np. mającego lepszą czy ważniejszą posadę bądź ogólnie pozycję w rodzinie, skuteczniejszego w działaniu,  ew. mającego "mocniejszy" czy też twardszy ew. bardziej niezłomny charakter. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
17 minut temu, Makrela napisał:

jeśli coś z którymś z tych panów, to bym postawiła na panaważniejszego (chodzi o autorytet) w Twoich oczach, lepiej zbudowanego ;) 

No to jutro zweryfikuje, który z misiaczków jest ważniejszy :z_jezorem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
23 minuty temu, Lunaria napisał:

No to jutro zweryfikuje, który z misiaczków jest ważniejszy :z_jezorem:

Który jest ważniejszy to wiesz, a zweryfikujesz raczej to, który się zaznaczy jutrzejszego dnia i skonfrontujesz to z rzeczywistością. A co, jak okaże się, iż zaznaczył się pan mniej mocny? ;) - będziemy szukać innego połączenia :D 

o - może kryterium być takie, który jest owłosiony bardziej? :sark: 

  • Lubię to! 1
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Lunaria napisał:

KARTY DNIA NA 30.05.2020 (sobota)

Pan+Niedźwiedź

Pan z Twojej rodziny będzie o coś zazdrosny... :_mysli:

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 godzin temu, Makrela napisał:

o - może kryterium być takie, który jest owłosiony bardziej? :sark: 

albo grubszy, bo Niedźwiedź daje nadwagę :D 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
5 godzin temu, Ismer napisał:

albo grubszy, bo Niedźwiedź daje nadwagę :D 

Miś ma kilka znaczeń, w zależności od tradycji. W jednej oznacza też kwestie żywieniowe, jedzonko i diety ;p Z Panem byłby to ktoś związany właśnie z jedzeniem. Albo po prostu ktoś, kto lubi sobie dobrze pojeść i jest grubiutki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 29.05.2020 o 22:07, Lunaria napisał:

KARTY DNIA NA 30.05.2020 (sobota)

Pan+Niedźwiedź

Mąż przez cały dzień :) 

 

W dniu 29.05.2020 o 22:32, Makrela napisał:

jeśli coś z którymś z tych panów, to bym postawiła na pana: ważniejszego (chodzi o autorytet) w Twoich oczach, lepiej zbudowanego ;) lepiej postawionego życiowo, np. mającego lepszą czy ważniejszą posadę bądź ogólnie pozycję w rodzinie, skuteczniejszego w działaniu,  ew. mającego "mocniejszy" czy też twardszy ew. bardziej niezłomny charakter. 

Jak nic mój drugi połowic :D

9 godzin temu, Ismer napisał:

albo grubszy, bo Niedźwiedź daje nadwagę 

Haha tu byłby problem, bo obaj słusznej budowy :)

 

4 godziny temu, Briee napisał:

Miś ma kilka znaczeń, w zależności od tradycji. W jednej oznacza też kwestie żywieniowe, jedzonko i diety ;p Z Panem byłby to ktoś związany właśnie z jedzeniem. Albo po prostu ktoś, kto lubi sobie dobrze pojeść i jest grubiutki :D

Dogadzalismy sobie dzis z jedzonkiem też, dobrze wiedzieć, że Niedźwiedź tyczy się jedzenia, w ogóle o tym nie pomyślałam ;)

Ogólnie moze Niedźwiedź oznaczsł odsypianie, bo wróciłam rano z dyżuru. Popracowałam na świeżym powietrzu (zatroszczyłam się o otoczenie Niedźwiedź) no i zapadłam w twardy sen później :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

KARTY NA 31.05.2020 r. (Niedziela)

Bukiet+Trumna 

koniec przyjemnostek i miłej atmosfery, dowiem się o czymś niemiłym, smutnym. Pogorszenie relacji z koleżanką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
6 godzin temu, Lunaria napisał:

KARTY NA 31.05.2020 r. (Niedziela)

Bukiet+Trumna 

koniec przyjemnostek i miłej atmosfery, dowiem się o czymś niemiłym, smutnym. Pogorszenie relacji z koleżanką

Albo odwołanie spotkania. Nie dostaniesz czegoś, co miałaś obiecane. Prezent w kształcie pudełka. Pudełko z kosmetykami albo kolorowymi rzeczami typu farbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Napisano (edytowane)
19 godzin temu, Lunaria napisał:

KARTY NA 31.05.2020 r. (Niedziela)

Bukiet+Trumna

Najbardziej co mi się z tym zestawem kojarzy i pasuje, to spotkanie ex mojego męża :wink:

Aaaa i do południa z przerwami spałam :z_jezorem:

 

13 godzin temu, Briee napisał:

Prezent w kształcie pudełka.

To mi sie skojarzyło z piosenką 

http://youtu.be/n6P0SitRwy8 

;)

Edytowane przez Lunaria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

KARTY DNIA NA 01.06.2020 (poniedziałek)

Dziecko+Pan

Pierwsze skojarzenie jutro dzien dziecka ;) poza tym mysle, że jutro będę skupiona na relacji (btw. Bardzo często w rozkładach dziennych pojawia się Pan, więc może to wskazywać, że mąż jest dla mnie bardzo ważny). Pan wykaże się spontanicznością, dobrym humorem. Będzie zabawowy, wesoły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

KARTY NA 13.06.2020 Sobota

 

 

LILIE + KLUCZ

 

dzien spędzony w domowym zaciszu, bezpiecznie. Znajdę klucz do różnych przyjemnostek :serduszka2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
21 minut temu, Lunaria napisał:

LILIE + KLUCZ

Będziesz miała jutro rodzinny i spokojny czas. Może kontakt z kimś starszym, kto jest dla Ciebie autorytetem lub mentorem? np. jakiś profesor, dziadek, itp. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 12.06.2020 o 22:58, Priestess napisał:

Będziesz miała jutro rodzinny i spokojny czas

Dokładnie tak było :)

16 godzin temu, Lianna napisał:

Ja obstawiam dużo czasu w domu, stabilnie

I to też się zgadza :)

 

Na dzisiaj GÓRA + PTAKI

ciężkie rozmowy, kłótnia jakaś

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Nie, to raczej nie kłótnia, tylko niemożność skontaktowania się. Zablokowana komunikacja, opóźnienia w komunikacji. Może będziesz chciała do kogoś zadzwonić i nie odbierze telefonu.

Takie połączenie mi się trafiło kiedyś w kontekście braku kontaktu dziecka z ojcem, który opuścił rodzinę i całkowicie uciął kontakt :((( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
13 minut temu, Ragna napisał:

Nie, to raczej nie kłótnia, tylko niemożność skontaktowania się. Zablokowana komunikacja, opóźnienia w komunikacji. Może będziesz chciała do kogoś zadzwonić i nie odbierze telefonu.

Takie połączenie mi się trafiło kiedyś w kontekście braku kontaktu dziecka z ojcem, który opuścił rodzinę i całkowicie uciął kontakt :((( 

A ciężkie rozmowy gdyby byly Ptaki + Góra? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
13 godzin temu, Lunaria napisał:

 

Na dzisiaj GÓRA + PTAKI

ciężkie rozmowy, kłótnia jakaś

 

13 godzin temu, Ragna napisał:

Nie, to raczej nie kłótnia, tylko niemożność skontaktowania się. Zablokowana komunikacja, opóźnienia w komunikacji. Może będziesz chciała do kogoś zadzwonić i nie odbierze telefonu.

Takie połączenie mi się trafiło kiedyś w kontekście braku kontaktu dziecka z ojcem, który opuścił rodzinę i całkowicie uciął kontakt :((( 

Obie po części miałyśmy rację... :wink: mi też karty pokazały pierwszą sytuację z rana. Byłam w pracy i podjeżył mnie kolega z pracy, który czynił w moim kierunku głupie podgaduszki na jakieś dwuznaczne tematy przez Messengera. Odpowiedziałam mu bardzo chłodno, ale nie klocilam się z nim. On mnie co prawda przeprosił za głupie żarty, ale już mu nie odpisywałam, więc faktycznie zablokowany kontakt, ale z mojej strony. Dzięki :thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Karty na dzis Pan+ Rozgi

Mam dwa pomysły albo to kłótnia z panem, szybka wymiana zdań, ostra rozmowa albo coś zdecydowanie  bardziej przyjemnego :diabel1::uscisk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
1 godzinę temu, Lunaria napisał:

Karty na dzis Pan+ Rozgi

Mam dwa pomysły albo to kłótnia z panem, szybka wymiana zdań, ostra rozmowa albo coś zdecydowanie  bardziej przyjemnego :diabel1::uscisk:

Tak, na to wygląda. Jakiś kłótliwy, agresywny, gwałtowny pan albo seksoholik w chuci :D 

Przeczytałam też taką interpretację, że to może być wysiłek fizyczny albo osoba nieustępliwa (np. prawnik). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
13 godzin temu, Priestess napisał:

Tak, na to wygląda. Jakiś kłótliwy, agresywny, gwałtowny pan albo seksoholik w chuci :D 

Przeczytałam też taką interpretację, że to może być wysiłek fizyczny albo osoba nieustępliwa (np. prawnik). 

Strasznie zdenerwowałam się na tatę... ugryzłam się w język co mnie ogólnie bardzo dużo kosztuje.. myślę, że jutro ciąg dalszy nastąpi

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

A na dzis... Lilie+Chmury

Czyli tak jak przypuszczałam konfrontacji ciąg dalszy. Kłótnia z rodzicami, myślę że sie na mnie "nachmurzą" ale jak to przy chmurach bywa.. wreszcie im przejdzie, moze zrozumieją mój punkt widzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
3 minuty temu, Lunaria napisał:

A na dzis... Lilie+Chmury

Problemy rodzinne, pewnie w związku z wczorajszą kłótnią z tatą. Sytuacja będzie wymagała wyjaśnienia. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
14 godzin temu, Priestess napisał:

Problemy rodzinne, pewnie w związku z wczorajszą kłótnią z tatą. Sytuacja będzie wymagała wyjaśnienia. 

Dokładnie tak jak przypuszczalysmy

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
14 godzin temu, Lunaria napisał:

Dzisiejsze karty dnia to: Słońce + Klucz 

może coś wyjaśni się do południa. Radosne rozwiązanie, dobre informacje ;)

 

14 godzin temu, Priestess napisał:

Jakiś sukces dzisiaj Cię czeka :) lub pomyślne rozwiązanie jakiejś sprawy.

Wyjaśniłam sobie wszystko z mamą ;)

 

A na jutro: Koniczyna + Jeździec

Dobra passa trwa nadal :D powinnam otrzymać miłą wiadomośc :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
31 minut temu, Lunaria napisał:

 

Wyjaśniłam sobie wszystko z mamą ;)

 

A na jutro: Koniczyna + Jeździec

Dobra passa trwa nadal :D powinnam otrzymać miłą wiadomośc :D

Jakieś dobre, szczęśliwe wieści. :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 17.06.2020 o 22:47, Lunaria napisał:

 

Wyjaśniłam sobie wszystko z mamą ;)

 

A na jutro: Koniczyna + Jeździec

Dobra passa trwa nadal :D powinnam otrzymać miłą wiadomośc :D

 

W dniu 17.06.2020 o 23:19, Priestess napisał:

Jakieś dobre, szczęśliwe wieści. :) 

Nie dostałam w zasadzie zadnych miłych wiadomosci, no nic ciekawego.. jedyne co przychodzi mi milego z wczorajszego dnia, co mogloby nawiązywać do kart, to :uscisk::diabel:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Moderator

KARTY DNIA 06.11.2020

Książka+Krzyż

czekają mnie jakieś smutne wiadomości, może skrywane tajemnice. Kiepski nastrój...

Edytowane przez Lunaria
Pomyłka w karcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 5.11.2020 o 22:00, Lunaria napisał:

KARTY DNIA 06.11.2020

Książka+Krzyż

czekają mnie jakieś smutne wiadomości, może skrywane tajemnice. Kiepski nastrój...

WERYFIKACJA: 

Dowiedziałam się, że mąż mojej przyjaciółki (ona jest w ciąży) ma covid, więc martwilam się o ich stan zdrowia. Ogólnie czarny humor mi dopisywał

Edytowane przez Lunaria
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Karty dnia 09.11.2020

SERCE+LILIE

 Dzień spędzony z drugą połówką, miło przyjaźnie. Humor powinien być zdecydowanie lepszy. 

Romantyczny nastrój, cieszenie się sobą nawzajem :love2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2020 o 22:00, Lunaria napisał:

KARTY DNIA 06.11.2020

Książka+Klucz

czekają mnie jakieś smutne wiadomości, może skrywane tajemnice. Kiepski nastrój...

11 godzin temu, Lunaria napisał:

WERYFIKACJA: 

Dowiedziałam się, że mąż mojej przyjaciółki (ona jest w ciąży) ma covid, więc martwilam się o ich stan zdrowia. Ogólnie czarny humor mi dopisywał

 a wiesz, że ja bym nie odczytała tego jako smutne wiadomości, bo dla mnie to są informacje o których jeszcze nie wiem, ale się dowiem, tylko właśnie że nie muszą być smutne. Tutaj nie ma kart wskazujących na zmartwienie, one są neutralne.

A może nie ma covida? - testy są nader zawodne, oby tak było !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lunaria napisał:

Karty dnia 09.11.2020

SERCE+LILIE

 Dzień spędzony z drugą połówką, miło przyjaźnie. Humor powinien być zdecydowanie lepszy. 

Romantyczny nastrój, cieszenie się sobą nawzajem :love2:

 

Miłe chwile z ukochanym, będzie milusio i mogą być seksy w tych Liliach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 godzin temu, Emeryta napisał:

 a wiesz, że ja bym nie odczytała tego jako smutne wiadomości, bo dla mnie to są informacje o których jeszcze nie wiem, ale się dowiem, tylko właśnie że nie muszą być smutne. Tutaj nie ma kart wskazujących na zmartwienie, one są neutralne.

A może nie ma covida? - testy są nader zawodne, oby tak było !

 

 

O matkooo @Emeryta ja jednak jestem nieprzytomna... tam nie był KLUCZ tylko KRZYŻ.. najgorzej jak człowiek patrzy i nie widzi :sciana::z_jezorem: juz poprawiam..

Co do mojej przyjaciółki to ona dzis bedzie miala robiony test, ale mąż jej ma na 100%, bo stracił węch i smak no i test pozytywny :( na szczęście nie czuje sie źle, więc mam nadzieję, że obejdzie się bez większych powikłań

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
44 minuty temu, Lianna napisał:

 

Miłe chwile z ukochanym, będzie milusio i mogą być seksy w tych Liliach :P

Haha jak zobaczyłam ten zestaw to nie ukrywam, że na to liczyłam :uscisk::cwaniak::hihaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 9.11.2020 o 09:01, Lianna napisał:

 

Miłe chwile z ukochanym, będzie milusio i mogą być seksy w tych Liliach :P

Bez seksów... muszę poobserwowac te dwuznaczne Lilie, bo chyba one już któryś raz z rzędu mnie zwiodły. Seksy chyba bardziej w towarzystwie Rozgi mi wyskakują;)

W dniu 8.11.2020 o 22:38, Lunaria napisał:

Karty dnia 09.11.2020

SERCE+LILIE

 Dzień spędzony z drugą połówką, miło przyjaźnie. Humor powinien być zdecydowanie lepszy. 

Romantyczny nastrój, cieszenie się sobą nawzajem :love2:

Humor przez większą część dnia dopisywał, dostałam bardzo dobrą wiadomość z pracy, która mocno mnie ucieszyła. Poza tym słodko, miło sporo czasu spędziłam na podwórku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

12.11.2020

NIEDŹWIEDŹ + GWIAZDY 

- dbanie o kondycję fizyczną 

-dużo różnych rzeczy do załatwienia 

- aura dnia bezpieczna, spokojna

- kontakt z mamą

- dużo myslenia o marzeniach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 11.11.2020 o 23:24, Lunaria napisał:

12.11.2020

NIEDŹWIEDŹ + GWIAZDY 

- dbanie o kondycję fizyczną 

-dużo różnych rzeczy do załatwienia 

- aura dnia bezpieczna, spokojna

- kontakt z mamą

- dużo myslenia o marzeniach

 

Tylko aura dnia się sprawdzila.

-Dużo (Niedźwiedź) czasu spędziłam na wróżeniu (Gwiazdy)

-Odezwała się do mnie moja przyjaciółka (Niedźwiedź) za pośrednictwem Internetu (Gwiazdy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...