Skocz do zawartości

spotkać się czy nie? decyzja


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę przez internet z pewnym facetem od jakiegoś czasu. Nie widzieliśmy się ani razu na żywo. Padła propozycja spotkania, akurat będę w sobotę u niego w mieście.

Położyłam rozkłady na dwie decyzje.

 

Co jeśli się z nim nie spotkam?

5 buław - 3 buław - słońce

Początkowo walka ze sobą, ewentualnie brak spotkania może doprowadzić do sprzeczki (5 buław) między nami. W ostateczności wyjdzie mi to na dobre z tego co karty pokazują - 3 buław zapowiada zmiany, słońce, że wszystko rozwinie się dobrze.

 

Co jeśli się z nim spotkam?

Mag - 8 mieczy - 8 buław

Będę przekonana, że dobrze robię (Mag), ale bardzo możliwe, że moje pozytywne wyobrażenia o tym panu po prostu prysną, albo ja będę czuć się źle na tym spotkaniu z powodu niskiej samooceny (8 mieczy) mimo wszystko może się wywiązać z tego jakiś szybki romans (8 buław).

 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
25 minut temu, olejos napisał:

Co jeśli się z nim nie spotkam?

5 buław - 3 buław - słońce

Może być z tego powodu małe spięcie, ale finalnie rozmowy wrócą na stary tor. Propozycja kolejnego spotkania znacznie się oddali, pozostanie w sferze odległych planów bez konkretnych terminów. 

25 minut temu, olejos napisał:

Co jeśli się z nim spotkam?

Mag - 8 mieczy - 8 buław

Pan podczas spotkania wykazywać będzie inicjatywę, jednak Ty będziesz w blokadzie i chyba nie za bardzo będziesz zainteresowana Panem. Ogólnie rozmowa będzie sympatyczna, bo 8 buław to dobra komunikacja, więc ogólnie spotkanie udane, ale chemii to tutaj nie będzie. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, olejos napisał:

Co jeśli się z nim nie spotkam?

5 buław - 3 buław - słońce

Jeśli się z nim nie spotkasz,  to kolejna okazja nieprędko się nadarzy, bo 3 Buław to karta przyszłości i to takiej dość odległej. 

Brak spotkania sprawi, że będziesz na siebie zła, ale jednocześnie będziesz walczyła o kolejny termin spotkania, bo 3 Buław to również planowanie różnych przedsięwzięć, które odbędą się za jakiś czas. 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, olejos napisał:

Co jeśli się z nim spotkam?

Mag - 8 mieczy - 8 buław

8 Mieczy to blokada jednej ze stron, może ze strachu, może ze stresu albo po prostu taka zachowawczość. 

No i właśnie dlatego, że ktoś z Was nie będzie wykazywał inicjatywy do rozmowy, czy też  - powiedzmy  - zabawy , Ty albo on będzie to spotkania "pchał do przodu", czyli dbał o to, aby cały czas coś się działo, żeby nie było nudy i pauz pomiędzy tematami rozmów. 

Spotkanie powinno być udane, ale przeszkodą może być czyjś lęk, stres lub nadmierna blokada wewnętrzna.

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

1. Jeśli się z nim nie spotkasz:

W 5 buław widzę konflikt wewnętrzny z tego powodu, może być i zewnętrzne spięcie z nim, ale widać, że zdarzenia będą rozwijać się dalej (3 buław), na końcu się spotkacie (Słońce) - może po całkowitym zawieszeniu kwarantanny ( bo Słońce widzę jako "otwarcie", sama z siebie karta fajna, ale nie miłosna, z drugiej strony może z tego wyjść dobre koleżeństwo :)

2. Jeśli się spotkasz:

Widać, że w konwersacji (Mag), mogą być jakieś blokady, może lęk, może ktoś z was trochę się boje nowych ludzi (8 mieczy), ale widać, że pod koniec to ulega zmianie, bedzie fajna rozmowa, wymian żartami, pozostaniecie w kontakcie (8 buław) - dla mnie ta karta nie jest romansową, ale koleżeńską jak najbardziej :)

 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Ava55
8 godzin temu, olejos napisał:

Co jeśli się z nim nie spotkam?

5 buław - 3 buław - słońce

to będziesz wyglądać nowego( terminu) spotkania

5 kijów to takie bicie się z myślami - boisz się iść ale korci Cię to spotkanie

chyba pan troszkę Ci się spodobał :) 

 

8 godzin temu, olejos napisał:

Co jeśli się z nim spotkam?

Mag - 8 mieczy - 8 buław

pan zrobi na Tobie wrażenie (Mag), w pierwszym momencie schowasz się trochę "w sobie", moze żeby złąpać odech, taka trochę będziesz zablokowana - może będzie zbyt czarujący i poczujesz się niepewnie

ale w 8 kijach przełamiesz się i rozmowa wartko się potoczy, zaiskrzy między Wami ; jest też niewielka możliwość, że te 8 kijów to takie troszkę wkurzenie - ale mam nadzieję, że nie :) 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, olejos napisał:

Weryfikacja: było spotkanie, byłam w blokadzie, chemia była tak duża, że były seksy. ;)

W sumie można było się tego spodziewać, co jak co ale 8 Buław jest tak gorąca, płomienna  - niczym słońce. :oklaski:

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Ziomal597 napisał:

W sumie można było się tego spodziewać, co jak co ale 8 Buław jest tak gorąca, płomienna  - niczym słońce. :oklaski:

Twoja interpretacja najbardziej trafna. Wszystko w punkt. :)

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...