Skocz do zawartości

Szósty miesiąc


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochani 

 

Zapytałem kart o swoją bliską przyszłość.

Obecnie nie jestem w związku, nawet nie ma nikogo odpowiedniego w moim otoczeniu do tego rodzaju relacji.

Stawiam na rozwój zawodowy.

 

 

1. AURA CZERWCA 

 

8 Denarów  - 5 Buław - Paź Buław

 

Widać spięcia, konflikty ale też rywalizacja w pracy o czym mówi 8 Den+ 5 Buław. 

Paź Buław to lekkomyślność, więc nie będę się przejmował, będę robił swoje, to co do mnie należy.

 

 

2. NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA III KWARTAŁU 

 

Paź Pucharów  - Kochankowie - 9 Denarów 

 

Kochankowie to niepewność,  wszelkie niejasności, zapewne związane to będzie z epidemią.  Nie bede wiedział na czym stoję i stąd Paź Pucharów  - życie w swoim świecie,  nic niewnoszące fantazje..

Mimo tej wątpliwej sytuacji finansowo będzie mi się lepiej powodziło. 

 

 

3. ŻYCIE ZAWODOWE DO KOŃCA WRZEŚNIA 

 

10 Denarów - As Mieczy  - Rycerz Denarów 

 

Nowa praca. 

 

A Wy jak to widzicie? ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Ava55
39 minut temu, Ziomal597 napisał:

1. AURA CZERWCA 

 

8 Denarów  - 5 Buław - Paź Buław

trochę monotonii najpierw a potem duzo roboty naraz - ludzie , zajęcia, dogrywanie czegoś - i sporo gadania (Paź kijów) , tu moze Ci przeszkadzać twoje stanowisko w sensie, ze gdybyś miał więcej wpływu/więcej do powiedzenia, to poszloby bardziej gładko może ; przy okazji czegoś się nauczysz

 

 

39 minut temu, Ziomal597 napisał:

2. NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA III KWARTAŁU 

 

Paź Pucharów  - Kochankowie - 9 Denarów 

tu wykażesz się umiejętnościami na swoim stanowisku, koncyliacyjnością tez może i pojawi się szansa otrzymania szkolenia albo podwyżki albo bardziej samodzielne stanowisko;

w każdym  razie myślę, ze Cie ktoś zauważy, zabłysniesz

Kochankowie to duży (w s ensie znaczący, powazny wybór, podjeęcie deczyji zwiazane z jakimś waznym wyborem)

39 minut temu, Ziomal597 napisał:

3. ŻYCIE ZAWODOWE DO KOŃCA WRZEŚNIA 

 

10 Denarów - As Mieczy  - Rycerz Denarów 

nie wiem czy teraz pracujesz  duzo z domu (10 den), w każdym razie nadchodzi zmiana w Asie 

Rycerz denarów wygląda jak praca na etat, 10 den to może też być obecna firma - która zmieni status i zmieni się też sposb zatrudniania

dla Ciebie wygląda to na zmianę formy zatrudnienia, nie wiem czy na 100% będą większe pieniądze z tego -ale myslę, ze za to stały dochód w tym Rycku monet

jest też rodzaj awansu - z Pazia na Rycka

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
14 minut temu, Ziomal597 napisał:

1. AURA CZERWCA 

 

8 Denarów  - 5 Buław - Paź Buław

Pracowicie, duże skupienie na pracy. Mogą pojawić się konflikty w pracy, nerwowa atmosfera. Ale jakoś rozładujesz to w Paziu Buław :)

 

16 minut temu, Ziomal597 napisał:

2. NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA III KWARTAŁU 

 

Paź Pucharów  - Kochankowie - 9 Denarów

Jakas nowa absztyfikantka na horyzoncie, ale po chwilowym zauroczeniu postanowisz, ze nadal chcesz być sam, bo tak czujesz się bardziej komfortowo :wink:

18 minut temu, Ziomal597 napisał:

3. ŻYCIE ZAWODOWE DO KOŃCA WRZEŚNIA 

 

10 Denarów - As Mieczy  - Rycerz Denarów 

Też tak myślę, że tu jest nowa praca zaznaczona

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Ava55 napisał:

trochę monotonii najpierw a potem duzo roboty naraz - ludzie , zajęcia, dogrywanie czegoś - i sporo gadania (Paź kijów) , tu moze Ci przeszkadzać twoje stanowisko w sensie, ze gdybyś miał więcej wpływu/więcej do powiedzenia, to poszloby bardziej gładko może ; przy okazji czegoś się nauczysz

 

 

tu wykażesz się umiejętnościami an swoim satnowisku, koncyliacyjnoscią tez moze i pojawi się szansa otrzymania szkolenia albo podwyżki albo bardziej z=samodzielne stanowisko;

dym razie myślę, ze Cie ktoś zauważy, zabłysniesz

Kochankowie to duży (w s ensie znaczący, powazny wybór, podjeęcie deczyji zwiazane z jakimś waznym wyborem)

nie wiem czy teraz pracujesz  duzo z domu (10 den), w każdym razie nadchodzi zmiana w Asie 

Rycerz denarów wygląda jak praca na etat, 10 den to może też być obecna firma - która zmieni status i zmieni się też sposb zatrudniania

dla Ciebie wygląda to na zmianę formy zatrudnienia, nie wiem czy na 100% będą większe pieniądze z tego -ale myslę, ze za to stały dochód w tym Rycku monet

jest też rodzaj awansu - z Pazia na Rycka

 

Dzięki serdeczne. 

To praca twórcza i tylko stacjonarnie w studiu, a więc zdalnie w domu swoich czynności wykonywać nie mogę.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
1 godzinę temu, Ziomal597 napisał:

1. AURA CZERWCA 

8 Denarów  - 5 Buław - Paź Buław

W pracy będzie dużo się działo. Mogą to być spięcia albo też zawalenie robotą. Będziesz musiał wykazać się zapałem i sprytem. 

1 godzinę temu, Ziomal597 napisał:

2. NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA III KWARTAŁU 

Paź Pucharów  - Kochankowie - 9 Denarów 

Myślę, że pojawi się jakieś zauroczenie, może nawet coś więcej, ale ostatecznie pozostaniesz singlem. 

1 godzinę temu, Ziomal597 napisał:

3. ŻYCIE ZAWODOWE DO KOŃCA WRZEŚNIA 

10 Denarów - As Mieczy  - Rycerz Denarów 

Tak, ja też widzę tutaj zmianę pracy na lepiej płatną. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Lunaria napisał:

Jakas nowa absztyfikantka na horyzoncie, ale po chwilowym zauroczeniu postanowisz, ze nadal chcesz być sam, bo tak czujesz się bardziej komfortowo :wink:

Szczerze,  nie wydaje mi się,  żeby ktoś się tak nagle pojawił. Zwyczajnie się teraz na to nie zanosi, ja też jakoś nikogo nie szukam, choć generalnie masz rację z chęcią pozostania  singlem - 9 Den. :) 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Ziomal597 napisał:

 

1. AURA CZERWCA 

 

8 Denarów  - 5 Buław - Paź Buław

Widać dużo pracy i jakieś kłótnie lub nieporozumienia, nerwy w tym obszarze, ale ostatecznie powinno być ok. Może jakieś pozytywne wiadomości na koniec 

23 godziny temu, Ziomal597 napisał:

 

 

2. NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA III KWARTAŁU 

 

Paź Pucharów  - Kochankowie - 9 Denarów 

I tutaj jak chyba w poprzednim miesiącu jakby ktoś się pojawił a Ty zastanawiał się czy lepiej dać szansę czy być samemu. 

23 godziny temu, Ziomal597 napisał:

 

 

3. ŻYCIE ZAWODOWE DO KOŃCA WRZEŚNIA 

 

10 Denarów - As Mieczy  - Rycerz Denarów

Widać poprawę sytuacji finansowej związanej z nową pracą? Nauka czegoś nowego więc wydaje mi się że uda się zmienić pracę na lepiej płatna :)

 

Po widzenia :)

23 godziny temu, Ziomal597 napisał:

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Mala_83 napisał:

tutaj jak chyba w poprzednim miesiącu jakby ktoś się pojawił a Ty zastanawiał się czy lepiej dać szansę czy być samemu. 

Na razie to kwestia wątpliwa. W poprzednim miesiącu,  a właściwie jeszcze w obecnym owszem wychodziły jakieś tam niby romanse,  zauroczenia ale wyszło jak wyszło, a więc tego nie było. 

Dlatego wydaję mi się, że ten Paź Pucharów raczej nie mówi o uczuciach, a bardziej o fantazjowaniu, choć kto wie ;)

 

Dzięki serdeczne

Powodzenia  :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Ziomal597 napisał:

Na razie to kwestia wątpliwa. W poprzednim miesiącu,  a właściwie jeszcze w obecnym owszem wychodziły jakieś tam niby romanse,  zauroczenia ale wyszło jak wyszło, a więc tego nie było. 

Dlatego wydaję mi się, że ten Paź Pucharów raczej nie mówi o uczuciach, a bardziej o fantazjowaniu, choć kto wie ;)

 

Dzięki serdeczne

Powodzenia  :)

Może będziesz zastanawiał się nad tym czy lepiej samemu czy zacząć poszukiwania niż konkretnie ktoś się pojawi Ale coś jest na rzeczy jak się drugi raz pojawia :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

. AURA CZERWCA 

 

8 Denarów  - 5 Buław - Paź Buław

 

Będzie dość aktywnie w pracy, tej Ci na pewno nie zabraknie. Może jakaś kłótnia nawet w tych 5 Buławach?

 

 

2. NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA III KWARTAŁU 

 

Paź Pucharów  - Kochankowie - 9 Denarów 


Dość uczuciowo będzie. W tym Paziku coś tam możesz wyobrażać sobie. W Kochankach widać Twoje rozważania. Mnie osobiście ta właśnie karta nie pokazuje wyboru jakiegoś, no ale patrząc dalej- 9 Denarów - podejmiesz decyzję, sam będziesz, ale zadowolenie jest jednak w tej karcie :)

 

3. ŻYCIE ZAWODOWE DO KOŃCA WRZEŚNIA 

 

10 Denarów - As Mieczy  - Rycerz Denarów 

 

Tak, odejście z firmy i podpisanie nowej umowy :)

 

Wszystkiego dobrego ! :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Lianna napisał:

. AURA CZERWCA 

 

8 Denarów  - 5 Buław - Paź Buław

 

Będzie dość aktywnie w pracy, tej Ci na pewno nie zabraknie. Może jakaś kłótnia nawet w tych 5 Buławach?

 

 

2. NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA III KWARTAŁU 

 

Paź Pucharów  - Kochankowie - 9 Denarów 


Dość uczuciowo będzie. W tym Paziku coś tam możesz wyobrażać sobie. W Kochankach widać Twoje rozważania. Mnie osobiście ta właśnie karta nie pokazuje wyboru jakiegoś, no ale patrząc dalej- 9 Denarów - podejmiesz decyzję, sam będziesz, ale zadowolenie jest jednak w tej karcie :)

 

3. ŻYCIE ZAWODOWE DO KOŃCA WRZEŚNIA 

 

10 Denarów - As Mieczy  - Rycerz Denarów 

 

Tak, odejście z firmy i podpisanie nowej umowy :)

 

Wszystkiego dobrego ! :)

Dzięki za interpretację. :)

Miłego nowego miesiąca  :)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 27.05.2020 o 15:57, Ziomal597 napisał:

 

 

 

 

 

1. AURA CZERWCA 

 

8 Denarów  - 5 Buław - Paź Buław

 

Dużo pracy i koncentracji na niej widać,ale pokazuje się jakiś konflikt z kimś młodszym od Ciebie, jesli uprawiasz jakiś sport, to się nim zajmiesz, widac też wiadomości od kogoś

2. NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA III KWARTAŁU 

 

Paź Pucharów  - Kochankowie - 9 Denarów 

 

Jakaś propozycja spotkania,związku,zauroczenie kimś, wyznanie uczuć,otrzymanie wartościowego prezentu, zrobisz coś dla siebie dobrego 

 

 

3. ŻYCIE ZAWODOWE DO KOŃCA WRZEŚNIA 

 

10 Denarów - As Mieczy  - Rycerz Denarów 

 

Mozliwe jakieś nowe wyzwanie w pracy, albo nowa praca, dobre decyzje, jakaś szczera rozmowa,ogólnie będzie dobrze

 

A Wy jak to widzicie? ;)

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 27.05.2020 o 15:57, Ziomal597 napisał:

1. AURA CZERWCA 

 

8 Denarów  - 5 Buław - Paź Buław

 

Widać spięcia, konflikty ale też rywalizacja w pracy o czym mówi 8 Den+ 5 Buław. 

Paź Buław to lekkomyślność, więc nie będę się przejmował, będę robił swoje, to co do mnie należy.

WERYFIKACJA 

 

Powoli weryfikujemy ten czerwiec.

W moim systemie środkowa karta jest tłem, a więc jest fundamentem całego rozkładu. W tym wypadku była to 5 Buław i to się bardzo dobrze sprawdziło.

Był to miesiąc pełen nerwów, spięć, a także walki, bo wciąż dąże do harmonii i stabilizacji w życiu zawodowym. Czerwiec tył bardzo chaotyczny,  więc 5 Buław bardzo silnie się objawiła.

8 Den - było sporo pracy i innych wyzwań wymagających koncentracji. 

A ostatnia karta Paź Buław pokazała zaproszenie na rozmowę o pracę.

To też karta nowych wyzwań. Ostatnio właśnie zgłosiłem chęć organizacji pewnego przedsięwzięcia.

 

Karty na czerwiec bardzo ładnie się sprawdziły. Liczę, że na lipiec się nie sprawdzą bo tam mam połączenie 5 Pucharów z Pustelnikiem

(najważniejsze wydarzenia).

Tak czy inaczej serdecznie Wam dziękuję za interpretację. :)

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.05.2020 o 16:00, Mala_83 napisał:

Widać dużo pracy i jakieś kłótnie lub nieporozumienia, nerwy w tym obszarze, ale ostatecznie powinno być ok. Może jakieś pozytywne wiadomości na koniec 

Dużo w tym prawdy.

Było sporo pracy nie tylko na gruncie zawodowym, ale też na studiach. 

Nerwów też nie brakowało, często były jakieś awantury ale w tym przypadku na gruncie prywatnym ( rodzina ).

Pozytywne wiadomości  - zgadza się. 

Dostałem zaproszenie na rozmowę o pracę. 

 

Bardzo trafna wizja. Gratulacje i jeszcze raz dzięki. :)

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...