Skocz do zawartości

pan na weekend


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Przeboje, niby pogodzeni, niby nie. Nie wiem co mam o tym sądzić.

 

Czy zaproponuje spotkanie w weekend?

Rycerz kielichów - sąd ostateczny - giermek mieczy

Rycerz kielichów mówi o jakimś spotkaniu, sąd ostateczny nawet wskazuje, że do tego spotkania dojdzie, giermek mieczy jednak wskazuje, że może to być taka dość wymuszona propozycja, może pan będzie się nudził?

 

Jakie ma zamiary wobec mnie?

5 kielichów - 6 mieczy - gwiazda

Pan tak jakby potraktował już naszą znajomość jako porażkę (5 kielichów), chce zostawić to co było za sobą (może te nasze konflikty?) (6 mieczy), gwiazda może pokazywać, że albo już czuje się wolny i o mnie nie myśli, albo chce mi ponownie zaufać.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

 Padnie propozycja  spotkania,  coś  na  zasadzie  dwuznacznego pogodzenia  się  -  odnowienia  - polepszenia  waszej  znajomości. 

Pan  chce  niejako  od  Ciebie  jakiejś  odskoczni, być może  tego  co  go  trapi  emocjonalnie (  takie  lizanie  starych  ran)  w  waszej  relacji  pokładając  nadzieje  na  polepszenie.

Edytowane przez adamandium
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

1. Możliwe spotkanie, Pan będzie "lał wodę" - jak przystało na rycerza kielichów. Podejdzie bez emocji do spotkania.

2. To wygląda tak jakby zmienił kierunek dążenia - zmienił się, odchodzi z nadzieją na nowe. 

 

:thanks:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, olejos napisał:

Czy zaproponuje spotkanie w weekend?

Rycerz kielichów - sąd ostateczny - giermek mieczy

Może zaproponować, ale z jakiś względów może się to Tobie nie spodobać...:_mysli:

 

22 godziny temu, olejos napisał:

Jakie ma zamiary wobec mnie?

5 kielichów - 6 mieczy - gwiazda

Może się czuć rozczarowany odmiennością poglądów na pewne sprawy i sytuacją, pozostawiając jednak sobie przestrzeń na myślenie o związku.... :thanks:.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, olejos napisał:

 

Czy zaproponuje spotkanie w weekend?

Rycerz kielichów - sąd ostateczny - giermek mieczy

Myślę, że jest taka opcja - rycerze często niosą ze sobą zaproszenia, a giermkowie pokazują kontakt. Sąd może wskazywać na powrót do tematu - chęć ostatecznego wyjaśnienia sobie pewnych kwestii. Nie uważam jednak że na 100% propozycja się pojawi - bo Rycerz Kielichów to taki krok do przodu - dwa do tyłu... 

 

23 godziny temu, olejos napisał:

 

Jakie ma zamiary wobec mnie?

5 kielichów - 6 mieczy - gwiazda

Nie ma zamiarów... on już odpłynął na drugi brzeg za swoją gwiazdą...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, olejos napisał:

Kurcze niezbyt ciekawie. Liczyłam jednak, że coś ruszy. :( 

Może ruszy - tu pytasz o ten weekend i o zamiary, więc karty pokazały jego zamiary teraz. Rozkład partnerski dużo więcej Ci pokaże   :))

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.05.2020 o 20:40, olejos napisał:

Kurcze niezbyt ciekawie. Liczyłam jednak, że coś ruszy. :( 

Rozkład  Tarota  niczego  nie  odwalił.   To  nasze  interpretacje  rozkładu   tak  odwalają.  :smieszne:

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, olejos napisał:

weryfikacja: spotkaliśmy się, pan chce związku, także nie wiem co ten rozkład odwalił. Generalnie ja zaproponowałam spotkanie.

Tak  jeszcze  raz,  patrzę   -  dopowiem  tak,  napisałaś  na  wstępie, że  niby  jesteście  pogodzeni i nie.   Co  w  tym  sensie, może  się  przekładać  na zamiary  pana  wobec Ciebie  -  was -  waszej  relacji   -  mam tu na myśli  5  kielichów.   Bowiem,  z  jednej  strony  5 kieli, to   emocjonale  udręki,  niepewności.  A  w  sensie  zamiarów  działania  -    to  jak napisałam   -    chęć   wzajemnego  lizania  ran.   Bo  zapewne  obojgu  wam  nie  było  dobrze wiszenie  w  takiej niepewności strcte  co  jest  między  wami.  W  sumie  to  zamiary bardzo  zacne  ma pan. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...