Skocz do zawartości

Wyliczenia dlaPlaniMat


planiMat

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Ismer, 

Może będę miała szczęście i pomożesz mi zinterpretować numerologicznie moje życie. Ne mam już siły na przeciwności losu. Nie mam męża, dzieci i ustabilizowanej sytuacji materialnej.30.07.1973 to data mojego urodzenia. Czy mogę mieć nadzieję że w przyszłości liczby będą bardziej dla mnie łaskawe? :) Z imienia i nazwiska jestem 11.Pozdrawiam ciepło

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
22 godziny temu, planiMat napisał:

Czemu żadnej odpowiedzi Ismer? 

Bo pracuję i chwilowo zawiesiłam swoją ezodziałalność, nie mam czasu po prostu i czekam na urlop. Wiek ma swoje mankamenty, jednym przeszkadza, drugim pomaga - młode mamy siedzą w domu z dziećmi a pudernice takie jak ja zostały na posterunku.  I mają kilka razy więcej zadań do wykonania niż w czasach przedcovidowwych. 

A same obliczenia wrzucę w tygodniu :) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło z Twojej strony że mimo wielu obowiązków chcesz poświęcić swój czas. Gratuluję dystansu do siebie, zdrowego podejścia i poczucia humoru. Czekam na magiczne liczby:) Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

PlaniMat, wyliczenia numerków dla Ciebie ;) 

Oczywiście tylko te wynikające z daty urodzenia, bo reszta wynika z imion i nazwisk. 

 

Droga Życia = 3 (z 30)

 

30.07.1973.jpg

 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ przejrzyścieee... Jak ładnie to zrobiłaś Ismer❤️Dziękujeee... Spytam tylko czy dziewiątka jako 1 i 8 to rokowania pozytywne na przyszłość liczbowo? :)

I co to ten bufor? Diametralnie codzienność zmieniłam w 2005...kilka lat przed pamiętam że to był bardzo ciężki okres.. Pozdrawiam ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To program wykreślił a ja zamieściłam jak wyszło; w grafice komputerowej zielona jestem :D

Bufor to jest okres przejściowy między jednym cyklem życia a drugim, to czas hamowania poprzednich wpływów i zastępowania ich przez następne.

W sumie chodzi o to, że takie przejście z jednego cyklu do drugiego nie następuje z dnia na dzień, o czym numerolog powinien pamiętać, oceniając wpływ między danym cyklem a innymi elementami numerogramu, wynikającemu zarówno z daty urodzenia jak i z Nazwy. Ale to nie jest tak istotne jak inne, ważniejsze składniki portretu.  

 

Co do 9 na czwartym PZ to analizuje się przede wszystkim liczbę zredukowaną (podstawową), czyli właśnie 9 - co ona oznacza będąc tam, natomiast z liczb z których powstała można jeszcze wyciągnąć dodatkowe szczegóły, i - co ważniejsze, sprawdzić, czy gdzieś nie pojawiła się liczba karmiczna, która może oznaczać utrudnienia związane z tą liczbą.

Czemu wyskoczyła tam 18 to nie wiem, mnie w szkole uczyli, że 7 (to liczba miesiąca urodzenia + 20 (to liczba powstała z sumy roku urodzenia), które dodane do siebie tworzą właśnie 4 PZ, to razem jest 27 :D  i ta Twoja dziewiątka de facto składa się z 27 a nie z 18.

Nie zwróciłam na to uwagi, bo nie analizowałam piramidki, a druga sprawa, że jak już to robię, to najpierw zwracam uwagę na liczby zredukowane, a na końcu doszczegóławiam podliczbami, a i to też nie zawsze. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci jeszcze raz za piękne wytłumaczenie zagadnienia. Powiem tylko że życie mam ciężkie, przeważnie polega ono na osiąganiu coś kosztem czegoś,mało przyjemności a dużo wyrzeczeń ale to pewnie zależy już od położenia planet w horoskopie natalnym. Z  2ch imion i nazwiska wychodzi 11,na co dzień z nazwy jestem 3jką. W pełnej nazwie brakuje mi 7, mam pięć 1,dwie 2,jedna 3,jedna 4,cztery 5,dwie 6,jedna 8,trzy 9ki. W używanej nazwie na codzień nie mam 3,4,7.Nadal nie wiem czy moja przyszłość numerologicznie może dać nadzieję że będzie lżejsza. Jeśli coś Ci jeszcze przyjdzie do głowy w związku z moimi numerami napisz. Jeśli nie to zrozumiem bo i tak poświecilas Ismer dużo swojego czasu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...