Skocz do zawartości

Wygląd


Cherry1992

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zapytałam jak będzie wyglądać przyszły partner karty: królowa monet rycerz monet 2 buławy. Dla mnie na pewno ktoś z ciemnymi włosami i oczami królowa może wskazywać na kobiecy wygląd? Coś z wyglądu kobiet np długie rzęsy duże oczy!?? Nie wiem o czym mówi karta 2 bulaw

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
32 minuty temu, Cherry1992 napisał:

jak będzie wyglądać przyszły partner karty: królowa monet rycerz monet 2 buławy

Będzie to pan wytworny, elegancki, lubiący dobrze się ubrać, może lubić biżuterię, zegarki, inne dodatki. Może mieć coś kobiecego w swoim wyglądzie, np. przesadnie o siebie dbać. W rycerzu też widać, że lubi wytwornie i na bogato. Buławy mogą mówić o tym, że jest wysportowany, seksowny, o ciemnej urodzie (ciemna karnacja, ciemne włosy, ciemne oczy). 2 buław to też karta wyboru, więc być może pan będzie się różnie prezentował, będzie miał zmienne upodobania co do wyglądu i swojej prezencji, różnorodnie. 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
Godzinę temu, Cherry1992 napisał:

Hej, zapytałam jak będzie wyglądać przyszły partner

a kiedy zweryfikujesz? 

 

Naprawdę nie potraficie dziewczyny czytać ze zrozumieniem ? tu jest wyłącznie dział szkoleniowy dla chcących się uczyć na przykładach i dlatego i pytania można zadawać tylko takie, które są weryfikowalne w ciągu pewnego określonego czasu, tutaj to jest maksymalnie pół roku. 

Proszę wszystkich - i pytających i odpowiadających by stosować się do zasad tu obowiązujących. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Makrela zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...