Skocz do zawartości

Czerwiec Iwka


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim:)

Na ten miesiąc położyłam karty inaczej niż zwykle i ciekawa jestem, jak się sprawdzą te talie razem. Pierwsza karta jest z talii Wheel of the year, a druga 78 drzwi. Chciałam mieć głębszy wgląd poprzez karty 78 drzwi.

 

Dom - kapłan (as pucharów) - w domu będzie rodzinnie, może też odrodzić się nasze uczucie albo dzieci dadzą nam dużo radości. To jest też miesiąc moich urodzin, stąd też może takie przyjemne karty:)

 

Praca na etacie - 7 denarów (9 buław) -będę zbierać plony, szczególnie potwierdza to druga karta, która pokazuje, że kończy się jakieś przedsięwzięcie

 

Mój biznes- 5 mieczy (rycerz denarów) - będę dalej kombinować i planować

 

Rozwój duchowy- 10 denarów (XI moc) - będę nad sobą pracować, szczególnie nad niską samooceną

 

Medytacje-5 buław (3 puchary) - będzie ciężko utrzymać regularność, ale medytacje dadzą mi dużo pozytywnej energii

 

Na czym warto się skupić w tym miesiącu-sąd (8 denarów) - skupić się na odrodzeniu, na pozytywnych aspektach życia i cierpliwie dążyć do celu

 

Co sobie odpuścić- 5 pucharów (as mieczy) - darować sobie analizę jakichś rozczarowań i emocji, które ciągną mnie w dół

 

20200529_232916.jpg

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Iwka78 napisał:

Dom - kapłan (as pucharów)

Karty mogą wskazywać na jakiś porządek rodzinny; przebaczenie i pojednanie. As Pucharów mówi o udanym pożyciu rodzinnym...

52 minuty temu, Iwka78 napisał:

Praca na etacie - 7 denarów (9 buław)

7 denarów jak najbardziej pokazuje pracę na etacie, a 9 buław trzymanie się tego co już jest...

57 minut temu, Iwka78 napisał:

Mój biznes- 5 mieczy (rycerz denarów)

Karty wskazują na posłuchanie intuicji , która może prowadzić do korzystnych rozwiązań finansowych...

Godzinę temu, Iwka78 napisał:

Rozwój duchowy- 10 denarów (XI moc)

10 Denarów to karta brama , która wskazuje aby czasem oderwać się od spraw błahych, a docenić rzeczy których zwykle nie dostrzegamy.... czy będziesz chciała przejść przez tą bramę zdecydujesz dokładnie sama... Co powinno Cię wzmocnić...

Godzinę temu, Iwka78 napisał:

Medytacje-5 buław (3 puchary)

Trochę bitwy z myślami, ale też ogólne zadowolenie...

Godzinę temu, Iwka78 napisał:

Na czym warto się skupić w tym miesiącu-sąd (8 denarów)

Omijać konflikty i zająć się swoimi sprawami. Co wyjdzie na korzyść...

Godzinę temu, Iwka78 napisał:

Co sobie odpuścić- 5 pucharów (as mieczy)

Odpuścić sobie rozczulanie się nad tym co smutne się wydarzyło, gdyż to nie przyniesie spodziewanej ulgi..

 

 

:thanks:

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Dom: będzie dobrze, stabilnie, serdecznie, rodzinnie (Kaplan), będziecie dzielić podobne poglądy i spojrzenia. To będzie okres bardzo emocjonalny, może zakochacie się z mężem na nowo w sobie, ogólnie może być z jednej strony romantycznie, aż jak w książkach, z drugiej bardzo emocjonalnie :)

 

Praca na etacie: trzeba będzie wykazać sporo cierpliwości (7 monet), i ostrożności (9 bulaw) czekać na jakieś większe wydarzenie, ale i bez większej ufności;

 

Twój business: może teraz będą jakieś porażki (5 mieczy), ale warto wykazać spokój i konsekwencje i pracować dalej;

 

Rozwój duchowy: jeśli nadal ćwiczysz jogę to może być ono - praca z ciałem (10 monet) i energia (Siła). Może też chodzic o jakieś energetyczne praktyki z przyrodą (10 monet), lub przodkami/korzeniami;

 

Medytacje: mogą dawać sporo energii, napędu, drażliwości/kłótliwości (5 buław), też radości, otwartości na innych - komunikatywności (3 kielichów);

 

Na czym się skupić: pozałatwiać w końcu stare, nieskończone sprawy, szczególnie zawodowe, zdrowotne (Sąd + 8 monet), na rodzinie, na duchowości :)

 

Co sobie odpuścić: definitywnie skończyć (As Mieczy), przejmowanie się, żal do czegoś, co już i tak nie naprawisz (5 kielichów).

 

Udanego miesiącu :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Dom - kapłan (as pucharów) -  Będzie spokojnie dość, miło, serdecznie. Może jakieś poważne rozmowy w tym Papieżu? :)

 

Praca na etacie - 7 denarów (9 buław) - Będziesz sobie pracować nie w jakimś szaleńczym tempie. Jednocześnie możesz trzymać dystans lub chuchać na zimne.

 

Mój biznes- 5 mieczy (rycerz denarów) -  Będziesz dużo myśleć, analizować, powoli do przodu i cierpliwie w tym Rycerzu Denarów ;)

 

Rozwój duchowy- 10 denarów (XI moc) -  Bardzo ładne karty :) Widać Twoją pracę i może jakiś mały sukces nawet :)

 

Medytacje-5 buław (3 puchary) -  Chyba Cię będzie trochę nosić, ale jeśli już uda Ci się medytacja, to przyniesie Ci to radość :)

 

Na czym warto się skupić w tym miesiącu-sąd (8 denarów) -  Ja bym powiedziała, że skupić się na rodzinie ( Sąd), pracować nad tym.

 

Co sobie odpuścić- 5 pucharów (as mieczy) -  odciąć się od smutków, dołów. Podejść racjonalnie do tego.

 

Dobrego miesiąca ! :bukiet:

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...