Skocz do zawartości

Rozkład 13 kart


NadziejaZoja

Rekomendowane odpowiedzi

1,2 - mówią o nieodległej przeszłości np. przyczynie kłopotów;

 

3,4 - opisują to, co się dzieje aktualnie w danej sprawie,

 

5, 6, 7- obrazują najbliższą przyszłość,

 

8, 9, 10 - zwiastują nieprzewidziane przeszkody,które spotkasz dążąc do realizacji celu,

 

11,12 i 13 - dają dokładną odpowiedz na postawione pytanie. Pokazują, co możesz zrobić,czego się spodziewać i na co powinnaś uważać.

 

Tak jak w temacie postawiłam na karierę zawodową, ale wydaję mi się, że te karty sa bardziej na miłość niż na takie strikte powodzenie w pracy. Chyba, że te kiery to świadczą o ułożeniu się spraw. 

_20200530_114818.JPG

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice

Dobrze, Kochana ;)

Niech mnie 

Niedaleka przeszłość, przyczyną:

Krol Trefl + Walet Pik

Ciężkie klimaty i osoby. Może Walet Pik z Tobą konkurował w pracy, a Król Trefl to Twój wymagający szef. 

Jeśli ciekawi Cię kwestia miłosna, to może być wskazówka, że Twoje relacje z ojcem (Król), przeniosły się na relacje z mężczyznami - Walet Pik, może nieodpowiedni, skomplikowany z charakteru partner.

Wracając do pracy - Król może być pracodawca/oczekiwania od pracownika, a J - Twoje mniejsze kwalifikacje, ale i spore ambicje :P

 

Co się dzieje aktualnie: tu widać Twoja matkę lub inną wpływową kobietę - która na zewnątrz jest niby życzliwa, i darzyć przyjaźnią (Królowa Kier) ale może być toksyczną, kłamiąca, chcieć Cię używać (Królowa Pik)... Może w ogóle chodzić o przekręcony obraz matki, który jest skutkiem tego, że głównie przyciągasz w swoje życie toksycznych kobiet;

 

 

Najbliższa przyszłość: 

 

Myślę, że może rozpocząć się jakaś nieprzyjemna sprawa urzędowa (As Pik), dotycząca Twojego mieszkania, lub stosunków z rodziną (As Kier), może być powiązana z intrygami, i negatywnie wpłynąć na Twoje samopoczucie (10 trefl)

 

Przeszkody: pamiętam, że bardziej Ci chodziło o pracy, niż..  i może o to też tu chodzi - że miłość Ci na pewny czas przeszkodzi nawet w myśleniu o sprawach zawodowych :P Do tego mogą być 2 zainteresowanych w Tobie mężczyzn: oba że szczerymi zamiarami ;) 

Dokładna odpowiedź na pytanie:

 

No... Znowu wskazuje Ci na romans (9 kier), ale to też szczęśliwe zakończenie się zmartwień i spraw, Cię męczących ;) As Karo może akurat zaznaczać umowę, no i z finansami powinno być lepiej, na co wskazuje też 9 trefl ;)

 

Powodzenia :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja... 

Król trefl z Waletem Pik. Pracodawca osoba nieuczciwa kłamliwa w swych zamiarach kombinująca. 

 

 Teraz  Królowa kier mogę być ja, ale właśnie mam problemy z damą pik, która nie jest mi życzliwa plotkuję robi wszystko by mi uprzykrzyć życie

 

As Kier As Pik 10trefl Jest to związane ze sprawami domu urzędowe tez moglo wyjść moje zasiedzenie i nerwy z tego tytułu.

 

Przeszkody to mogą być dwie propozycje pracy bo obydwie karty są czerwone moze obydwie oferty dobre? 

 

Otrzymam dobra wiadomosc odnosnie zatrudnienia i sytuacja pechowa sie odwroci... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Rozkład 13 kart

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...