Skocz do zawartości

Rozkład tygodniowy z 5 kart


Priestess

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

W ramach ćwiczeń zapytałam, jaki będzie najbliższy tydzień dla mnie. 

Użyłam rozkładu tygodniowego z 5 kart. 

Góra, Książka, Kwiaty, Ptak, Gwiazda

 

Karta środkowa - sedno problemu Kwiaty

Ogólnie będzie towarzyszyło mi dobre samopoczucie, pomyślność, to będzie udany tydzień, pełen satysfakcji. 

 

1+2: Góra + Książka - wyzwaniem będzie w tym tygodniu zdobywanie wiedzy (być może tej ezoterycznej w związku z nową talią), będę dużo czytać i zdobywać nowe informacje

4+5: Ptak + Gwiazda - otrzymam jakąś dobrą wiadomość, coś mnie mile zaskoczy, jakaś nowa informacja, być może w pracy, bo czekam na pewne wieści

 

Lustrzane odbicia, dodatkowe informacje:

1+5:  Góra + Gwiazda - może towarzyszyć mi poczucie rozkojarzenia i ciężko będzie mi się skupić na niektórych rzeczach

2+4: Książka + Ptaki - muszę uważać na plotki i pomówienia, nie wkręcać się w głupie gadki albo sianie paniki

 

Czy ja to dobrze interpretuję? Gdzieś w necie znalazłam taki rozkład z tym podziałem kart... ale nie do końca wiem, jaką funkcję mają te dodatkowe odbicia... jest to po prostu uzupełnienie rozkładu, jakieś dodatkowe informacje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 godzin temu, Priestess napisał:

jaki będzie najbliższy tydzień dla mnie. 

Użyłam rozkładu tygodniowego z 5 kart

Góra, Książka, Kwiaty, Ptaki, Gwiazda

Kwiaty- bardzo dobry tydzień, będzie towarzyszył Ci dobry humor. Powinnaś czuć się spełniona, zadowolona. Może spotkanie z jakąś przyjaciółkę, kobietą bliską 

Góra+Książka jakieś problemy z nauką, ale nie sa to problemy, których nie daloby się ominąć :wink: albo brak czasu na studiowanie lenormandów i może będziesz miała z tego powodu niedosyt

 Ptaki+Gwiazda pozytywne wiadomości, miłe rozmowy, ploteczki;) podbudowujące rozmowy za pośrednictwem internetu. 

Góra+Gwiazda koniec problemów, jakies światełko nadzieji pojawi się po przejściowych kłopotach. Teraz powinno być z górki, możesz śmiało wysoko patrzeć na gwiazdy, jesteś pod ich opieką, sprzyjają Ci :)

Książka+Ptaki konsultowanie wiedzy, dzielenie się nią, może jakaś burza mózgów na forum podczas interpretowania rozkładów :z_jezorem:

Książka+Kwiaty wiedza zostanie doceniona

Kwiaty+Ptaki miłe rozmowy, dobre wiadomości ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Maestro

Weryfikuję :)

 

W dniu 30.05.2020 o 16:34, Priestess napisał:

Karta środkowa - sedno problemu Kwiaty

Ogólnie będzie towarzyszyło mi dobre samopoczucie, pomyślność, to będzie udany tydzień, pełen satysfakcji. 

W dniu 31.05.2020 o 01:35, Lunaria napisał:

Kwiaty- bardzo dobry tydzień, będzie towarzyszył Ci dobry humor. Powinnaś czuć się spełniona, zadowolona. Może spotkanie z jakąś przyjaciółkę, kobietą bliską 

Tak, to był udany tydzień :) Miałaś rację Lunaria, było też spotkanie z kobietą :) nie widziałyśmy się od początku korona-kwarantanny. 

W dniu 30.05.2020 o 16:34, Priestess napisał:

1+2: Góra + Książka - wyzwaniem będzie w tym tygodniu zdobywanie wiedzy (być może tej ezoterycznej w związku z nową talią), będę dużo czytać i zdobywać nowe informacje

W dniu 31.05.2020 o 01:35, Lunaria napisał:

Góra+Książka jakieś problemy z nauką, ale nie sa to problemy, których nie daloby się ominąć :wink: albo brak czasu na studiowanie lenormandów i może będziesz miała z tego powodu niedosyt

Faktycznie dużo spędziłam czasu na poznawaniu nowej metody wróżenia, póki co idzie mi pod górkę, ale nie tracę zapału :D

W dniu 30.05.2020 o 16:34, Priestess napisał:

4+5: Ptak + Gwiazda - otrzymam jakąś dobrą wiadomość, coś mnie mile zaskoczy, jakaś nowa informacja, być może w pracy, bo czekam na pewne wieści

W dniu 31.05.2020 o 01:35, Lunaria napisał:

Ptaki+Gwiazda pozytywne wiadomości, miłe rozmowy, ploteczki;) podbudowujące rozmowy za pośrednictwem internetu. 

Dostałam bardzo dobrą wiadomość z pracy, na którą czekałam, ale też awans na forum :D i dużo pozytywnych, uprzejmych gratulacji z tym związanych. 

W dniu 30.05.2020 o 16:34, Priestess napisał:

1+5:  Góra + Gwiazda - może towarzyszyć mi poczucie rozkojarzenia i ciężko będzie mi się skupić na niektórych rzeczach

W dniu 31.05.2020 o 01:35, Lunaria napisał:

Góra+Gwiazda koniec problemów, jakies światełko nadzieji pojawi się po przejściowych kłopotach. Teraz powinno być z górki, możesz śmiało wysoko patrzeć na gwiazdy, jesteś pod ich opieką, sprzyjają Ci :)

Nie czułam się rozkojarzona, tak jak wcześniej myślałam. Nie wiem więc, jak się do tej pary kart odnieść, chyba tak jak napisałaś Lunaria, pozytywnie. 

W dniu 30.05.2020 o 16:34, Priestess napisał:

2+4: Książka + Ptaki - muszę uważać na plotki i pomówienia, nie wkręcać się w głupie gadki albo sianie paniki

W dniu 31.05.2020 o 01:35, Lunaria napisał:

Książka+Ptaki konsultowanie wiedzy, dzielenie się nią, może jakaś burza mózgów na forum podczas interpretowania rozkładów :z_jezorem:

Burza mózgów, a raczej burzliwa dyskusja (kłótnia?), dość nieprzyjemna, która tutaj miała miejsce, odnosząca się do podstaw merytorycznych (wiedza-książka). 

W dniu 31.05.2020 o 01:35, Lunaria napisał:

Książka+Kwiaty wiedza zostanie doceniona

Kwiaty+Ptaki miłe rozmowy, dobre wiadomości ;)

To wszystko też się zgadza :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...