Skocz do zawartości

Karty dnia Willow


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nice

No jak w innych kartach - tworzę ten temat, żeby poćwiczyć klasyki i jako początkującej pouczyć się + przykuć uwagę innych do klasyków ;)

Karty będę weryfikowała, także może ktoś czegoś się nauczy :)

 

Juz jest koniec dnia, ale kartę wyciągnęłam na początku:

9 pik - ja podświadomie na piki reaguje jak na tę gorsze :)

Ogólnie taka nieco sprzeczna karta, możliwe że ostrzega mnie w czymś, zwiastuje zmartwienia i łzy - trochę się zgadza, ale już biegnę naprzód. Również może zaznaczyć krótką podróż, wizytę... Jutro zweryfikuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2020 o 17:57, Willow napisał:

Juz jest koniec dnia, ale kartę wyciągnęłam na początku:

9 pik - ja podświadomie na piki reaguje jak na tę gorsze :)

Ogólnie taka nieco sprzeczna karta, możliwe że ostrzega mnie w czymś, zwiastuje zmartwienia i łzy - trochę się zgadza, ale już biegnę naprzód. Również może zaznaczyć krótką podróż, wizytę... Jutro zweryfikuje :)

Cóż, sprawdziło się, jak załamanie psychiczne, zmartwienia i łzy - dosłownie. Plus kłótnia z mężem spowodowana jego zazdrością (chociaż w tej sytuacji mogę go zrozumieć)...

Dzięki za pomoc w interpretacji, dziewczyny! :1s_z::bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 minut temu, Willow napisał:

Dziś z rana wyciągnęłam z talii 3 karo:

Widzę, że znowu przede mną są jakieś problemy, kłótni i przeszkody finansowe... Zobaczymy :)

Ewentualnie dostaniesz informację o zdanym egzaminie. Jeśli coś wisi w powietrzu warto wyjaśnić nieporozumienie od razu, żeby nie dopuścić do większej draki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
21 godzin temu, Willow napisał:

Dziś z rana wyciągnęłam z talii 3 karo:

Widzę, że znowu przede mną są jakieś problemy, kłótni i przeszkody finansowe... Zobaczymy :)

Ale jeszcze jedna kwestia: czy odwracasz karty czy nie?

Trójka karo przy odwracaniu to jest albo dobra ocena albo zła ocena no i wszystko co z tym hasłem można powiązać.

Ale jak jest bez odwracania no to zależy co kto tej trójce da: jedni uważają ją za szczęśliwą kartę szczególnie w sprawach finansowych i towarzyskich a inni przeciwnie, tu widzę że przyjęłaś wariant na "nie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2020 o 12:54, Makrela napisał:

Ale jeszcze jedna kwestia: czy odwracasz karty czy nie?

Trójka karo przy odwracaniu to jest albo dobra ocena albo zła ocena no i wszystko co z tym hasłem można powiązać.

Ale jak jest bez odwracania no to zależy co kto tej trójce da: jedni uważają ją za szczęśliwą kartę szczególnie w sprawach finansowych i towarzyskich a inni przeciwnie, tu widzę że przyjęłaś wariant na "nie" :)

Nie odwracam :) Żadne :)

I powiem tak, karta się sprawdziła bardzo pozytywnie: rzeczywiście był przychód pieniędzy z kilku źródeł (do męża), robiłam pewny kurs, gadałam ze znajomymi :) info ze studiów też przyszło, ale w kontekście obrony prac dyplomowych.

 

Na dziś wypadła mi 5 kier (i wczoraj też):

Zastanawiam się, co za przełomowa decyzja może na mnie czekać - i to jest dobra rada z tym się nie spieszyć - bo ja właśnie w taki sposób potrafię narazrabiac. + Zmienność emocjonalna - wczoraj rozchwialo mnie okropnie, normalnie czułam się szalenie zakochana - chyba w całym świecie - myślę, że dziś te stany się powtórzą niestety...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Weryfikuje: z tą 5 kier rzeczywiście nosiło mnie i niosło mocno naprzód, także podjąć nie tą decyzję i narazrabiac mogłam :D No i mocne, chwiejne emocje...

Na razie karty nie ruszam, ale przyjdę tu jeszcze :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do was...

Karta na dzień dzisiejszy to Królowa Karo: 

Podejrzewam, że chodzi o to, że zadzwonię do mamy, żeby ją pocieszyć: ona jest akurat jasnowlosa - farbuje się, ale naturalnie też, wygląda znacznie młodziej swoich lat, jest koleżeńska, miła w usposobieniu, z poczuciem humoru :)

Też widzę, że karta może zwiastywac nadzieję na lepsze, polepszenie stanu rzeczy. Zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królowa karo przyjaciółka dobry duch.. 

Mi dwa razy wyszedł As kier.,związany z domem dobre wydarzenia odnośnie domu. Ale jak to się ma jak sama mieszkam no cóż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja: Cóż, wspierałam wczoraj mamę i gadałam z koleżankami w tym pisemnie - także pod tym względem sprawdziło się ;)

Co do nadziei na lepsze - już nie mam sił się zamartwiać, szczerze. I tak mam nadzieję, że się polepszy...

 

Karta na dziś - As Karo 

Pracować, obecnie nie pracuje, ale może mąż dostanie jakieś większe pieniądze, lub związana z tym informacje;

Też może byc, że przyjdzie mail, co do zaliczenia, które już parę tygodni nie mogę zweryfikować Priestess. 

No uczenie się i rozmowy - tego mam pełno każdego dnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2020 o 13:44, Willow napisał:

Karta na dziś - As Karo 

Pracować, obecnie nie pracuje, ale może mąż dostanie jakieś większe pieniądze, lub związana z tym informacje;

Też może byc, że przyjdzie mail, co do zaliczenia, które już parę tygodni nie mogę zweryfikować Priestess. 

No uczenie się i rozmowy - tego mam pełno każdego dnia ;)

Wiadomość to  - :wpunkt:

Też rozmawiałam z koleżankami pisemnie, i przez telefon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyciągnęłam 2 pik :)

Zauważyłam, że opisy są bardzo różnorodne - ale biorę jako najbardziej wiarygodne, to, że w końcu odezwie się Pani z HRow z mojej poprzedniej pracy odnośnie praktyk zawodowych, bo trwało to w nieskończoność, a ona obiecała oddzwonić. Czyli pomyślny obrót sprawy urzędowej (raczej papierowej, formalnej) :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2020 o 13:05, Willow napisał:

Dziś wyciągnęłam 2 pik :)

Zauważyłam, że opisy są bardzo różnorodne - ale biorę jako najbardziej wiarygodne, to, że w końcu odezwie się Pani z HRow z mojej poprzedniej pracy odnośnie praktyk zawodowych, bo trwało to w nieskończoność, a ona obiecała oddzwonić. Czyli pomyślny obrót sprawy urzędowej (raczej papierowej, formalnej) :)

 

Nikt się nie odezwał, musiałam sama dziś dzwonić, czyli sprawdziło się jako zachowanie w czasie...

 

Na dziś wyciągnęłam Króla Pik, do niego 7 pik:

Jakiś niezbyt przyjemny mężczyzna usposobienia oficjalnego (król), którego muszę się bronić, bo może mi skrzywdzić i sprawić że będę płakała.

A może to napiszę mi mój promotor, lub zadzwoni ojciec i zapowiadają się łzy radości - chyba pragnę tego!

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że chodzi o tym Panu z interpretacji sennych Priestess: jest znacznie starszy, ma ciemne oczy i włosy (chociaż teraz może i z siwizną), były wojskowy i wykładowca na uczelni wyższej (mimo że teraz piszę Książki i handluje winem), musiałam niestety wyjaśnić sytuację i z nim się pożegnać... Nie odpisal. Cóż, sytuacja była mało przyjemna podejrzewam że dla obu stron, od łez się powstrzymałam, ale niedaleko było...

 

Na dziś wyciągnęłam 7 kier: podejrzewam, że to obsesyjne myślenie o dzieciach, bo już się zaczęło... Widziałam też że może oznaczać i kłótnie, i przesadną naiwność i wzniosłą miłość... Zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 godzin temu, Willow napisał:

Na dziś wyciągnęłam 7 kier: podejrzewam, że to obsesyjne myślenie o dzieciach, bo już się zaczęło...

jeśli wyszła "pod wpływem myślenia o dzieciach" czyli życzeniówka, to nic nie oznacza, a jeśli nie, to ogólnie chociaż jakiś mały farcik powinna wskazać bądź pomyślny obrót jakiejś sprawy, dobre zakończenie czegoś, bądź także tzw. doznanie ciepłego uczucia, coś co ukoi czy zaspokoi (choćby chwilowo) potrzeby uczuciowe, rodzinne, potrzebę doznania bliskości, przyjaźni, opieki czy ciepła  :) a kolejnym znaczeniem jest... fascynacja czymś i idealizowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ismer napisał:

jeśli wyszła "pod wpływem myślenia o dzieciach" czyli życzeniówka, to nic nie oznacza, a jeśli nie, to ogólnie chociaż jakiś mały farcik powinna wskazać bądź pomyślny obrót jakiejś sprawy, dobre zakończenie czegoś, bądź także tzw. doznanie ciepłego uczucia, coś co ukoi czy zaspokoi (choćby chwilowo) potrzeby uczuciowe, rodzinne, potrzebę doznania bliskości, przyjaźni, opieki czy ciepła  :) a kolejnym znaczeniem jest... fascynacja czymś i idealizowanie. 

Dziękuję, Ismer, za pomoc w interpretacji :)

Ja wczoraj sie głównie relaksowalam (bo myśleć nie dawalam i nie daję rady), grałam w grę pod nazwą Skyrim (moja ulubiona :P), zresztą za dzień do tego wróciliśmy od teściów, u których spędziliśmy 3 dni :) Milo gadałam z koleżanką - w sensie lubię z nią gadać. Obsesyjnie myślałam o dzieciach - ale żeby wydarzyło się coś nadzwyczajnie dobrego - to nie :mysli: Ale to są małe rzeczy, które się liczą :)

Kartą na dziś - 2 pik

Już zauważyłam że piki sprawdzają się u mnie niekoniecznie dobrze - tak że nie stawie na braterską przyjaźń, również i na umowę o pracę, mam nadzieję że do rozrachunku z życiem też nie dojdzie... Ale chyba znowu będzie przedłużenie z czymś w czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice

Weryfikuje: przedłużenia nie było, ale możliwe, że sprawdziła się braterska przyjaźń w rozmowie z Grimgnaw w pogaduszkach ;)

 

Na razie nowych kart nie wyciągam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...