Skocz do zawartości

Jak widzi/postrzega mnie ten Pan?


aliceice

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, proszę o pomoc w interpretacji jak jestem postrzegana przez pewnego mężczyznę. 

1) As mieczy, cesarz - to karty po mojej stronie

2) 8 buław i wieża- po jego stronie 

3) Cesarzowa, mag - to jak mnie widzi.

Uważam że widzi mnie jako osobę inteligentną bo as mieczy mowi o intelekcie, cesarzowa jako kobieta opanowana, spokojna, dostojna a mag ze taka kobieta "orkiestra" ze wszystkim sobie poradzi, on moze troche czuć się zawstydzony, skrępowany moja obecnością co czasem moze to denerwować (8 buław)

Coś jeszcze można dodać? Dopiero się uczę więc chętnie skorzystam z pomocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
3 godziny temu, aliceice napisał:

Hallo, ktos cos wie? 

wie Egeria, ale to nie to forum... poza tym proszę przeczytaj zasady tego działu - jesteś w stanie to zweryfikować ? a czas?

no i jeśli już pytasz tu i tam, to fajnie by było, gdybyś i tutaj zamieściła takie karty jakie  Ci wyszły oraz objaśniła rozkład.

Sorki, ale uważam, że jeśli ktoś poważnie podchodzi do tematu i zależy mu na opinii jak największej liczby tarotowych współtowarzyszy, to powinien skorygować swoje pytanie wszędzie tam gdzie je zamieścił, bo to takie lekceważąc podejście jest do nas :(

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem, owszem przeczytalam regulamin i gdyby tej wróżby nie można by było zweryfikować w ciągu 6 miesięcy to bym jej tutaj nie dodała ;)

Karty również zamieściłam i objaśniłam poszczególne, dodałam własną interpretację.

A po za tym to coś złego że chce poznać jak najwięcej interpretacji? Dopiero się uczę i uważam ze każda wskazówka jest na wagę złota. Jestem tu nowa, praktycznie od kilku, dopiero poznaje forum dlatego przepraszam jeśli moj post jest niestosowny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
39 minut temu, aliceice napisał:

A po za tym to coś złego że chce poznać jak najwięcej interpretacji?

Nic złego, chodzi o to, że jeśli prostujesz swój układ gdzie indziej, to tutaj też mogłabyś to zrobić.

zobacz:

W dniu 31.05.2020 o 19:30, aliceice napisał:

Dzień dobry, proszę o pomoc w interpretacji jak jestem postrzegana przez pewnego mężczyznę. 

1) As mieczy, cesarz - to karty po mojej stronie

2) 8 buław i wieża- po jego stronie 

3) Cesarzowa, mag - to jak mnie widzi.

z tego co napisałaś, wynika, że mamy odpowiedzieć tylko na trzecie pytanie. Pozostałe dwa zostawiamy, ale gdyby ktoś chciał odnieść się do nich, to co oznaczają karty po Twojej stronie a co po jego?

Na innym forum poprawiłaś się, że źle podałaś kartę, konkretnie chodzi o Maga. W takim razie czemu u nas tego nie sprostowałaś? Przecież to zupełnie inna interpretacja wychodzi.

 

39 minut temu, aliceice napisał:

Trochę nie rozumiem, owszem przeczytalam regulamin i gdyby tej wróżby nie można by było zweryfikować w ciągu 6 miesięcy to bym jej tutaj nie dodała ;)

Tej wróżby możesz nie zweryfikować nie tylko w ciągu 6 miesięcy ale nawet w  ogóle, bo nie wiesz co siedzi w czyichś myślach. A do tego typu pytań mamy dział "Pomoc w interpretacji rozkładów".

Ten dział służy celom szkoleniowym i dlatego ważne jest, by tutaj zamieszczać tylko takie pytania, które można całkowicie zweryfikować w ciągu określonego czasu. To tak jakby podręcznik na żywo :)

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...