Skocz do zawartości

Zawody


bluemagic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postawiłem karty na mój udział a raczej to jaki rezultat osiągnę na zawodach sportowych które odbędą się w drugiej części roku po wakacjach.

Wyszło mi:

Mag + 7 buław + 2 buław

 

Widzę to tak że karta Mag pokazuje mnie samego i tylko ode mnie to zależy czy będzie wygrana, sukces. 7 buław przeciwności czy rywali jakich muszę pokonać ale stoję na lepszej pozycji jak widać na karcie i powinien sobie z tym poradzić. Też czasami wychodziła mi ta karta po prostu na zawody sportowe. A co do 2 buław to mogę to rozumieć jako sukces czy stanięcie przy jakimś wyborze? Z sumowania wychodzi liczba 10, co to znaczy? 

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
20 minut temu, bluemagic napisał:

Witam, postawiłem karty na mój udział a raczej to jaki rezultat osiągnę na zawodach sportowych które odbędą się w drugiej części roku po wakacjach.

Wyszło mi:

Mag + 7 buław + 2 buław

W Magu widać Twoje wszechstronne przygotowanie do tych zawodów. 7 buław mówi o bardzo poważnej konkurencji, na którą możesz jeszcze nie być gotowy-Mag bowiem niby ma wiele atrybutów i sprawnie nimi żongluje, ale jest na początku swojej drogi. 2 buław mówi o tym, wygrana będzie na wyciągnięcie ręki, tuż obok. Możesz np. być drugi na podium lub remisować z kimś, iść z nim "łeb w łeb". 

 

W podsumowaniu ta liczba 10 to Pustelnik, czyli nabierzesz bardzo cennego doświadczenia poprzez to przedsięwzięcie. Może to też sugerować konieczność konsultacji trenerskich z kimś o bardzo dobrej renomie, z mentorem, mistrzem. 

 

Powodzenia :) 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Priestess napisał:

W podsumowaniu ta liczba 10 to Pustelnik, czyli nabierzesz bardzo cennego doświadczenia poprzez to przedsięwzięcie. Może to też sugerować konieczność konsultacji trenerskich z kimś o bardzo dobrej renomie, z mentorem, mistrzem. 

 

Powodzenia :) 

Może źle sumuje, ale czy 10 to nie powinno być Koło fortuny?

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
5 minut temu, bluemagic napisał:

Może źle sumuje, ale czy 10 to nie powinno być Koło fortuny?

oczywiście że tak :krecka_dostal: chyba już byłam śpiąca :D 

 

Koło mówi, że dużo będzie zależeć od losu i szczęścia. 

Powodzenia. :koniczynka:

Edytowane przez Priestess
  • Dobre! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 godzin temu, bluemagic napisał:

Witam, postawiłem karty na mój udział a raczej to jaki rezultat osiągnę na zawodach sportowych które odbędą się w drugiej części roku po wakacjach.

Wyszło mi:

Mag + 7 buław + 2 buław

Karty bardzo niejednoznaczne może to być drugie miejsce albo tuż za pudłem, czyli 4. Wiele zależy od szczęścia i losu

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
2 minuty temu, Lunaria napisał:

może to być drugie miejsce albo tuż za pudłem, czyli 4

Tak, bo 2 buław często pokazuje coś, co jest w zasięgu ręki, tuż obok, ale jednak nie do sięgnięcia. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2020 o 00:18, bluemagic napisał:

Wyszło mi:

Mag + 7 buław + 2 buław

Karty pokazują, że jesteś dobrze przygotowany, a mimo to udział przysporzy Ci wielu trudności o czym mówi 7 Buław. To karta walki, szarpaniny, też poniekąd presji. 

Nie wiem co Ci napisać, bo jak napiszę, że nic z tego nie będzie to " położysz " ten turniej, a jednak karty się czasem mylą i nie ma co ślepo im ufać.. Lepiej czegoś nie wiedzieć i dać z siebie 200%...

Patrząc na te karty... zwycięstwa tutaj nie widać. Może być to podium np 2 miejsce.

 

Powodzenia  ;)

 

  • Lubię to! 2
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 8.06.2020 o 21:24, Ziomal597 napisał:

Karty pokazują, że jesteś dobrze przygotowany, a mimo to udział przysporzy Ci wielu trudności o czym mówi 7 Buław. To karta walki, szarpaniny, też poniekąd presji. 

Nie wiem co Ci napisać, bo jak napiszę, że nic z tego nie będzie to " położysz " ten turniej, a jednak karty się czasem mylą i nie ma co ślepo im ufać.. Lepiej czegoś nie wiedzieć i dać z siebie 200%...

Patrząc na te karty... zwycięstwa tutaj nie widać. Może być to podium np 2 miejsce.

 

Powodzenia  ;)

 

 

Muszę zweryfikować mój rozkład. Otóż zawody się nie odbyły i zostały odwołane. Mag faktycznie mówił o moim dobrym przygotowaniu. Z kolei 7 Buław o szarpaninie (też z myślami) a 2 Buław tak jak widać na karcie stoi i patrzy i nic nie robi, nie może zrobić. 

 

Okazało się że mam w najbliższym czasie inne zawody w których wezmę udział i położyłem sobie karty na to jak mi pójdzie w nich. I wyszło coś takiego:

Diabeł, As Pucharów, 5 Pucharów, Świat, 6 Buław.

Diabeł może mówić o jakichś nieczystych zagrywkach wobec mnie? As Pucharów to może początek zmagań o ten Puchar a 5 Pucharów moje nastawienie? Smutne, zaniepokojone, coś stracę? Karta Świat mówi o szczęśliwym końcu zmagań i 6 Buław na końcu ostateczne zwycięstwo.

Jak to zinterpretować, ktoś pomoże?

Edytowane przez bluemagic
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okropnie bedziesz się przemawiać na początku, obsesyjnie, powiedziałabym (Diabeł + Kielichy), 5 Kielichów może wskazywać na urazę, lamentowanie nad jakimiś poprzednimi porażkami, As Kielichów wskazuję lub rzeczywiście na puchar, lub na nadmiar Twoich emocji. Świat jednak wskazuje Ci na to, że wszystkie drogi i możliwości są przed Tobą otwarte - jako że Świat często zaznacza podróży - może wskazywać też na przemieszczenie - czyli wyścig, no i na zakończenie - czyli biegniesz do końcowego punktu i zwyciężasz w 6 buław :)

PS: Diabeł z kielichami też może wskazywać na jakiś doping :mysli: Ale zakładam, że jednak emocje.

 

Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Willow napisał:

Okropnie bedziesz się przemawiać na początku, obsesyjnie, powiedziałabym (Diabeł + Kielichy), 5 Kielichów może wskazywać na urazę, lamentowanie nad jakimiś poprzednimi porażkami, As Kielichów wskazuję lub rzeczywiście na puchar, lub na nadmiar Twoich emocji. Świat jednak wskazuje Ci na to, że wszystkie drogi i możliwości są przed Tobą otwarte - jako że Świat często zaznacza podróży - może wskazywać też na przemieszczenie - czyli wyścig, no i na zakończenie - czyli biegniesz do końcowego punktu i zwyciężasz w 6 buław :)

PS: Diabeł z kielichami też może wskazywać na jakiś doping :mysli: Ale zakładam, że jednak emocje.

 

Trzymam kciuki :)

Co do PS, to zdecydowanie pokazuje moje emocje. O żadnym dopingu nie ma mowy :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...