Skocz do zawartości

Wodospad piór


fiacik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Byłem na świeżym powietrzu i w pewnym momencie zaczęły spadać na mnie jasne, z przewagą białego koloru pióra jednak spadały one tylko w jednym miejscu, bo po kilku krokach już na mnie nie spadały. Gdy odszedłem trochę dalej i spojrzałem w górę to wyglądało jakby mały wodospad piór spadający z nieba. Ptaków nie widziałem jednak mam jakieś takie przeczucie, że jeśli były to były to gołębie i mogły się w powietrzu dziobać nawzajem. Jednak tego nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że stanie w wodospadzie białych piór to dobry znak, może  opieka dobrych duchów (np. aniolów, jeśli w nie wierzysz) nad Tobą...

to może też być próba pocieszenia Cię, jeśli jesteś bądź bedziesz w trudnej sytuacji

 

chyba, że w czasie snu miałeś negatywne skojarzenia - bo piszesz o bijących się ptakach (gołebiach), ale czy to były Twoje domysły później czy w trakcie snu ?

jeśli we śnie miałeś takie odczucia bitwy, to może sa dwie panie które myślą o Tobie i spierają się o Ciebie ?

 

w mnie osobiście sprawdzają się tez białe pióra jako wiadomości

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domysły o bitwie były już w trakcie snu - bo skądś te pióra się brały jednak ptaków nie widziałem. Negatywnych skojarzeń podczas snu nie miałem, byłem spokojny.

Co do związku to jestem z kobietą natomiast innej wokół mnie nie ma, na pewno nic o tym nie wiem. Chociaż tematyka dwóch kobiet nie pierwszy raz pojawia się przy mnie w odniesieniu do snów więc może taka chwile niestety nastanie w niedalekiej przyszłości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fiacik napisał:

Co do związku to jestem z kobietą

to może nawet być para typu Twoja partnerka  - Twoja mama (lub jej)-  mama/siostra/przyjaciólka

a może ta wersja z opiekuńczym duchem...no nie wiem :bezradny:

 

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...