Skocz do zawartości

Partnerski


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Osoba 1 (Ja)

1. Jak postrzega siebie w tej relacji - Giermek Kielichów

Uważam, że jestem naiwna. Zbyt ostrożna, wrażliwa żeby się zaangażować.

2. Jak widzi Partnera/Osobe 2 - 4 kielichów

Postrzegam go jako osobę, której czegoś w życiu brakuje.

3. Jak postrzega relacje ogolnie - Papież

Bardzo poważnie, chciałabym żeby to było coś formalnego, obustronne oddanie.

4. Uczucia do Osoby 2 - 6 kielichów

Przeważa tęsknota (daleko od siebie mieszkamy) chciałabym się widywać z nim częściej.

5. Plany zwiazane z Osoba 2 (moze rowniez pokazac jakie nastawienie ma Osoba 1 do 2giej, czy jest to cos rozwojowego) - 8 kielichów

Oho, prawdopodobnie odejde. Może będzie to spowodowane dystansem między nami. Możliwe, że będę zmieniać zdanie, ale i tak odejdę i zrezygnuję z tej znajomości.

 

Osoba 2 (on)

6. Jak postrzega siebie w tej relacji - Cesarz

Ha, idealnie. Pan rządzący w tej relacji, to on rozdaje karty i wszystko jest po jego myśli. ;) 

7. Jak widzi Partnera/Osobe 1 - Wieża

Dwie opcje:

1. albo postrzega mnie jako osobę, w życiu której dużo złego się działo, dlatego jest taką pesymistką

2. jest mną po prostu rozczarowany

8. Jak postrzega relacje ogolnie - Rycerz Denarów

Postrzega relację jako coś nad czym warto pracować, w co warto zainwestować swój czas.

9. Uczucia do Osoby 1 - Kapłanka

Szanuje mnie i traktuje po przyjacielsku

10. Plany zwiazane z Osoba 2 (moze rowniez pokazac jakie nastawienie ma Osoba 2 do 1wszej, czy jest to cos rozwojowego) - Sprawiedliwość

Jakieś pomysły? 

 

Relacja

11.  Mocne strony tej relacji, co nas laczy - Pustelnik

Duże połączenie duchowe. Te same lęki - przed odrzuceniem, zazdrością, osamotnieniem. W ten sposób się leczymy wzajemnie.

12. Slabe punkty, co nas kloci, stwarza problemy- Głupiec

Brak spontaniczności, lekkości relacji

13. Przyszlosc relacji (najlepiej wybrac 3 karty) - 10 mieczy, gwiazda, księżyc

Relacja będzie pełna bólu i cierpienia, wiele razy będę chciała odchodzić (10 mieczy). Związane to pewnie będzie z dystansem, brakiem zaufania, chorą obsesją (gwiazda, księżyc). Nic pozytywnego tu nie widzę, ta relacja to iluzja.

14. Rada od kart - 5 denarów

Przyszykować się na rozstanie. ;) (ale mi to rada...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, olejos napisał:

10. Plany zwiazane z Osoba 2 (moze rowniez pokazac jakie nastawienie ma Osoba 2 do 1wszej, czy jest to cos rozwojowego) - Sprawiedliwość

Jakieś pomysły? 

Urwanie kontaktu jak nic albo wyklarowanie sprawy jasno, wytyczenie granic. 

Edytowane przez olejos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, olejos napisał:

Osoba 1 (Ja)

1. Jak postrzega siebie w tej relacji - Giermek Kielichów

jako osobę mniej doswiadczoną w relacjach i grach damsko-męskich, uczuciową też :) 

2. Jak widzi Partnera/Osobe 2 - 4 kielichów

jesteś trochę zniechęcona, być moż jest dużo zamieszania i to Cię męczy - może wolisz jasne sytuacje, a nie ciągłe sprawdzanie po czyjej stronei jest piłka

3. Jak postrzega relacje ogolnie - Papież

Bardzo poważnie, chciałabym żeby to było coś formalnego, obustronne oddanie. - tak też misię wydaje

4. Uczucia do Osoby 2 - 6 kielichów

Przeważa tęsknota (daleko od siebie mieszkamy) chciałabym się widywać z nim częściej. - widzę to podobnie jak Ty

5. Plany zwiazane z Osoba 2 (moze rowniez pokazac jakie nastawienie ma Osoba 1 do 2giej, czy jest to cos rozwojowego) - 8 kielichów

chcesz zwiać :D 

 

 

2 godziny temu, olejos napisał:

Osoba 2 (on)

6. Jak postrzega siebie w tej relacji - Cesarz

 to on rozdaje karty  - dokładnie  

7. Jak widzi Partnera/Osobe 1 - Wieża

chyba widzi, ze masz problem z tą relacją, że nie widzisz dla niej szans... i ze chyba masz złe doświadczenia, jesłi chodzi o facetów/relacje

8. Jak postrzega relacje ogolnie - Rycerz Denarów

ta relacja to coś nad czym można pracować, ale bez fajerwerków - powoli, systematycznie - ze dużo jest jeszcze do zrobienia

9. Uczucia do Osoby 1 - Kapłanka

nie jestem pewna czy on jeszcze nie ma kogoś obok (?), nie podoba  mi sie ta Kapłanka, chyba że jest to jego eks, która się np. wtrąca albo jest dla niego dosyć ważna jeszcze

DOPISEK hmm - tak patrząc an "mocne strony realcji (nizej) : Pustelnik - to może on szuka w Tobie pocieszycielki ? kogoś, komu moze się "wyplakać w rękaw " ? - i, ze go zrozumiesz

10. Plany zwiazane z Osoba 2 (moze rowniez pokazac jakie nastawienie ma Osoba 2 do 1wszej, czy jest to cos rozwojowego) - Sprawiedliwość

ja bym tu widziała szczerą rozmowę i wyjaśnienei sobie, co dalej z Waszą relacją

 

2 godziny temu, olejos napisał:

Relacja

11.  Mocne strony tej relacji, co nas laczy - Pustelnik

tu wygląda, ze oboje jesteście (czyli on też) jednak sami, macie podobne doswiadczenia, może i podobne podejście//spojrzenie na siebie samego i podobne nastawienie do świata zewnętrznego

12. Slabe punkty, co nas kloci, stwarza problemy- Głupiec

jest to przede wszystkim nowa relacja, świeża w miare - i jeszcze nie macie do siebei zaufania, robicie niemądre podchody, itp. a moze też jesteście (lub jedno z Was) trochę dziecinni ? w prawdziwej relacji nie liczy się kto wygra, kto postawi na swoim - tylko zaufanie i zrozumienie (oczywiście - nie bez wzajemnego przyciągania się, musi najpierw "zaiskrzyć")

13. Przyszlosc relacji (najlepiej wybrac 3 karty) - 10 mieczy, gwiazda, księżyc

myślę, że jdno z Was (a może oboje - ale stawiam na Ciebie, ponieważ bardzo uciekasz od tej realcji) będzie chciało ją zakończyć - jednak furtka będzie nadal otwarta (Gwiazda) i pojawi się parę niejasnych okoliczności czy faktów czy też wątpliwości (Księżyc) - tu jakby nie wszystko zostanie powiedziane/odkrtye - chociaż tam wyżej w rozkładzie jest Sprawiedliwość - więc tu są jego chęci do wyjaśnień

14. Rada od kart - 5 denarów

może trochę mniej emocji wkładaj w ten cały proces ? (no wiem, głupia rada :bezradny:)

mam wrażenie, ze pan bardzo Ci się podoba i panikujesz, bo nie doceniasz siebie samej, potrzebujesz ciągłego potwierdzania/mocnego potwierdzenia jego zamiarów, uczuć - a to dopiero początek relacji (Głupiec) i pewnie trudno o coś takiego na tym etapie...

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie działa mi cytowanie coś @Ava55

Dziękuję za interpretację. :serce:

Wieża - faktycznie, mówiłam mu, że się boję, bo mój były mnie nieźle zranił i zdradził. Dlatego podchodzę do relacji jak pies do jeża.

Kapłanka - ciągle mi wychodzi w relacjach z nim. On był w związku 7 lat, był zaręczony. Niecały rok temu go zostawiła, jednak mówi, że to już między nimi skończone, jednak ciężko mi w to uwierzyć, bo sama jestem po podobnych doświadczeniach i nie tak szybko ta druga osoba staje się obojętna.

Głupiec - faktycznie tak jest.

Przyszłość relacji - może tak być :(

Rada - chyba trzeba odpocząć, odpuścić na jakiś czas i dać odsapnąć, ale boję się, że fascynacja opadnie i nie będzie do czego wracać, a ja nie chce przyjaźni tylko czegoś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba 1

1. Uważasz, że tak naprawdę nie jesteś na to gotowa.

2. Trochę tak na zasadzie, że zadajesz sobie pytanie: "po co mi to?" :)

3. Traktujesz to jako połączenie dusz, coś głębokiego, podchodzi bardzie duchowo niż fizycznie.

4. Możliwe, że myślisz, że łączyło Was coś w poprzednich wcieleniach.

5. Może odejścia nie planujesz, ale wiesz, że to nieuniknione. 

 

Osoba 2

6. Pan i Władca - a co! Jak powie - tak będzie. :)

7. Gdy Cię zobaczył, to jakby Go piorun "dosięgł" :P zwaliło Go z nóg :)

8. Powoli, ale do przodu, widzi potencjał.

9. Myśli, żeś bratnia dusza, ale nie powie Ci tego.

10. W tej karcie takie trochę na chłodno planowanie.

 

Relacja

11. Mądrość wewnętrzna i doświadczenie, ale może pomaga Wam też to, że jesteście od siebie daleko.

12. "Świeżaki" - to nie pomaga.

13. Złudne nadzieje po zranieniu przez którąś stronę. Związek w tych kartach bez przyszłości.... ale nadzieja jest.

14. Dasz radę, nie martw się, nie popadaj w poczucie braku.... 

 

:thanks:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 2.06.2020 o 12:43, olejos napisał:

Osoba 1 (Ja)

1. Jak postrzega siebie w tej relacji - Giermek Kielichów

 

Latwo jest toba manipulowac w milosci, latwowiernosc.

 

2. Jak widzi Partnera/Osobe 2 - 4 kielichów

Wiecznie niezadowolony, nie dostrzegajacy szans i ofert od innych, znudzony.

 

W dniu 2.06.2020 o 12:43, olejos napisał:

3. Jak postrzega relacje ogolnie - Papież

Tak ona by chciala cos powaznego z druga osoba, moze nawet slubu w przyszlosci.

W dniu 2.06.2020 o 12:43, olejos napisał:

4. Uczucia do Osoby 2 - 6 kielichów

Tak uczuc duzo i tesknota.

 

5. Plany zwiazane z Osoba 2 (moze rowniez pokazac jakie nastawienie ma Osoba 1 do 2giej, czy jest to cos rozwojowego) - 8 kielichów

Ona sie boi, ze zostanie zmuszona do sytuacji, gdzie bedzie musiala odejsc z bolem serca.

 

Osoba 2 (on)

6. Jak postrzega siebie w tej relacji - Cesarz

Tak, pan ma twarde i nieugiete stanowisko w tej relacji, to on rozklada karty, a ty musisz sie temu poddac. On juz ma twarde postanowienie, co dalej z ta miloscia, a ty nie masz za wiele na niego wplywu.

W dniu 2.06.2020 o 12:43, olejos napisał:

7. Jak widzi Partnera/Osobe 1 - Wieża

On widzi ciebie jako osobe ktora sobie nie radzi z emocjami, popada w skrajnosci.

 

8. Jak postrzega relacje ogolnie - Rycerz Denarów

On jest opieszaly, nigdzie sie w tej relacji nie spieszy, albo np: nie robi nic, abyscie byli ze soba. Badz jesli juz ze soba jestescie, to on nie wykonuje zadnego kroku do przodu, w tej relacji. 

W dniu 2.06.2020 o 12:43, olejos napisał:

9. Uczucia do Osoby 1 - Kapłanka

 

On jest zamkniety na uczucia. Kaplanka jest w klasztorze, a wiec dostep do niej jest ograniczony. On wiec ogranicza uczucia. 

 

i karta 10, jego plany do ciebie?

Sprawiedliwosc.

 

zadnych powaznych planow, pozostanie juz tylko moment rozliczenia i formalnosci miedzy wami. Czyli np: jakies rozliczenie z jakis zobowiazan a pozniej dowidzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2020 o 12:43, olejos napisał:

Oraz interpretacja na druga czesc rozkladu?

 

Relacja

11.  Mocne strony tej relacji, co nas laczy - Pustelnik

Co was laczy? tylko to, ze jest miedzy wami wielka samotnosc.

W dniu 2.06.2020 o 12:43, olejos napisał:

12. Slabe punkty, co nas kloci, stwarza problemy- Głupiec

Tak brak spontanicznosci oraz moze sprawy dziecka a takze to, on nie chce wchodzic w nieznane.

W dniu 2.06.2020 o 12:43, olejos napisał:

13. Przyszlosc relacji (najlepiej wybrac 3 karty) - 10 mieczy, gwiazda, księżyc

Relacja polegnie 10 mieczy...

W dniu 2.06.2020 o 12:43, olejos napisał:

14. Rada od kart - 5 denarów

Przyszykować się na rozstanie. ;) (ale mi to rada...)

zahartowac sie na ten bol, to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kleopatra40 napisał:
W dniu 2.06.2020 o 12:43, olejos napisał:

14. Rada od kart - 5 denarów

Przyszykować się na rozstanie. ;) (ale mi to rada...)

zahartowac sie na ten bol, to wszystko

5 denarów rozumiem jako wspieranie się w biedzie. W przypadku trudnej relacji, jak wynika  z pierwszych kart, 5 denarów wskazuje na kochanków którzy powinny znaleźć punkty które mogą im pomóc. Inaczej mówiąc poszukać słabych punktów po to, aby uczulić się na nie. Taka postawa pomoże  umocnić związek. Nic lepiej nie łączy ludzi niż wspólne problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...