Skocz do zawartości

Rozkład partnerski


Sovalet

Rekomendowane odpowiedzi

Położyłam karty na rozkład partnerski i "przyszłość" w nim mnie wmurowała.

Uważam, że to dobry i solidny związek, myślę, że on też tak myśli :)  Mamy poważne plany (dziecko), wiem, że myśli o zaręczynach. Jedyne, co teraz żyliśmy na odległość, on jest obcokrajowcem, pandemia pokrzyżowała nam plany, dobiło nas to, ale związek wzmocniło, jeszcze bardziej chcemy iść do przodu. No ale do rzeczy.

 

 

Osoba 1 (Ja)

1. Jak postrzega siebie w tej relacji - Król monet

Jestem w tym osobą stateczną, logiczną. Dodaje to do tej relacji

2. Jak widzi Partnera/Osobe 2 - Wieża

W moich oczach i na moich oczach przechodzi wielką transformację. Zburzył mój obraz myślenia na jego temat  

3. Jak postrzega relacje ogolnie - Kochankowie

Wielka miłość

4. Uczucia do Osoby 2 - 7 monet 

Wiem, że dużo w to włożyłam. Teraz czekam na rezultaty. 

5. Plany zwiazane z Osoba 2 4 monety

Chcę się ustabilizować z nim i "osiąść".

 

Osoba 2 (on)

6. Jak postrzega siebie w tej relacji - Świat

Jest obcokrajowcem, więc ten świat mi pasuje. Poza tym myśli, że jest całym moim światem haha i że jest otwarty. No i że otwiera mi świat, zamierzam się wyprowadzić do jego kraju.

7. Jak widzi Partnera/Osobe 1 - Cesarzowa

Matka i żona, on bardzo tego pragnie.

8. Jak postrzega relacje ogolnie - 3 buławy

Jako rokującą, z perspektywami, wszystko przed nami w jego myśleniu (zawsze). 

9. Uczucia do Osoby 1 - Głupiec

Spontaniczne, czasem naiwne, zawsze są pozytywne, ale on się gubi w tym

10. Plany zwiazane z Osoba 2 - 3 kielichy

Założyć rodzinę, dziecko.

 

Relacja

11.  Mocne strony tej relacji, co nas laczy - Król buław - idealnie ;)

Jesteśmy energiczni, dobrze spędzamy razem czas, śmiejemy się ciągle, jesteśmy atrakcyjni, "fajna para"

12. Slabe punkty, co nas kloci, stwarza problemy- Król mieczy - idealnie ;)

Uparci, walczymy o swoje, pojawiają się spory, ale tylko o poważne rzeczy

No i uwaga:

13. Przyszlosc relacji 9 mieczy - 10 mieczy - śmierć

To mnie wryło. Mogę to zinterpretować jako 9 mieczy jako początki relacji, gdzie byliśmy obydwoje "wygodni" względem siebie [dawno temu], 10 mieczy jako teraz, pandemia nas rozdzieliła, zmieniliśmy plany etc., a śmierć jako jego powrót, zaręczyny i koniec tego paskudnego (3 miesięcznego okresu). Ale chciałabym poznać Wasze zdanie :) Przyznam, że nie określiłam czasu tej przyszłości kładąc karty. Śmierć często mi wypada jako zakończenie, odroczenie po złym momencie. Nawet ją lubię jako kartę dnia - wszystko mi zawsze przechodzi. Tu mnie wzdrygła. Czekam na opinie :) 

14. Rada od kart - Kapłanka

Słuchać siebie, być spokojna, czekać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze - nie podobaja mi sie te karty na Waszą relację - i to nie przez Śmierć

 

nie ma kart mówiących o miłości, uczuciach (puchary) - typu 10 pucharów czy 2 puchary albo As pucharów...

z Twojej strony są monety - 7 monet mówiące o inwestycji w związek i 4 monet, o dążeniu do "domknięcia" relacji, zrealizowania jej ; troszkę mi sie skojarzyło z depozytem w banku

jest tez sporo kart głównie wskazujacych na pana (Krol monet, Krol kijów, Krol mieczy) - pan z dobrymi perspektywami, przystojny i błyskotliwy ;

z Twojej strony jest mocna karta - Cesarzowa

 obok są 3 puchary, ktore mówią o dobrej zabawie - ale w związku czesto wskazują na swobodne podejście jednej ze stron do tzw. wierności w związku - no i pan postrzega siebie w tej relacji jako Świat, może -  że wszystkie drogi stoja przed nim otworem, to nie do konca jest karta relacji - delikatnie mowiąc

tutaj 3.kije wskazuje tez w planach na odległą przyszłość (i troche może pokazywać Wasze fizyczne oddalenie)

na dodatek jest Kapłanka jako rada... to może oznaczać cierpliwość, taktowne i przemyślane posunięcia, ale także ze jest ktos trzeci  w Waszej relacji

patrzac po kartach i Twojej interpretacji to powiedziałabym, że bardzo chcesz to wszystko pozytywnie widzieć - i życzę Ci powodzenia:thanks:ale wg mnie karty nie są bardzo  optymistyczne

może masz rację, że wpływ zewnetrznej sytuacji (wirus, oddalenie) sie zaznaczył...

poza tym każdy  ma swoje widzenie kart - i być może Twoja wersja jest bliższa rzeczywistości :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty:

 

1. Jak Ty siebie spostrzegasz w tej relacji?

Król monet o osoba praktyczna, stabilna, wiesz że masz poważne podejście do tego, co się dzieje między wami, może dla Ciebie w tych relacjach istnieje jakiś zysk;

 

2. Jak widzisz jego: jak kogos, kto nagle pojawił się w Twoim życiu, zburzył spokój, wszystko do czego się przyzwyczailas, o co się opierasz, Twoja wyobraźnię o rzeczywistości;

 

3. Jak spostrzegasz relacje ogolnie: jeśli ominąć kwestie wyboru charakterystyczną dla Kochanków (a może wolisz mieć opcje na zapas), to owszem, można powiedzieć, że szukasz raczej dobrej komunikacji, romansowania, seksu - może to podświadome pragnienie/spostrzeżenie, bo sama siebie widzisz osoba pomyślną i poważną;

 

4. Uczucia: nie mam uczuć, tym bardziej, że podświadomie pragniesz innego typu relacji. Widać oczekiwanie na coś, co może być przydatnym (monety) w przyszłości. Może to jest Twoje świadome przekonanie, że chcesz czegoś poważnego, stabilności, spokoju.

 

5. Plany związane z osobą 2: widzisz go jako własny nabytek, który chcesz mieć przy sobie i twardo go trzymać w rękach - żeby nigdzie nie uciekł, bo "Twoja posesja";

 

On: 

 

Jak spostrzega siebie: Świat - to osobą otwartą, spełniona i wolna - w tym w kontekście relacji. Możliwe że ma wiele kontaktów i znajomości, takich, jak z Tobą, ale na związek z kimś na moment obecny jeszcze się nie zdecydował...

 

Jak widzi Ciebie: kobieta ładna, kreatywna, życzliwa, z tym taka ziemna, ciesząca się życiem i istniejącą tu i teraz. Trochę macierzyńskiego typu też :)

 

Jak spostrzega relacje ogólnie: 3 buław - to początek drogi, tam wyżej był Swiat, co potwierdza, że jest otwarty na inne relacje i jeszcze nie jest gotowy do założenia poważnego związku;

 

Uczucia do Ciebie: ciekawość, pozytywne emocje - taka dziecięca radość, zachwyt, ale i chęć dobrej zabawy i nic po tym. Głupiec, jako karta dziecka znowu wskazuje na niepoważne podejście do relacji. Jako że widzi Ciebie jako Cesarzową (matkę), a sam występuje w waszej relacji jako dziecko (Głupiec)  może warto zastanowić się, czy nie ma lekkiego kompleksu Edypa...

 

Plany, związane z Tobą: się spotkać i wesoło spędzić czas - 3 kielichy to, niestety, nie rodzina.

 

Relacja: 

 

Mocne strony: buławy to energia, wylewne, mocne emocji, ruch i seks, chemia. Myślę, że właśnie na chemii relacja się buduję, głowie jest ona oparta o jego charyzmę, magnetyzm

 

Słabe strony: Król Mieczy zaznacza stronę intelektualną w tym przypadku: macie różne spostrzeżenia, zainteresowania, mogą być naprawdę ostre przez to kłótni + mieczy zaznaczają dystans, internet - co też was dzieli. Niestety.

 

Przyszłość relacji: nie chce Cię zasmucić, ale widać, że po jakimś mocnym zdenerwowaniu, związanemu z tymi relacjami - 9 mieczy, to może runąć, definitywnie się skończyć, o czym mówią i 10 mieczy, i Śmieć. Śmierć jednak to jest karta bardziej pozytywna, niż poprzednie 2 - ona transformuje Ciebie - tak, pali mosty, ale przez to sprawia, że jesteś nowa, lepsza, możliwe, że te emocje sa potrzebne do tej transformacj, żebyś mocno zmieniła swoje życie, odrzuciła to, co Ci przeszkadza, i powstalas znowu - jak Feniks :)

 

Rada: skup się na siebie, swoim wnętrzu, samorozwoju :) Naucz się słuchać swoją intuicję. Co do niego, to bądź zagadkowa, tajemnicza i bierna, kto wie? Może zmieni zdanie ;)

 

Cóż, widać, że on ma do waszej relacji lekkie podejście, a dla Ciebie to wszystko ma wielką wartość... Ale nie emocjonalną, bo Ava dobrze powiedziala, że kart miłości nie ma.

Pamiętaj też o tym, że czasami nam w kartach wychodzą własne lęki - poobserwowuj go w tej relacji - jak on się zachowuje - to też jest ta rada od Kapłanki :)

 

W każdym razie życzę powodzenia, harmonii, i miłości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za spojrzenie :) 

 

Szczerze mówiąc, nie znamy się krótko (jesteśmy w poważnym związku 2 lata), wiele razem przeszliśmy, ufam mu i nie mam żadnych poważniejszych zastrzeżeń :D Wiem, że jesteśmy szczęśliwi, nie mam żadnych obaw, co do jego "otwartości", którą podkreślacie, wiem, że jest mi oddany. I wiem, że traktuje mnie jak kobietę swojego życia i robi wszystko, żeby iść do przodu. Nie jestem też typem dziewczyny zapatrzonej w faceta, jestem psychoterapeutą i patrzę na to zdecydowanie trzeźwo. Więc nadal jestem ciekawa, "co te karty" miały na myśli :D 

I cóż mogę powiedzieć - życie pokaże.

Pozdrawiam wszystkich :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...