Skocz do zawartości

Też o wyglądzie.


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna zabawa, postanowiłam też sobie sprawdzić. 

1. Jak mnie postrzegają inni ludzie?
8 kielichów + 3 miecze + 9 kielichów.

Buntownik, wiecznie gdzieś gnam, nie umiem usiedzieć w miejscu, często zmieniam zdanie, idę swoją drogą, nie oglądam się za siebie. W 3 mieczach mogę być uznawana za smutną, w 9 kielichach za samolubną, nieumiarkowaną w jedzeniu i piciu, odgradzającą się murem emocjonalnym, ogólnie zadowoloną z życia, ale żyjącą samotnie. Jeśli chodzi o wygląd to mogą to być ostre rysy, ale  może być we mnie coś pociągającego. 


2. Jak ja siebie postrzegam?
Głupiec + 9 buław + Rycerz Denarów

 

Ciekawska naiwniara, trochę dziecinna, wiecznie zaczynająca "od nowa", trochę zamknięta w sobie, stawiająca granice, dbam o przestrzeń osobistą, w Rycerzu denarów praktyczna, spokojnie działająca, nigdzie się nie spiesząca, ale i uparta. 

3. Jaka jestem naprawdę?
Arcykapłanka + Kapłan + 4 buławy

W Arcykapłance jestem uduchowiona, trochę mistyczna, tajemnicza, wrażliwa, delikatna, może nawet ładna. W Kapłanie kierująca się zasadami i przywiązana do tradycji, o wysokiej moralności, często doradzająca, a w 4 buław lubiąca się bawić, uśmiechnięta, wesoła, może trochę domatorka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Jeśli karty mają się odnosić do wyglądu to powiedziałabym, że

18 godzin temu, Sunrise009 napisał:

1. Jak mnie postrzegają inni ludzie?
8 kielichów + 3 miecze + 9 kielichów

Twój wygląd jest zmienny i często dokonujesz różnych metamorfoz, np. w sposobie ubierania się, może zmiany fryzury lub make-upy. To karta pielgrzyma który nie potrafi zagrzać jednego miejsca, więc poza zmianami może być to też sportowy look, wygodny. 3 mieczy to ostre rysy, coś surowego w urodzie lub widoczne blizny. 9 kielichów to karta osób okrągłych, o pełnych kształtach, ale też takich, które dobrze się czują w swoim ciele, ze sobą, możesz zatem tak się prezentować. Inni widzą, że cenisz sobie wygodę w sposobie noszenia się, poruszania. 

18 godzin temu, Sunrise009 napisał:

2. Jak ja siebie postrzegam?
Głupiec + 9 buław + Rycerz Denarów

Jako osobę o młodym, świeżym, dziecięcym wyglądzie (Głupiec), ale też w pewny sposób zachowawczą (9 buław), skromną w wyglądzie lub nie lubiącą krzykliwych i wyzywających ubrań. Rycerz denarów może mówić o tym, że dużą uwagę przykładasz do jakości rzeczy, które nosisz, muszą być solidne i raczej z wyższej półki. 

18 godzin temu, Sunrise009 napisał:

3. Jaka jestem naprawdę?
Arcykapłanka + Kapłan + 4 buławy

Nie rzucająca się w oczy, w cieniu, trochę szara myszka, trochę tajemnicza. O dojrzałym wyglądzie (Kapłan i Kapłanka), może lubisz też ezoteryczne lub religijne dodatki, typu kamienie, krzyżyk, medalik, jakieś symbole związane z różnymi wierzeniami? 4 buław może mówić o tym, że jesteś solidnie zbudowana, nie mam na myśli grubej czy przesadnie muskularnej, raczej taka sylwetka konkretna, może jesteś wysoka?

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Priestess napisał:

Jeśli karty mają się odnosić do wyglądu to powiedziałabym, że

Twój wygląd jest zmienny i często dokonujesz różnych metamorfoz, np. w sposobie ubierania się, może zmiany fryzury lub make-upy. To karta pielgrzyma który nie potrafi zagrzać jednego miejsca, więc poza zmianami może być to też sportowy look, wygodny. 3 mieczy to ostre rysy, coś surowego w urodzie lub widoczne blizny. 9 kielichów to karta osób okrągłych, o pełnych kształtach, ale też takich, które dobrze się czują w swoim ciele, ze sobą, możesz zatem tak się prezentować. Inni widzą, że cenisz sobie wygodę w sposobie noszenia się, poruszania. 

Jako osobę o młodym, świeżym, dziecięcym wyglądzie (Głupiec), ale też w pewny sposób zachowawczą (9 buław), skromną w wyglądzie lub nie lubiącą krzykliwych i wyzywających ubrań. Rycerz denarów może mówić o tym, że dużą uwagę przykładasz do jakości rzeczy, które nosisz, muszą być solidne i raczej z wyższej półki. 

Nie rzucająca się w oczy, w cieniu, trochę szara myszka, trochę tajemnicza. O dojrzałym wyglądzie (Kapłan i Kapłanka), może lubisz też ezoteryczne lub religijne dodatki, typu kamienie, krzyżyk, medalik, jakieś symbole związane z różnymi wierzeniami? 4 buław może mówić o tym, że jesteś solidnie zbudowana, nie mam na myśli grubej czy przesadnie muskularnej, raczej taka sylwetka konkretna, może jesteś wysoka?

Dziękuję, większość się zgadza, oprócz punktu 3, nie noszę ani dewocjonaliów, ani symbolów żadnych, w ogóle biżuterii, wzrost mam średni, budowę średnią, choć zbitą. Szara myszka to też raczej nie ja, jestem bardzo pewna siebie, zwłaszcza w rozmowie. Chyba, że może chodzić o urodę pospolitą, niewyróżniającą się. Ogólnie dbam o siebie, choć nie używam makijażu ani nie farbuję włosów, stawiam na jakościowe kosmetyki pielęgnacyjne przede wszystkim, więc może też o to chodzi.

 

Faktycznie, lubię sportowy look, lubię wygodę oraz ubrania przede wszystkim wysokiej jakości, z wyższej półki. Ostre rysy też bym się zgodziła, dobrze czuję się w swoim ciele też. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...