Skocz do zawartości

Wolny tydzień


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wolny tydzień, planuje zadbać o siebie i miło spędzać czas. Wyjazdu nie planuje. 
tło - 9 pucharów - miłe spędzanie czasu

co będzie przeszkadzać - 8 pucharów - jakieś emocje związane z przeszłością 

co będzie pomagać - Królowa buław - moja aktywność, mam zamiar rozkręcić się z treningami na siłowni plus codziennie bieganie po lesie, oraz towarzysko 
rada - wieża (as denarów) - powinnam być czujna bo nagle może pojawić się jakaś szansa, być może trzeba będzie zburzyć dotychczasowe podejście do danej sprawy 

mnie uniknione - Rycerz denarów (3 puchary) - regularne treningi od tego nie ma wolnego jak nic nie boli i spotkania towarzyskie lub inna forma miłego spędzania czasu 

wynik - Król monet (as pucharów) Król buław (as buław) Siła (Królowa mieczy)

Jacyś mężczyźni lub jeden. Być może jeden nowy z kielichem, drugi stary z buława. Wykaże się siła woli przy kuszeniu przez seksownego mężczyznę i jednoznacznie odetnę się jeśli to ktoś z przeszłości. Patrząc jednak na radę warto dać szanse nowemu mężczyźnie z kielichem. 
Trzy asy świadczą o tym, ze tydzień będzie udany i będzie opływała w nowe szanse :glupio_mi:

06D48E06-A7C5-4920-97C1-8E9F8B161679.jpeg

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.06.2020 o 15:24, zakretka23 napisał:


tło - 9 pucharów - miło spędzisz czas, będziesz się relaksować 

co będzie przeszkadzać - 8 pucharów - jakieś emocje na pewno się pojawią. O czymś będziesz dużo myśleć, może nawet zbyt emocjonalnie podejdziesz do tego. 

co będzie pomagać - Królowa buław - będziesz aktywna i zdeterminowana by zrobić to co planujesz 
rada - wieża (as denarów)

Hmm może bądź elastyczna na zmiany 

nie uniknione - Rycerz denarów (3 puchary) - 

Może jakieś wydatki takie na przyjemnosci 

wynik - Król monet (as pucharów) Król buław (as buław) Siła (Królowa mieczy)

Może tak być, że pojawi się jakiś Pan dość aktywny albo Ty wyszłaś w tym królu jako aktywna i usatysfakcjonowana kobieta 

06D48E06-A7C5-4920-97C1-8E9F8B161679.jpeg

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 4.06.2020 o 15:24, zakretka23 napisał:

tło - 9 pucharów 

co będzie przeszkadzać - 8 pucharów

co będzie pomagać - Królowa buław
rada - wieża (as denarów)

mnie uniknione - Rycerz denarów (3 puchary)

wynik - Król monet (as pucharów) Król buław (as buław) Siła (Królowa mieczy)

Tło sama tylko dla siebie, upiekszanie maseczki, etc.

Negatywne mysli zwlaszcza wieczorami

Będzie pomagac Twoje pozytywne nastawienie, jestes otwarta, rozmowna, pełna inicjatywy

Rada: nie ratować tego co musi się zawalic, to stworzy podwaliny pod cos z większym potencjałem 

Nieuniknione spotkania towarzyskie, mile spędzony czas ze znajomymi 

Wynik będzie 2 chłopów interesowac sie Toba, zrobią na Tobis też bardzo dobre wrażenie :diabel1:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
W dniu 4.06.2020 o 15:24, zakretka23 napisał:

Mam wolny tydzień, planuje zadbać o siebie i miło spędzać czas. Wyjazdu nie planuje. 
tło - 9 pucharów - miłe spędzanie czasu

co będzie przeszkadzać - 8 pucharów - jakieś emocje związane z przeszłością 

co będzie pomagać - Królowa buław - moja aktywność, mam zamiar rozkręcić się z treningami na siłowni plus codziennie bieganie po lesie, oraz towarzysko 
rada - wieża (as denarów) - powinnam być czujna bo nagle może pojawić się jakaś szansa, być może trzeba będzie zburzyć dotychczasowe podejście do danej sprawy 

mnie uniknione - Rycerz denarów (3 puchary) - regularne treningi od tego nie ma wolnego jak nic nie boli i spotkania towarzyskie lub inna forma miłego spędzania czasu 

wynik - Król monet (as pucharów) Król buław (as buław) Siła (Królowa mieczy)

Jacyś mężczyźni lub jeden. Być może jeden nowy z kielichem, drugi stary z buława. Wykaże się siła woli przy kuszeniu przez seksownego mężczyznę i jednoznacznie odetnę się jeśli to ktoś z przeszłości. Patrząc jednak na radę warto dać szanse nowemu mężczyźnie z kielichem. 
Trzy asy świadczą o tym, ze tydzień będzie udany i będzie opływała w nowe szanse :glupio_mi:

06D48E06-A7C5-4920-97C1-8E9F8B161679.jpeg

 

Miło spędzisz czas w 9 Kielichach, przyjemnie będzie i miło  :) Masz w sobie jakieś ciężkie emocje, może chodzić o zakończenie relacji, która gdzieś wewnątrz jeszcze tkwi w Tobie.

Pomagać będzie Twoja energia, ruch, sport :)

Może coś Cię mocno zaskoczyć, albo szansa na coś się pojawi, albo coś związanego z kwestiami finansowymi.

Spotkania jakieś w gronie znajomych, może impreza.

Dwóch facetów się zaznacza. Jeden taki żywioł ziemski, poważny, stały- tu masz szansę na uczucie w tym Asie Kieli. Drugi Pan ognisty i z temperamentem nastawiony na przyjemności fizyczne :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...