Skocz do zawartości

Druga połowa czerwca


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo położyłam karty na 2 połowę czerwca. W skrócie jestem singielką i chciałabym, aby to może życie uczuciowe ułożyło się wreszcie, mam stabilną pracę i obecnie pracuję nadal zdalnie. Karty takie trochę dziwne wyszły :)

 

Aura
wieża + rycerz buław + król denarów

Tutaj coś runie. Może karty pokazują, że skończy się to siedzenie w domu i wyjdę do ludzi wreszcie, będę miała nową energię po tej ostatniej stagnacji i zamknięciu w domu. Czekam mnie też sporo pracy.


Praca
5 denarów + gwiazda + 7 denarów

Tutaj widać rozczarowanie, zmęczenie, ale pojawi się jakaś szansa ale będę musiała na nią trochę poczekać. Może tutaj to co miałam obiecane przesunie się w czasie.


Uczucia
2 miecze + 6 denarów + 7 pucharów

Tutaj wahania, cierpienie i bujanie w obłokach. Nic się nie zmieni i nikt się nie pojawi, bo za bardzo będę bujać :)


Najważniejsze wydarzenie
7 mieczy + diabeł + 2 denary

Pierwsza myśl, to ktoś będzie mnie próbować namówić do czegoś nieuczciwego i będę się zastanawiać nad tą propozycją. Jakby coś nieuczciwego albo propozycja sexu :) Dziwne te karty :)


Rada
10 denarów + król pucharów+ diabeł

I tutaj nie wiem kompletnie jak ugryźć, bo diabeł nie kojarzy mi się dobrze. Może w powiązaniu z najważniejszym wydarzeniem skusić się na propozycję jakiegoś Pana? Może karty pokazują, aby wreszcie wyjść z domu spotkać się z jakimś mężczyzną


Jakieś dziwne te karty wyszły a w uczuciach nie widać nikogo nowego więc położyłam jeszcze karty na znajomość z Panem X jak się potoczy (obecnie brak kontaktu a Pan spotyka się z kobietą)
król buław + słońce+ 8 buław

Może te wcześniejsze karty mówią, że Pan zaproponuje sex, bo coś dużo tych buław tutaj.

 

Trochę dziwne te karty i sama nie wiem co myśleć. Ten diabeł mnie jakoś trochę niepokoi, bo nie przepadam za tą kartą. Może ktoś zerknie i doda swoją interpretację. Będę bardzo wdzięczna :) 

Edytowane przez Mala_83
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Aura
wieża + rycerz buław + król denarów

Tutaj coś runie. Może karty pokazują, że skończy się to siedzenie w domu i wyjdę do ludzi wreszcie, będę miała nową energię po tej ostatniej stagnacji i zamknięciu w domu. Czekam mnie też sporo pracy.


Praca
5 denarów + gwiazda + 7 denarów

Rycerz Buław mówi wprost, że ruszysz z kopyta, Twoje życie nabierze rumieńców, stąd Wieża zwiastująca zmiany. 

Król Denarów wskazuje, że ta aktywność dotknie sprawy zawodowe.

 

Praca

 

5 Denarów to deficyty, więc może mimo wszystko tej pracy będzie mniej niż myślisz, albo co gorsze w porę nie wypłacą pensji, co by też mogła sugerować 7 Den na zamknięciu ..

Może być też tak, że kontakty międzyludzkie ulegną ochłodzeniu, bo ktoś będzie się "wywyższał" albo "gwiazdorzył". 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
2 miecze + 6 denarów + 7 pucharów

Tutaj wahania, cierpienie i bujanie w obłokach. Nic się nie zmieni i nikt się nie pojawi, bo za bardzo będę bujać :)


Najważniejsze wydarzenie
7 mieczy + diabeł + 2 denary

Uczucia 

 

6 Den mówi o tym, że będziesz liczyła na jakieś relacje,  może w otoczeniu masz dwóch potencjalnych Panów, pomiędzy którymi się trochę wahasz...? 2 Mieczy to konflikt wewnętrzny,  burza w szklance wody, blokady.. a to poprowadzi Cię do snucia jakiś wyobrażeń, tworzenia różnorakich scenariuszy. Fizycznie tu jednak nic się nie wydarzy, tylko u Cb w głowie .

 

Najważniejsze wydarzenie

 

Pokazało się tutaj bardzo nieucziwe zagranie, jakaś bardzo toksyczna sytuacja. Diabeł to manipulacje,  uwikłanie, nieczyste zamiary,  a 7 Mieczy to oszustwo. 

Musisz bardzo uważać, bo karty mogą pokazywać kradzież, albo obciążenie Cię winą, zwłaszcza, że 2 Denarów to żonglerka. Ktoś Cię może w coś wplątać, wmanewrować.

Chciałbym się tutaj mylić .

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Mala_83 napisał:

Rada
10 denarów + król pucharów+ diabeł

Trzymaj się blisko ludzi pozytywnie do Ciebie nastawionych. Bądź rozważna w działaniu - Król Pucharów jest powolny, więc wszystko przemyśl 10 razy. Pucharowy jest naiwny, łatwo go przekabacić,  a więc jako, że jest to rada odwracamy przekaz kart i czytamy z pozycji cienia  - Nie bądź naiwna, nie daj się zrobić w bambuko ;) i znów Diabeł..

Nie ulegaj pokusom, manipulacjom, tak jak powyżej - nie bądź naiwna, nie działaj pod wpływem emocji.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Mala_83 napisał:

Jakieś dziwne te karty wyszły a w uczuciach nie widać nikogo nowego więc położyłam jeszcze karty na znajomość z Panem X jak się potoczy (obecnie brak kontaktu a Pan spotyka się z kobietą)
król buław + słońce+ 8 buław

Tu mimo wszystko  bardzo fajnie  wyszło. Słońce to jednak uczucia, sympatia,  beztroska i radość. 

Król Buław to karta kochanka, więc dalej będzie to działało na tych samych zasadach , co do tej pory ale tak czy inaczej będzie miło.

Kontakt będzie ale raczej korespondencyjny.

 

Najlepszego  ;)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Ziomal597za interpretacje. Co do pracy to raczej u nas nie ma problemów wypłata bo firmę nie dotknął kryzys. Bardziej tutaj może chodzić o kontakty w pracy bo jakoś z jedną osobę nie potrafię współpracować, bo to co dobre to obwieszcza jako sukces swój chodź robimy razem a jak źle to moja wina, więc może tutaj będzie znowu problem. Co do uczuć to nie ma obecnie nikogo z kim by mnie łączyła więcej niż stopa kolezenska. Jest jeden Pan który co ileś sobie przypomina jak nie ma zainteresowania ale ostatnio działa mi na nerwy.

Co do tego diabła to jakoś nie dobrze to wygląda bo obok 7 mieczy więc ktoś będzie chciał mnie ewidentnie oszukać więc muszę być czujna :)

Zobaczymy jak wszystko się potoczy :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 4.06.2020 o 16:21, Mala_83 napisał:

WERYFIKACJA!!!

 

Aura
wieża + rycerz buław + król denarów

Ruszyłam do przodu, zaczęłam wychodzić do ludzi i ogólnie pojawiło się sporo energii.


Praca
5 denarów + gwiazda + 7 denarów

Rozczarowałam sie, że projekt na który liczyłam, że wypali nie wypalił 


Uczucia
2 miecze + 6 denarów + 7 pucharów

Założyłam profil na portalu randkowym z myślą, że uda się kogoś znaleźć ale niestety nie ma nawet z kim porozmawiać za bardzo a nie mówię już o spotkaniu. Więc tutaj było chyba nastawienie, że uda sie kogoś znaleźć, ale to bardziej marzenia niż realny świat :)


Najważniejsze wydarzenie
7 mieczy + diabeł + 2 denary

Niby nikt mnie nie oszukał, bo trochę uważałam, ale nie wiem czy karty tutaj nie pokazały koleżanki, która nie do końca ma czyste intencje i ostatnio okazało się, że mnie kłamie (sama nie wiem w jakim celu) i czasem nie gra fer wykorzystując mnie.


Rada
10 denarów + król pucharów+ diabeł

Tutaj własnie karty chyba pokazała, żeby trzymać się ludzi, którzy mają dobre intencje i tutaj właśnie bym pomyślała o koleżance czy nie lepiej tą znajomość zakończyć albo być bardziej uważną


Jakieś dziwne te karty wyszły a w uczuciach nie widać nikogo nowego więc położyłam jeszcze karty na znajomość z Panem X jak się potoczy (obecnie brak kontaktu a Pan spotyka się z kobietą)
król buław + słońce+ 8 buław

Kontaktu nie mieliśmy ze sobą, choć intensywnie mi ostatnio chodził po głowie

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...