Skocz do zawartości

Co to za talia ?


Ridzia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro
13 godzin temu, Ridzia napisał:

Hey. Czy ktoś wie co to za talia ,co to za rozkład i jaka jest ta ostatnia karta ??? Cesarz czy Papież ,czy coś innego?

Screenshot_20200604-221026.jpg

3 minuty temu, Ridzia napisał:

Te czerwienie to tak w króla buław bardzo ,tylko buławy nie mogę dojrzeć :)

No właśnie ja też nie widzę buławy, a Cesarz często jest w czerwonych szatach.... Na gorze karty jest też chyba liczba AW. 

Myślę, że kolejno:

9 mieczy po lewej + Rycerz Buław po prawej

na samej górze: 4 buław, coś? i chyba Księżyc, ale nie ma oznaczenia liczbowego charakterystycznego dla AW, więc może to być też jakaś karta z AM, może As monet?

Szukałam wczoraj w sieci, ale nie znalazłam podobnej talii. 

 

A skąd masz tego screena?

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góra 4 buławy ,pustelnik chyba, as monet...

Niżej 8 mieczy ( tyle naliczyłam ) i rycerz buław .

Sam dół chyba Cesarz jednak ...

A to koleżance ktoś tam wróżył przez Czat ale niezbyt wytłumaczył . A pytanie było jak się relacje będą utrzymywać z facetem takim . Długo się nie widziała z powodu wirusa z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
6 minut temu, Ridzia napisał:

Niżej 8 mieczy ( tyle naliczyłam )

ten księżyc wskazuje na nocne lęki, więc chyba jednak 9tka, tak myślę...

6 minut temu, Ridzia napisał:

pustelnik chyba

no właśnie, może pustelnik... ale nie ma oznaczenia (numerek) na górze karty, więc chyba coś z AM. Buławy na tej talii są prezentowane jako gałęzie drewna, więc to mogą być miecze... ciężko powiedzieć... wygląda jak część kaplicy, kościółek... nie mam pomysłu, co to za karta

Edytowane przez Priestess
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...