Skocz do zawartości

Relacja, kolejny tydzień


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu ten sam pan, kolejny tydzień. Kontakt nijaki. 

 

Jak potoczy się relacja? 

10 kielichów - 8 denarów - 8 kielichów

Będę liczyć na happy end i żyć nadzieją (10 kielichów), ale nikłe rozmowy i ważenie słów, byle pchać relacje do przodu (8 denarów) spowodują, że któreś z nas postanowi zakończyć relacje (8 kielichów). 

 

Jakie Pan ma zamiary? 

10 buław - 2 denarów - giermek denarów

Chyba obarcza mnie winą za ten stan rzeczy (10 buław), i staje przed wyborem (2 denarów), ale paź denarów lubi się ubiegać o kogoś, może będzie obmyślać jak wkupic się w moje łaski? 

 

Rada na ten tydzień:

8 kielichów 

Odejść bezpowrotnie, zająć się czymś innym. 

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
11 godzin temu, olejos napisał:

Jak potoczy się relacja? 

10 kielichów - 8 denarów - 8 kielichów

Wszystko co najlepsze juz za wami (10 kieli I poz.) i nawet jeśli będziecie nad tym pracować (8 den), to koniec i odejscie jest juz przesadzone (8 kieli)

 

11 godzin temu, olejos napisał:

Jakie Pan ma zamiary? 

10 buław - 2 denarów - giermek denarów

Pan juz jest zmęczony i przytloczony całą sytuacją,(10 buł.) może bedzie próbował zmienić relacje na koleżeńską (2 den giermek den)

11 godzin temu, olejos napisał:

Rada na ten tydzień:

8 kielichów 

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem tylko iść dalej, jeśli trzeba odejść, to tak żeby nie oglądać się za siebie 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.06.2020 o 20:21, olejos napisał:

Znowu ten sam pan, kolejny tydzień. Kontakt nijaki. 

 

Jak potoczy się relacja? 

10 kielichów - 8 denarów - 8 kielichów

Będę liczyć na happy end i żyć nadzieją (10 kielichów), ale nikłe rozmowy i ważenie słów, byle pchać relacje do przodu (8 denarów) spowodują, że któreś z nas postanowi zakończyć relacje (8 kielichów). 

 

Jakie Pan ma zamiary? 

10 buław - 2 denarów - giermek denarów

Chyba obarcza mnie winą za ten stan rzeczy (10 buław), i staje przed wyborem (2 denarów), ale paź denarów lubi się ubiegać o kogoś, może będzie obmyślać jak wkupic się w moje łaski? 

 

Rada na ten tydzień:

8 kielichów 

Odejść bezpowrotnie, zająć się czymś innym. 

 

Olejos. Tak tylko od siebie napiszę 

Im bardziej maglujemy dana relacje to po sobie wiem. Czujemy, że to nie jest to o co nam chodzi. Czegoś brakuje

Może nie warto trącić czasu tam gdzie nasza energia nie enst taka jak byśmy chcieli? Odejść. Ta 8 to mowi

Bo się meczysz. 

Edytowane przez Sheina
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.06.2020 o 20:21, olejos napisał:

Jak potoczy się relacja? 

10 kielichów - 8 denarów - 8 kielichów

Widzę, że każdy z Was będzie zajęty pracą. 10 Pucharów to poczucie szczęścia, miłości , ale praca i obowiązki to przyćmią i dlatego w tym tygodniu nic dobrego się nie wydarzy. 8 Pucharów to odsunięcie się, rezygnacja. Wygląda mi to na to, że Ty będziesz żyła wizjami Waszej pięknej miłości ale praca zdominuje Twoje albo jego życie i będziesz miała dość

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Sheina napisał:

Olejos. Tak tylko od siebie napiszę 

Im bardziej maglujemy dana relacje to po sobie wiem. Czujemy, że to nie jest to o co nam chodzi. Czegoś brakuje

Może nie warto trącić czasu tam gdzie nasza energia nie enst taka jak byśmy chcieli? Odejść. Ta 8 to mowi

Bo się meczysz. 

Wiem, Sheina. Zgadzam się z Tobą...

Edytowane przez olejos
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Sheina napisał:

Jakie Pan ma zamiary? 

10 buław - 2 denarów - giermek denarów

Chyba obarcza mnie winą za ten stan rzeczy (10 buław), i staje przed wyborem (2 denarów), ale paź denarów lubi się ubiegać o kogoś, może będzie obmyślać jak wkupic się w moje łaski? 

 

Rada na ten tydzień:

8 kielichów 

 2 Denarów  + Paź Denarów to nic innego jak kumpelstwo. Z 2 Denarów może być różnie tzn możesz nie być jego jedyną kobietą, on może mieć jeszcze kogoś w zanadrzu. Ale z drugiej strony 2 Den to karta zabawy ale takiego mało poważnego podejścia do sprawy.

On chce się bawić,  korzystać z życia ale w bardzo niezobowiązujący sposób. 10 Buław wprost mówi, że on nie ma nic czasu i dlatego szuka czasem kogoś do luźnego kontaktu.

 

Karty radzą odejść. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja, chociaż nie ma jeszcze niedzieli: odeszłam. Pan był zdziwiony i tłumaczył, że naprawdę ma dużo pracy. A ja czuję, że to nie to, nie czuję się komfortowo w tej relacji, potrzebuję więcej uwagi i zaangażowania.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...