Skocz do zawartości

Jutrzejszy dzień


Priestess

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Co wydarzy się jutro? Codziennie dwie karty na nowy dzień. 

 

Statek + Pies

 

Pierwsze skojarzenie: podróż z moim psem :D ale niczego takiego nie planuję, więc oby nigdzie mi nie zwiała :D 

A tak całkiem serio, to nie wiem...

Statek to podróże, ale raczej duże niż małe... wizyty przyjaciela z daleka się nie spodziewam... Sama też się nigdzie z nikim nie wybieram. Snucie jakichś dalekosiężnych planów wraz z kimś mi bliskim? Może mi się zatęskni za kimś, z kim obecnie nie mam kontaktu "na żywo"? Może spotkanie z bratem? Próbujemy się od dłuższego czasu umówić, a przez tę kwarantannę to każde spotkanie wygląda teraz jak podróż na drugi kontynent :D 

 

No zobaczymy :mysli:

 

 

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
8 minut temu, Ragna napisał:

Jazda samochodem z przyjacielem lub pieskiem? :D Statek to też pojazdy silnikowe.

Posiadam tylko rower :D jest to dla mnie zagadka, aż się nie mogę doczekać jutra, żeby się dowiedzieć, o co chodzi z tym statkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Weryfikuję :D

19 godzin temu, Priestess napisał:

Statek + Pies

 

Pierwsze skojarzenie: podróż z moim psem :D ale niczego takiego nie planuję, więc oby nigdzie mi nie zwiała :D 

A tak całkiem serio, to nie wiem...

Statek to podróże, ale raczej duże niż małe... wizyty przyjaciela z daleka się nie spodziewam... Sama też się nigdzie z nikim nie wybieram. Snucie jakichś dalekosiężnych planów wraz z kimś mi bliskim? Może mi się zatęskni za kimś, z kim obecnie nie mam kontaktu "na żywo"? Może spotkanie z bratem? Próbujemy się od dłuższego czasu umówić, a przez tę kwarantannę to każde spotkanie wygląda teraz jak podróż na drugi kontynent :D 

 

No zobaczymy :mysli:

 

19 godzin temu, Ragna napisał:

Jazda samochodem z przyjacielem lub pieskiem? :D Statek to też pojazdy silnikowe.

 

Kurier przywiózł moją paczkę, którą odebrali sąsiedzi :) Statek wyszedł tutaj jako przewóz zamówionych dóbr, transport, handel, a sąsiad okazał się pomocnym i przyjacielskim pieskiem :) 

 

Co na jutro?

Żmija + Wieża

 

Pierwsza myśl, że mama zadzwoni z jakąś sprawą, jak zwykle z czymś dla mnie kłopotliwym, nie na rękę... ewentualnie kontakt z jakąś urzędniczką? księgową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Priestess napisał:

 

Co na jutro?

Żmija + Wieża

Trafisz na jakas zimna su.. ;) od kogos sie zdystansujesz. Bedziesz miala utrudniony kontakt z ludzmi (zwlaszcza kobietami), beda dla Ciebie niedostepni

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Weryfikuję :)

W dniu 8.06.2020 o 21:45, Priestess napisał:

Co na jutro?

Żmija + Wieża

 

Pierwsza myśl, że mama zadzwoni z jakąś sprawą, jak zwykle z czymś dla mnie kłopotliwym, nie na rękę... ewentualnie kontakt z jakąś urzędniczką? księgową?

23 godziny temu, Lunaria napisał:

Trafisz na jakas zimna su.. ;) od kogos sie zdystansujesz. Bedziesz miala utrudniony kontakt z ludzmi (zwlaszcza kobietami), beda dla Ciebie niedostepni

Rano zadzwoniła do mnie pani urzędniczka z ZUSu (miałaś rację Lunaria, zimna su.... :D), co uruchomiło konieczność kontaktu z moją matką i z moją księgową :smieszne:

Wszystko się zgadza :)

 

 

Zauważyłam, że moje dzienne lenormandy odnoszą się do pierwszej sprawy poranka :mysli:

 

Na jutro:

 

Pies + Drzewo

 

Kontakt z bliskim przyjacielem, chyba z moim bratem <3

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Może być, drzewo to też drzewo genealogiczne :D 

Albo kwestie zdrowotne bliskiej osoby.

 

Albo po prostu coś z psem, zdrowiem pieska albo drzewem/drewnem :D Lenormandy czasem bywają mega prozaiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 8.06.2020 o 01:52, Priestess napisał:

Co wydarzy się jutro?

 

Statek + Pies

 

Pierwsze skojarzenie: podróż z moim psem :D ale niczego takiego nie planuję, więc oby nigdzie mi nie zwiała :D 

A tak całkiem serio, to nie wiem...

Statek to podróże, ale raczej duże niż małe... wizyty przyjaciela z daleka się nie spodziewam... Sama też się nigdzie z nikim nie wybieram. Snucie jakichś dalekosiężnych planów wraz z kimś mi bliskim? Może mi się zatęskni za kimś, z kim obecnie nie mam kontaktu "na żywo"? Może spotkanie z bratem? Próbujemy się od dłuższego czasu umówić, a przez tę kwarantannę to każde spotkanie wygląda teraz jak podróż na drugi kontynent :D 

 

No zobaczymy :mysli:

 

 

Pies to przyjaciel, ktoś wierny Tobie. Mozliwe iż "płynie " do Ciebie ktoś, dla kogo jesteś ważna, może ktos z rodziny,przyjaciel, przyjaciółka, albo zaczniesz planowac podróż w dłuższym czasie. Jeśli czekasz na odbiór zamówienia, to przyjdzie wiadomosć, że się realizacja opóźni.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
3 godziny temu, Ragna napisał:

Albo po prostu coś z psem, zdrowiem pieska albo drzewem/drewnem :D Lenormandy czasem bywają mega prozaiczne.

Zdrowie pieska wyszło, miałaś rację. 

Cała noc i poranek piesek bał się burzy :( ale to tak bał się fest, jak nigdy, myślałam, że dostanie zawału i zaczęłam się poważnie o nią martwić... bidulka cierpiała okropnie, a my wraz z nią... a teraz niewyspani przez te nocne ekscesy ;p 

 

Znowu karty pokazały pierwszą sprawę poranka... to ciekawe, że w pytaniu o kolejny dzień wychodzi mi po raz kolejny aktywność, z jaką dzień się rozpoczyna, pierwsza wiadomość czy pierwsza sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Lenorki na jutro:

 

Lis + Serce

 

Uuuu czyżby mężuś jutro miał okazać się wobec mnie nieszczery? Będę mu patrzeć na ręce ;p albo to jakiś inny męski manipulant Casanova podrywacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, Priestess napisał:

Lenorki na jutro:

 

Lis + Serce

Też mi się wydaje, że to jakieś zagrywki nie fair w uczuciach albo nieszczere deklaracje. Chociaż karty potrafią zaskoczyć i może to cos zupełnie innego ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 10.06.2020 o 18:05, Priestess napisał:

Lenorki na jutro:

 

Lis + Serce

 

Uuuu czyżby mężuś jutro miał okazać się wobec mnie nieszczery? Będę mu patrzeć na ręce ;p albo to jakiś inny męski manipulant Casanova podrywacz.

W dniu 10.06.2020 o 22:05, Lunaria napisał:

Też mi się wydaje, że to jakieś zagrywki nie fair w uczuciach albo nieszczere deklaracje. Chociaż karty potrafią zaskoczyć i może to cos zupełnie innego ;)

Faktycznie mąż nie do końca wywiązał się ze swojej obietnicy względem mnie, ale poza tym był to bardzo przyjemny dzień :)

 

Na dziś:

Pani + Góra

 

Będę się czuła osamotniona (co może mieć miejsce realnie, bo mąż do późna dzisiaj w pracy, a ja sama w domu), do tego będę się chyba mierzyć z jakimiś wewnętrznymi bolączkami, problemami. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Priestess napisał:

Na dziś:

Pani + Góra

Też tak to widzę; może też to będzie dzień totalnego lenia, będzie ciężko Ci się do czegokolwiek zabrać 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 12.06.2020 o 08:57, Priestess napisał:

Na dziś:

Pani + Góra

 

Będę się czuła osamotniona (co może mieć miejsce realnie, bo mąż do późna dzisiaj w pracy, a ja sama w domu), do tego będę się chyba mierzyć z jakimiś wewnętrznymi bolączkami, problemami. 

W dniu 12.06.2020 o 10:07, Lunaria napisał:

Też tak to widzę; może też to będzie dzień totalnego lenia, będzie ciężko Ci się do czegokolwiek zabrać 

Faktycznie miałam rano taką "górę" do pokonania. Dzień raczej z tych ślamazarnych i mało aktywnych. No i samotnie, bo bez męża. 

 

Na dziś:

Ryby+Ptaki

 

Komunikacja w sprawie pieniędzy? 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 13.06.2020 o 11:53, Lunaria napisał:

Nawet moze sprzeczka o pieniądze... nie mam pojecia 

Sprzeczki nie było, ale zajmowałam się rachunkami, przelewami i innymi sprawami budżetowymi, mimo że w ogóle nie miałam na to ochoty :/

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...