Skocz do zawartości

Nowa praca


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Za moment składam wypowiedzenie z bardzo toksycznej pracy jednak jak wiadomo nowe budzi lek. 

 

Jakie będę miała relacje z panią dyrektor? 

 

Trzy kielichy, rycerz pucharów, krolowa kielichow,  dołożona 6 kielichów 

 

Tak jak i na rozmowie przesympatyczne zrobiła na mnie wrażenie tak te relacje będą naprawdę takie o jakich marzyłam, aby wreszcie mieć z szefem.. 

Kobieta jest ciepła, empatyczna zresztą w naszym zawodzie innej opcji nie ma.. Bardzo życzliwe będą nasze relacje. 

 

Jakie ze wspolpracownikami? 

 

Słońce, wieża krolowa denarów dołożone (2 miecze, as bulaw, 6 kielichow) 

 

Dobre, aczkolwiek coś niezbyt przyjemnego mnie może że strony jakiejś kobiety tam zaskoczyć PRzez co stosunki się ochłodzą, ale potem wrócą do normy. Ewentualnie ja odejdę stamtąd po prostu.. I nie dotyczy to kogoś konkretnie. Po prostu pojawi się nowa szansa. 

 

Co mnie tam mile zaskoczy? 

 

Cesarz, dwa buławy, koło księżniczka mieczy

Kurcze, coś z facetem, którego tam poznam mmm jakiś romans czy jak? A może związek. Trochę nie wiem :)

 

 

Jak ogólnie będzie i się tam pracowało? 

 

Pustelnik, 10 kielichow, 9 dbarow dołożona Kapłanka i mag

 

Bardzo dobrze aczkolwiek na zmianie jest jedną osobą, więc będę czuła się trochę samotna. Poza tym również będę musiała się czegos nauczyć.. W będę pracowała z intuicja i wygląda to bardzo sprawnie. W końcu moja branża terapeutycznie pedagogiczna :)

 

 

 

Edytowane przez Sheina
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Będziecie mieć relacje bardzo dobre, ciepłe, pełne empatii. Ona może Ci trochę matkować w tej Kielichowej :)

 

Z pracownikami też ok, jakaś kobieta może Cię bardzo zaskoczyć w tej Wieży :) Potem widać coś jakby pogodzenie i nowy etap w relacji.

 

Ja tu widzę flirt z jakimś facetem ;P Cesarzyna, 2 Buław, Giermek Mieczy mówią o tym.

 

Bardzo dobrze Ci się będzie pracować, wiele się nauczysz tam- Pustelnik, Mag, Kapłanka. Widać fajną atmosferę - 10 Kielichów, 9 Denarów :) Kasa chyba też ok :).

 

Powodzenia ! :)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Lianna napisał:

Będziecie mieć relacje bardzo dobre, ciepłe, pełne empatii. Ona może Ci trochę matkować w tej Kielichowej :)

 

Z pracownikami też ok, jakaś kobieta może Cię bardzo zaskoczyć w tej Wieży :) Potem widać coś jakby pogodzenie i nowy etap w relacji.

 

Ja tu widzę flirt z jakimś facetem ;P Cesarzyna, 2 Buław, Giermek Mieczy mówią o tym.

 

Bardzo dobrze Ci się będzie pracować, wiele się nauczysz tam- Pustelnik, Mag, Kapłanka. Widać fajną atmosferę - 10 Kielichów, 9 Denarów :) Kasa chyba też ok :).

 

Powodzenia ! :)

Dzięki. Mam nadzieję, że ta kobieta, która mnie zaskoczy nie zaskoczy jednak zle... Czasami wieża to też po prostu zmiana oby. Obecnie mam nieciekawy klimat. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...