Skocz do zawartości

Jak ustrzec sie przed czyjas zla energia?pomocy!


różyczkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu mam problem z pena parka. Kiedys udawali naszych dobrych znajomych, jednak odkad zaczelo nam sie z mezem lepiej powodzic, ja rozkrecilam swoja firme, jest coraz gorzej. Moj maz pracuje z tym chlopakiem. Juz od pewnego czasu wiem, ze mnie obgaduja, ale teraz to przeszlo wszelkie granice. Zaczeli sie wpierniczac w moje malzenstwo, opowiadac mojemu mezowi rozne rzeczy, aby mnie oczernic. Ta dziewczyna wypisuje do moich klientow ze ich obgaduje, a wszystko przez to, ze przestalam korzystac z jej uslug. Tak bylam niezadowolona, ale jak ktos pytal czemu zmienilam, to omijalam temat i mowilam ze tu mam pod domem i takie tam. Poblokowalam ja na roznych portalach to sie teraz msci. Chcialam z nia zerwac kontakt, nie mam ochoty wdawac sie w szczeniackie zagrywki. Czy mozecie polecic mi cos co mi pomoze ochronic sie przed nimi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Zebrać maile jeśli możesz i przede wszystkim iść do prawnika! To są pomówienia i są karalne.

 

A jeśli chcesz się lepiej poczuć, to możesz kupić sobie jakiś talizman ochronny. Ja mam hamsę (rękę Fatimy) - podobno działa ochronnie przed "złym okiem" i zawistnymi ludźmi. Poszukaj takiej z symbolem oka najlepiej. Jest też żydowska wersja z symbolami ryb, mają podobno przynosić szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Ragna napisał:

Zebrać maile jeśli możesz i przede wszystkim iść do prawnika! To są pomówienia i są karalne.

 

A jeśli chcesz się lepiej poczuć, to możesz kupić sobie jakiś talizman ochronny. Ja mam hamsę (rękę Fatimy) - podobno działa ochronnie przed "złym okiem" i zawistnymi ludźmi. Poszukaj takiej z symbolem oka najlepiej. Jest też żydowska wersja z symbolami ryb, mają podobno przynosić szczęście.

Dziekuje, mala fatimka nie zaszkodzi :) znalazlam na czerwonym sznureczku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Priestess napisał:

Możesz okadzić miejsce pracy/dom białą szałwią. 

Kurcze doslownie nad moim miejscem pracy jest czujnik dymu :kwas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
5 minut temu, różyczkaa napisał:

Kurcze doslownie nad moim miejscem pracy jest czujnik dymu :kwas:

to przed wejściem i na około czujnika :z_jezorem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, różyczkaa napisał:

Kurcze doslownie nad moim miejscem pracy jest czujnik dymu :kwas:

Stara dobra metoda kiedy był czujnik dymu a chciało się zapalić papierosa...załozyć na niego kondoma. Tani i skuteczny sposób :)

A co do ustrzegania się przed czyjąś złą energią...nie przyjmować tego. Codziennie rano np pomedytuj i wizualizuj sobie jakby taką bańkę ochronną mówiąc "Przez moją barierę przechodzą tylko dobre energie. Wszelkie złe energie, złorzeczenia itp odbijają" Nie zapominaj też o podnoszeniu swoich wibracji bo to naprawdę pomaga. Możesz też okadzić dom/miejsce pracy białą szałwią jak to droga Priestess zaproponowała albo czymś innym jak np Pale Santo.

Edytowane przez Grimgnaw
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
13 godzin temu, Grimgnaw napisał:

albo czymś innym jak np Pale Santo.

O! Dzięki Tobie dowiedziałam się o istnieniu tego drewienka. Nie znoszę zapachu białej szałwii... Mam, okadzam, a potem otwieram jak najszybciej okno :_glupek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Ragna napisał:

O! Dzięki Tobie dowiedziałam się o istnieniu tego drewienka. Nie znoszę zapachu białej szałwii... Mam, okadzam, a potem otwieram jak najszybciej okno :_glupek:

Hehe...ja uwielbiam zapachy wszystkich ziół :) 

Pale Santo polecam przede wszystkim do oczyszczania pomieszczeń ze złych energii oraz do samej relaksacji. Nie wiem czemu ale zawsze jak oczyszczam pokój Pale Santo przed zapaleniem świecy intencyjnej to zawsze potem taki zrelaksowany siedzę na krześle :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2020 o 15:52, Lianna napisał:

Może pomoże mudra ochronna - Tarcza szambały? :) Jest w wątku o mudrach;)

Drobna uwaga ; nie szambały ale szambali ... :ok:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
2 minuty temu, Piko napisał:

Drobna uwaga ; nie szambały ale szambali ... :ok:

 

Szczerze, to spotkałam się z obiema wersjami i nie wiem sama, ale wierzę Ci na słowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Lianna napisał:

to spotkałam się z obiema wersjami

Pierwsza wersja mogła być zainspirowana językiem rosyjskim :)  Ale czy ja wiem, ja ten Rosyjski wszędzie widzę :D Trzeba sobie powtarzać jak najczęściej, że czasami banan to tylko banan :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2020 o 15:40, Grimgnaw napisał:

Hehe...ja uwielbiam zapachy wszystkich ziół :) 

Pale Santo polecam przede wszystkim do oczyszczania pomieszczeń ze złych energii oraz do samej relaksacji. Nie wiem czemu ale zawsze jak oczyszczam pokój Pale Santo przed zapaleniem świecy intencyjnej to zawsze potem taki zrelaksowany siedzę na krześle :D

tez jestem wielbicielka PS, o jego istnieniu dowiedzialam sie z instagramowych relacji Magdaleny Frąckowiak 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No cóż... Mój Mistrz, Jezus Chrystus, uczy tak:

Mt 5, 38 Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb!

39 A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi! 40 Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz! 41 Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące! 42 Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć od ciebie. 43 Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził.

44 A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; 45 tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych.

46 Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią? 47 I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? 48 Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski."

 

Może po prostu zaproś ją na kawę i porozmawiaj z nią mając intencję pogodzenia się i założenie, że za wszelką cenę nie wdasz się w kłótnię? Uprzednio tylko módl się za nią, o przemianę serca i pokój między Wami oraz aktem woli przebacz tak, abyś sama najpierw została uwolniona od negatywnych emocji i Złego, który wkradł się w Wasza relację. Oddaj tę osobę i relację z nią Jezusowi. W ten sposób może jeszcze zyskasz przyjaciółkę... i staniesz się córką Ojca, który jest w niebie? :)

Edytowane przez jarek_999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...