Skocz do zawartości

Co on zrobi, jaki będzie jego kolejny krok?


iskra1008

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

pojawiam się na forum z pytaniem podnośnie co On zrobi? Chodzi o Pana, z którym znamy się od pewnego czasu, ale nie jesteśmy ze sobą w  romantycznym związku. W głównej mierze ta znajomość ma wymiar wirtualny.

 

Zadawałam kartom pytanie: Co on zrobi, jaki będzie jego kolejny krok?

Wyszło:

Rydwan+5 kielichów+3 kielichy

 

Czy to oznacza, że wyjedzie i będzie smutek, strata okazji na jakieś świętowanie, zabawę w większym gronie?

Rydwan i 3 kielichy to jakby wiadomość o czymś wesołym , świętowanie czegoś, ale 5 pucharów to smutek i strata. jak to spiąć w całość?

Bardzo proszę o sugestie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rydwan moze oznaczac jakies nagle przyspieszenie akcji, moze wyjdzie z propozycja spotkania (moze wspolnej podrozy?) albo Wasza znajomosc zmieni sie o 180 stopni. Nastepnie mamy 5 kielichow, czyli karte, ktorej nie lubie. Wydaje mi sie, ze ten Pan moze tesknic za tym co bylo dawniej, moze za poprzednia partnerka jakas sytuacja? To wracanie wspomnieniami do przeszlosci podszyte smutkiem i nutą goryczy. Finalnie 3 kielichy, wiec sa dwie opcje, albo oznacza to pomyslne zakonczenie, swietowanie i haapy end w sprawie o ktora pytasz albo...patrzac na (zwlaszcza) wczesniejsza karte zamilowanie Pana do zabawy, chcec romansowania, 3 kielichy...TRZY...ta trzecia..moze ciagle ktos trzeci jest obecny, jesli nie fizycznie to moze w jego myslach..?

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Prosze miej na uwadze, ze dopiero sie ucze, takze poprosilabym rowniez o komentarz innych osob odnosnie Twojego rozkladu. Nie bierz co napisalam za pewniaka :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
2 godziny temu, iskra1008 napisał:

Zadawałam kartom pytanie: Co on zrobi, jaki będzie jego kolejny krok?

Wyszło:

Rydwan+5 kielichów+3 kielichy

Moim zdaniem pan wyjdzie z inicjatywą i znajomość nabierze tempa, ale niestety szybko się to wypali. Myślę, że panem mogą gnać żądze erotyczne. Rydwan to karta osoby zdeterminowanej i nastawionej na osiągnięcie swojego celu, nawet jeśli miałoby to skrzywdzić innych (5 kielichów). Z tego doświadczenia możesz zatem wyjść zraniona. W 3 kielichów można przypuszczać, że pan to flirciarz, lubi romanse, lubi się zabawić z kobietami, również może mieć inną dziewczynę na boku lub właśnie zerwie znajomość, aby skupić się na tej drugiej. 3 kielichy to też nie jest karta stałego związku, raczej przygody, romansu, zabawy, ale nic na poważnie. 

 

W podsumowaniu jest Śmierć, która tutaj podkreśla koniec relacji. 

Edytowane przez Priestess
  • W punkt 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, iskra1008 napisał:

Zadawałam kartom pytanie: Co on zrobi, jaki będzie jego kolejny krok?

Wyszło:

Rydwan+5 kielichów+3 kielichy

Obawiam się, że nic nie zrobi. Rydwan mówi, że weźmie nogi za pas i oddali się. Dlaczego? Pan zbyt emocjonalnie do tego podszedł i czuje się bardzo zraniony wewnętrznie, dlatego na otarcie łez spotka się ze swoimi przyjaciółmi.  

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 godzin temu, iskra1008 napisał:

Zadawałam kartom pytanie: Co on zrobi, jaki będzie jego kolejny krok?

Wyszło:

Rydwan+5 kielichów+3 kielichy

Na początku będzie bardzo aktywnie działał w Twoim kierunku, ale pozniej widać sprzeczkę i pan chyba pocwałuje do jakiejś innej pani.. z podsumy Śmierć, więc wygląda jakby z relacji niestety nic nie wyszło :((( mimo wszystko trzymam kciuki, aby wszystko poszło po Twojej myśli ;)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie będzie, może nawet będzie zabiegał i może nawet będzie spotkanie lub coś więcej. Zaraz po tym pan się zmyje i uda się na łowy - chyba się w tym specjalizuje. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2020 o 16:11, iskra1008 napisał:

Zadawałam kartom pytanie: Co on zrobi, jaki będzie jego kolejny krok?

Wyszło:

Rydwan+5 kielichów+3 kielichy

jakaś akcja z jego strony będzie, zaskoczy Cię jakoś jego zachowanie - nie do końca będziesz wiedziała co z tym zrobić albo nie spodoba Ci się... w 3 kielichach może być coś miłego jednak, moe chęć spotkania ?

czasem 3 kielichy pokazują 3-cią osobę w relacji

Smierć nie musi być końcem tej znajomości, śmierć to też przemiana w coś innego 

Edytowane przez Ava55
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Ava55 napisał:

jakaś akcja z jego strony będzie, zaskoczy Cię jakoś jego zachowanie - nie do końca będziesz wiedziałą co ztym zrobić albo nie spodoba Ci się... w 3 kielichach może być coś miłego jednak, moze chęć spotkania ?

czasem 3 kielichy pokazują 3-cią osobę w relacji

Smierć nie musi być końcem tej znajomości, śmierć to też przemiana w coś innego 

trochę tak to czuję ten przekaz, ale bałam się, że bardzo intencyjnie to odczytuję. Czy te 5 kielichów to może być strach, że jeśli nic nie zrobi to straci... np okazję na coś ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, iskra1008 napisał:

Czy te 5 kielichów to może być strach, że jeśli nic nie zrobi to straci... np okazję na coś ... 

mnie się bardziej wydaje, że to jest takie zmieszanie, ze nie wiadomo co zrobić - żal  też trochę

wiesz, każdy interpretuje po swojemu - a życie pokaże jak będzie :_bezradny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy niestandardowo liczę, ale u mnie z podsumowania wychodzi Diabeł (=Kochankowie - H B)? 7+5+3=15?

Myślę, że Pan pragnie przygody seksualnej, takie ma zamiary i dotąd namiętnie dąży (Rydwan, no i Diabeł), po wszystkim jednak bedziesz zraniona i bardzo tej sytuacji żałować (5 kielichów), bo zrozumiesz, że on podchodzi do waszej relacji zbyt lekko (3 kielichów), a dodatkowo ktoś jeszcze jest w to wszystko wplątany (3 kielichy + podsuma Diabeł=Kochankowie) :/

 

Mogę się myślic, oczywiście...

Życzę Ci dużo miłości i harmonii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...